Благоуханочка• 02 апреля в 23:32
Де шукати подруг
живу за кордоном, сама. де знайти компанію з ким сходити на каву в обід чи сніданки по вихідним
в телеграмі українців в моєму місті скинула пропозицію - нуль реакцій
порекомендуйте сайти знайомств. не чоловіка знайти для відносин, а просто для спілкування
Любимка-анонимка• 02 апреля в 23:34
на тіндері є різні опції, - лонг терм релейшнс, шорт терм фан, френдшіп і т.д.
Бочка порохУ• 02 апреля в 23:34
А у вас хобби есть? Попробуйте найти кружок по интересам в вашей локации. На пилатес/йогу/книжный клуб сходите, познакомитесь с новыми людьми. А там может и дружба завяжется.
Гуляю босоніж• 02 апреля в 23:35
Ответ дляПошаманю
На роботі , на курсах
На работе никогда не ищите подруг
Пошаманю• 02 апреля в 23:35
Ответ дляГуляю босоніж
На работе никогда не ищите подруг
Завжди, всі мої найкращі подруги лише з роботи і дружбі деякій вже більше 20 років
УжеВотДа• 02 апреля в 23:43
Автор, укажите город и страну. МОжет оказаться, что и тут сидят или родня там же живет. Оказалась я в другой стране.. сама. Искала хоть кого-то.. оказалось в том же городе живут мои соседи.. а я не знала. А вот так.
Благоуханочка
• 02 апреля в 23:43
Ответ дляПошаманю
На роботі , на курсах
не ходжу на курси. хіба що онлайн
Благоуханочка
• 02 апреля в 23:43
Ответ дляИщу Аленя
Якщо ви в Англії- то ви знайшли мене, вітаю 😀
на жаль, я не в Англії
а хотілось би...
Пошаманю• 02 апреля в 23:44
Ответ дляБлагоуханочка
не ходжу на курси. хіба що онлайн
То запишіться на щось за інтересами
Благоуханочка
• 02 апреля в 23:44
Ответ дляБочка порохУ
спортзал, пілатес - всі прийшли, позаймались і пішли
де там спілкуватися
Бочка порохУ• 02 апреля в 23:46
Ответ дляБлагоуханочка
де там спілкуватися
И в раздевалке все молчат? Или пока тренер на две минуты отойдет тоже? И из зала все молча и по одному выходят?
Благоуханочка
• 02 апреля в 23:47
Ответ дляПошаманю
То запишіться на щось за інтересами
не люблю я дивні кружки. мої інтереси - заробляти гроші, ходити в ресторани. вцілому це все
так, читаю книжки. фанат книжок. але ходити в кружок і обговорювати якусь нецікаву мені книжку - ну такое
пробувала добавитись в якісь групи ну там астрології чи типу того. якось воно дивно звучить. прийти заплатити 20 євро, послухати якісь випадкові історії і все. не цікаво вобщем
Пошаманю• 02 апреля в 23:48
Ответ дляБлагоуханочка
Не обовʼязково дивні, є багато цікавого
Благоуханочка
• 02 апреля в 23:49
Ответ дляБочка порохУ
а про що говорити з незнайомими людьми? в спортлайфі теж немає спілкування на групових заняттях
я б здивувалась, якби поки я переодіваюсь і стою в трусах - мене би щось почали питати
Благоуханочка
• 02 апреля в 23:49
Ответ дляПошаманю
Не обовʼязково дивні, є багато цікавого
які?
Пошаманю• 02 апреля в 23:51
Ответ дляБлагоуханочка
які?
Я не знаю які вам цікаві. Ходжу на стрільбу, плавання, теніс, альпінізм, водіння. Також недавно курси першої допомоги закінчила. Насправді вибір величезний. Коли маю зайву відпустку - шукаю щось цікаве
Благоуханочка
• 02 апреля в 23:55
Ответ дляПошаманю
в кружках по інтересах мене смущає, що ви платите гроші, щоб побути в компанії людей. немає ніякої гарантії, що вам щось дасть це спілкування.
от книжний клуб. вам треба прочитати книжку, якогось умовного Муракамі. прийти в клуб, заплатити 20 євро і слухати чиюсь думку з приводу книжки
ну звучить навіть не дуже
Пошаманю• 02 апреля в 23:57
Ответ дляБлагоуханочка
ну звучить навіть не дуже
Я не фанат читання, а от різні активності люблю, і з людьми , які люблять те саме - цікаво проводити час
Бочка порохУ• 02 апреля в 23:59
Ответ дляБлагоуханочка
С вами все ясно)
Благоуханочка
• 03 апреля в 00:00
Ответ дляПошаманю
Мені подобається теніс. Тут година заняття потягне до 100 євро з арендою корту. Де знайти пару з ким пограти і розділити корт поки не знайшоа
Ну плавання - одиночний спорт. Компанія не поирібна
Виниловая пластинка• 03 апреля в 00:01
Актуальна тема. І багато тут, хто це питання піднімає. Самій теж хочеться мати коло спілкування для такого легкого проводження часу.
Благоуханочка
• 03 апреля в 00:02
Ответ дляБочка порохУ
С вами все ясно)
Стільки ясності, що немає що сказати по темі :))
Ну то ж ясно, що якби я була вами і просто в спортзалі зі всіма намагалась поговорити, то і теми б не було
Виниловая пластинка• 03 апреля в 00:06
Ответ дляИщу Аленя
А ви саме в Англії? Бо я в Шотландії. Теж шукаю подружок.
Бочка порохУ• 03 апреля в 00:08
Ответ дляБлагоуханочка
Вы пишете, что вам не хватает общения, но вы его и не ищете. Вы никогда не ведете small talk? И никто рядом с вами не говорит? Вы не участвуете в групповых разговорах? Вот условно поднялась в группе тема про погоду/планы на выходные/ кто-то пошутил, вы просто молчите? Тогда с вами правда все ясно. Вам сложно везде с общением будет.
О боже, какой ужас, прочесть новую для себя книгу и поговорить про нее, а потом пойти выпить кофе с частью группы и продолжить обсуждение. А потом оказывается, что вам в одну сторону/ в магазин зайти нужно.
Разве что у вас сложности со знанием языка страны пребывания и вам тяжело морально открыть рот и поддержать тему.