Бибер-анонимер• 02 апреля в 19:25
Донька 14 років боїться в школу йти з розпущеним волоссям
Моїй дитині 14 років. Вона хоче ходити з розпущеним волоссям у школі, але фактично збирає його в хвостик лише в школі. В інших місцях (вдома, на вулиці) вона ходить із розпущеним волоссям.
З її слів, булінгу немає, оточення нормальне.
Хочу зрозуміти:
• чому вона не робить так, як хоче саме в школі;
• чи це нормальна ситуація для її віку;
• як правильно реагувати батькам і чи потрібно втручатися.
Хочу зрозуміти:
• чи це нормальна ситуація для її віку;
Блакитна устриця• 02 апреля в 19:26
Видимо кто-то из учителей сделал ей замечание и это напугало ее. Сейчас дети так ходят, что распущенные волосы - это не самое страшное.
Апофиозная• 02 апреля в 19:27
Во что вы собираетесь вмешиваться? На разборки с учителем, одноклассниками или директором?
Помаранчова душа• 02 апреля в 19:28
В школах завжди просили прибирати волосся. Тим паче зараз, коли діти постійно натовпом біжать в укриття/з укриття. Ви хоча б просто подумали, перш ніж писати. Це Безпека вашої доньки
Бибер-анонимер
• 02 апреля в 19:28
Ответ дляБлакитна устриця
Каже що її ніхто не сварив
Нервогенератор• 02 апреля в 19:30
Ответ дляБибер-анонимер
Каже що її ніхто не сварив
Ну то що від нас хочете?
Що хтось на таро розкине, чому вона ходить з хвостом?
Ви там зовсім куку?
Апофиозная• 02 апреля в 19:31
Ответ дляНервогенератор
Ну то що від нас хочете?
Ви там зовсім куку?
Судя по количеству тем от автора, вопрос последний лишний.
Первоклашка Я• 02 апреля в 19:31
Терпіти не можу цих підлітків з розпущеним волоссям. Як бомжі.
Оце потужно• 02 апреля в 19:33
У нас в статуті ліцею записані норми зовнішнього вигляду.
З розпущеним волоссям до занятть не допускаються.
Ліцей один із кращих в Києві.
Первоклашка Я• 02 апреля в 19:34
Ответ дляБлакитна устриця
Это родители им ту одежду покупают
Бибер-анонимер
• 02 апреля в 19:36
Ответ дляОце потужно
Ліцей один із кращих в Києві.
Дайте поради як не боятися щось змінювати
Светка-пипетка• 02 апреля в 19:36
Ответ дляПомаранчова душа
А как волосы могут помешать ?
Мандолина Бу• 02 апреля в 19:37
Мене хімічка мавкою називала, і це звучало не як комплімент. В мене довгі кучері, але мені було всерівно, що та обскубана курка думає. А може вашій донці теж хтось щось сказав, от вона і переживає
Помаранчова душа• 02 апреля в 19:37
Ответ дляСветка-пипетка
А как волосы могут помешать ?
Ви точно доросла?
Як розпущене волосся може нашкодити в великому натовпі, де всі неповнолітні, коли є сила і швидкість, але немає розуму і обережності?
Светка-пипетка• 02 апреля в 19:37
Ответ дляОце потужно
Ліцей один із кращих в Києві.
Во бред. Я бы бежала с такого лицея.
постою_послушаю• 02 апреля в 19:39
Ответ дляПервоклашка Я
Это родители им ту одежду покупают
Но выбирают они сами. Предлагаете покупать то, что нравится самим родителям и тётям с Советчицы?
постою_послушаю• 02 апреля в 19:40
Ответ дляОце потужно
Ліцей один із кращих в Києві.
У автора этого нет, и её вопрос вообще не о том, в насколько крутом лицее учатся ваши дети
Светка-пипетка• 02 апреля в 19:40
Ответ дляПомаранчова душа
Ви точно доросла?
Дайте предположить, можно повеситься на волосах ? И вообще-то при эвакуации нельзя паниковать и тем более бежать . Большего бреда не слышала
Оце потужно• 02 апреля в 19:41
Ответ дляБибер-анонимер
А нащо щось змінювати, якщо правилами етикету (можливо - і вашої школи) не треба ходити з розпущеним волоссям ні на навчання, ні на роботу.
А ще я, наприклад, терпіти не можу чиєсь розпущене волосся в міському транспорті. Коли багато людей.
постою_послушаю• 02 апреля в 19:41
Ответ дляБибер-анонимер
Нужно понять причину для начала. Скорее всего неосторожное замечание имело место со стороны кого-то из одноклассников или учителей
Оце потужно• 02 апреля в 19:42
Ответ дляСветка-пипетка
А как волосы могут помешать ?
А ви не здогадуєтесь?
Светка-пипетка• 02 апреля в 19:44
Ответ дляОце потужно
А ви не здогадуєтесь?
Нет. Тем чем и шорты директрисе еще очень одной престижной школы в Киеве ?
ПушАпница• 02 апреля в 19:44
Ответ дляОце потужно
Ліцей один із кращих в Києві.
Озвучте, де такі вимоги?
Оце потужно• 02 апреля в 19:44
Ответ дляСветка-пипетка
Во бред. Я бы бежала с такого лицея.
По вашим коментарем видно, щоб вас туди і не прийняли. Вступ на конкурсній основі. При низькому рейтингу - виключають.
Светка-пипетка• 02 апреля в 19:45
Ответ дляОце потужно
Да що ж вы все вокруг и около. Как волосы могут навредить ?
ПушАпница• 02 апреля в 19:46
Ответ дляОце потужно
Можете скинути правила етикету, де зазначено, що на навчання не можна ходити з розпущеним волоссям? Не можу такого знайти.
Светка-пипетка• 02 апреля в 19:47
Ответ дляПушАпница
А заодно какое это вообще имеет отношение к этикету.
Светка-пипетка• 02 апреля в 19:49
Автор , может все проще? Моя иногда ходит с резинкой на руке. на физру и когда пишут тесты тоже связывает чтобы не мешали, а потом снимает и опять на руку одевает