Глубоководная селедка• 03 апреля в 08:35
Укрзалізниця квиток... щось не розумію. Київ-Одеса
Потрібно придбати квиток Київ Одеса, сто років вже залізницею не користувалась. От зайшла о 8.00, поїзд ходить не щодня, але 22.04 ає бути. Потрібен саме нічний і той що не дуже дорогий))) І два інші рейси обновились а мого немає. Чи може таке бути що в інший час оновиться чи це вже все? Бо я бачу що в деякі дати цей потяг скасований. Дівчатка, хто часто користується, підкажіь будьласочка, в чому справа може бути?
148 - Київ Одеса 15,17,20,22/04/2026 19:32 08:31
Залізна тьотя• 03 апреля в 08:38
Можливо відбулась оптимізація розкладу і цього потягу на вашу дату просто не буде.
Телефонуйте на гарячу лінію, або беріть ті квитки, які поки є.
Страхованная• 03 апреля в 08:39
А натисніть ,,без вільних місць,, чи взагалі з´явитися цей поїзд?
Глубоководная селедка
• 03 апреля в 08:40
Ответ дляСтрахованная
не зявився(((
Глубоководная селедка
• 03 апреля в 08:41
Ответ дляЗалізна тьотя
та ні я тоді вже буду іншу дату чекати((
Страхованная• 03 апреля в 08:41
Ответ дляГлубоководная селедка
не зявився(((
Моніторте, може пізніше з´явитися.
Червона рута• 03 апреля в 08:47
До 22 апреля ещё очень долго.
На мои направления часто появляются поезда доступные к заказу дней за 8-10.
Червона рута• 03 апреля в 08:48
Ответ дляЗвоночек
Вот. Там какие-то изменения в рассписании
То есть вторник, четверг, воскресенье?
Звоночек• 03 апреля в 08:49
Ответ дляЧервона рута
То есть вторник, четверг, воскресенье?
Из Киева понедельник среда пятница. Из Одессы, да- вторник четверг воскресенье.
Глубоководная селедка
• 03 апреля в 08:49
Ответ дляЗвоночек
та я це бачила, але що саме зі змінами ... там час наче прибуття інший стоїть на ці дати
Глубоководная селедка
• 03 апреля в 08:49
Ответ дляМайор Медуза
Ще не виклали потяг. Моніторте
може таке бути що пізніше з’явиться?
Звоночек• 03 апреля в 08:50
Ответ дляГлубоководная селедка
С изменениями, это наверное его не будет.
Глубоководная селедка
• 03 апреля в 08:50
Ответ дляЧервона рута
То есть вторник, четверг, воскресенье?
ні, він має бути пн,ср, пт
Звоночек• 03 апреля в 08:50
Ответ дляГлубоководная селедка
ні, він має бути пн,ср, пт
То из Одессы
Глубоководная селедка
• 03 апреля в 08:51
Ответ дляЗвоночек
та ні, оті дати попередні в тій графі що зі змінами він є((
Глубоководная селедка
• 03 апреля в 08:51
Ответ дляЗвоночек
То из Одессы
Київ Одеса з 16/03/2026 по 1,3,5 днях тижня
Звоночек• 03 апреля в 08:53
Автор , там ещё на его пути в куске кировоградской области, будет ремонт путей. Вот может на те даты и изменения.
Хотя, может продумайте вообще другой вариант транспорта? Там же он едет через Помошную и Смелу, а их регулярно обстреливают и поезд может задержаться среди поля вообще на непонятно сколько времени.
Звоночек• 03 апреля в 08:54
Ответ дляГлубоководная селедка
Правильно. Но ему ж нужно обратно в Киев приехать. Поэтому из Одессы он идёт во вторник, четверг и воскресенье.
Глубоководная селедка
• 03 апреля в 09:09
Ответ дляЗвоночек
ой, та мне еще с Сум до Киева доехать надо так что готова к любым поворотом судьбы)))
Глубоководная селедка
• 03 апреля в 09:09
Ответ дляЗвоночек
сами придумали?))) Где я спрашивала когда он идет из Одессы? Мне туда надо.
Звоночек• 03 апреля в 09:29
Ответ дляГлубоководная селедка
Удалено администрацией...
freedom_2015• 03 апреля в 09:45
якщо це той ,що з Житомира їде через Київ ,то раджу квитки моніторити з початкової станції.Влітку тільки він нічний був і недорогий і я так легко квитки піймала потрібні
Глубоководная селедка
• 03 апреля в 10:06
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
Майор Медуза• 03 апреля в 15:23
Ответ дляГлубоководная селедка
може таке бути що пізніше з’явиться?
Може.
Гореотума• 21 апреля в 09:22
Ответ дляfreedom_2015
А якщо взяти квитки з іншої станції (більш ранньої) а сісти на годину+півтори пізніше, то їх за цю годину не анулюють?
freedom_2015• 21 апреля в 12:04
Ответ дляГореотума
ні звичайно , вони ваші всю дорогу .В правилах це вказано ,пасажир може сісти на своє місце на будь якій станції і анулють тільки якщо ви самі повідомите що не встигли сісти .Навіть якщо хтось і сів ,то провідник має звільнити місце ваше