КучМала• 03 апреля в 09:24
Як ви пакуєте аптечку в поїздку?
що берете мінімумом, щоб не тягнути пів аптеки?
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:46
Ответ дляМагиня
Ситуация может случиться в дороге, а лекарств нет. Понос например в поезде, что будете делать? Ходить побираться у тех от кого в шоке?
Від чого може бути понос в поїзді?
Ну от серйозно.
Я багато їжджу, жодного разу такого не було.
Чи мені купувати ліки просто так, щоб їх потім зрити туди-сюди? І потім викинути бо строк дії вийшов?
Ну от серйозно.
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:47
Ответ дляГл. Амурная
Может просто у нас дешевле.
Ні, це не так, в Європі в багатьох країнах ліки коштують набагато дешевше ніж в Україні
Ms. При теле• 03 апреля в 09:48
Ответ дляПробілНеПрацює
От де де, а в Польщі купа цілодобових аптек, там купити лік взагалі не проблема .
Ви їдете в автобусі, де саме ці цілодобові аптеки? На заправках не було нічого.
Чи ви пропонуєте сказати водію змінити маршрут, завезти вас в місто, щоб ви знайшли аптеку, в інші пасажири хай чекають?
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:48
Ответ дляЛокшина на вухах
Так, тому жодних проблем з цим нема.
Але ж «експерти» кажуть що нічого купити за кордоном не можна 😂😂😂😂
Магиня• 03 апреля в 09:48
Ответ дляПробілНеПрацює
Від чого може бути понос в поїзді?
Ну от серйозно.
Поели в кафе на вокзале, например, а понос застал уже в пути. Или на заправке съели хот-дог и в автобусе прихватило, будете каждые пять минут останавливать и бегать в кусты?
Гл. Амурная• 03 апреля в 09:48
Ответ дляПробілНеПрацює
Від чого може бути понос в поїзді?
Ну от серйозно.
А у проводников ее должо быть аптечек?
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:48
Ответ дляMs. При теле
Я пропоную звернутися до психіатра, якщо у вас тривожний розлад
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:49
Ответ дляМагиня
Я не їм в кафе на вокзалах
Магиня• 03 апреля в 09:49
Ответ дляПробілНеПрацює
Я не їм в кафе на вокзалах
Вы просто никуда не ездите, вот и всё.
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:49
Ответ дляМагиня
І хот-догами теж не харчуюсь
Так може просто перестати їсти непотріб і тоді не потрібно буде водити ліки від срачки?
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:50
Ответ дляГл. Амурная
А у проводников ее должо быть аптечек?
Можливо і є, але я ніколи не користувалась ними, не було потреби
Гл. Амурная• 03 апреля в 09:50
Ответ дляМагиня
Но нет же волшебной таблетки, которая понос резко остановит, пара остановок будет и хорошо, если есть кусты. Хорошо, что я не ем хот-доги)
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:50
Ответ дляМагиня
Вы просто никуда не ездите, вот и всё.
Ні, я просто не їм на вокзалах. Перекуси беру з собою. Цього мені вистачає
Гл. Амурная• 03 апреля в 09:51
Ответ дляМагиня
Вы просто никуда не ездите, вот и всё.
И я в кафе максимум горячий суп, или кофе с булочкой.
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:51
Ответ дляГл. Амурная
Я навіть каву беру з собою в термосі або в термо чашці
Бубль Гум)• 03 апреля в 09:51
Ответ дляКапитанша
Ну, ви, судячи з усього, нікуди не їздили.
Інакше би знали, що в цивілізованих країнах без рецепту в аптеках можна купити тільки парацетамол, аспірин, ібупрофен, вітаміни та презервативи.
А что вам еще надо в поездке?)) Антибиотики без врача принимать? Дурдом.
Магиня• 03 апреля в 09:52
Ответ дляПробілНеПрацює
Зачем брать с собой то что везде продается, встречный вопрос.
Мамзелькіна• 03 апреля в 09:53
Ответ дляМагиня
Не жрите гадость и просрочку. Никогда не бывает поносов в поездках, а путешествую я уже 20 лет.
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:54
Ответ дляМагиня
Якщо ви про каву, то в мене какова машина і якісна кава, те, що мені пропонують на вокзалах мені не подобається. Тому я за якість
Ms. При теле• 03 апреля в 09:54
Ответ дляПробілНеПрацює
А я все дивувалась, що ж то за батьки такі, які відправили хвору дитину в поїздку і не дали навіть пластинки жарознижуючого з собою.
Тепер все зрозуміло
Мамзелькіна• 03 апреля в 09:54
Ответ дляMs. При теле
Зачем вам лекарства в автобусе, вы больная поехали?))
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:54
Ответ дляМамзелькіна
!!!!! Так!!!
Люди жеруть всяке гівно в дорозі, тому й переживають за срачку після неї.
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:55
Ответ дляMs. При теле
Тепер все зрозуміло
Дивуйтеся далі.
Магиня• 03 апреля в 09:55
Ответ дляПробілНеПрацює
Ну а кого то устраивает только определенное лекарство, а не то что в аптеке предложат.
Сокодавка ще та• 03 апреля в 09:56
Ответ дляПробілНеПрацює
А почему именно тревожное расстройство, а не житейская предусмотрительность?
Вот я как-то не взяла пилочку для ногтей, сломала ноготь и бегала по аэропорту искала. А если б кинула - подпилила и всё. Теперь беру. То же самое и с лекарствами. Почему не кинуть пакетик смекты и пластинку цитрамона на всякий случай, просто чтоб при необходимости избавить себя от поисков аптеки?
Ms. При теле• 03 апреля в 09:57
Ответ дляМамзелькіна
Я -ні. Але поїхали поряд хворі. І без ліків.
Мамзелькіна• 03 апреля в 09:58
Ответ дляMs. При теле
Ну тут другой вопрос - зачем больного ребенка тащить.
Як_наготую...• 03 апреля в 09:59
Ответ дляПробілНеПрацює
Я не їм в кафе на вокзалах
Та ви можете взагалі не їсти і не пити, ні в дорозі, ні вдома. А підхватити елементарно ротавірус та обісрати і обригати весь салон, вагон, вокзал, номер тощо. Ситуації бувають зовсім різні. Не варто бути такою категоричною і чмирити людей за те, що вони передбачливі. Ходіть здорові
Ms. При теле• 03 апреля в 10:00
Ответ дляСокодавка ще та
Ось і я про що. Ніхто не каже, що треба брати упаковками. Але пластинку кинути, щоб на перший день було - це зручно. Потім за потреби докупити. А не носитися екстрено в пошуку аптеки