КучМала• 03 апреля в 09:24

Як ви пакуєте аптечку в поїздку?

що берете мінімумом, щоб не тягнути пів аптеки?
Галя-краля• 03 апреля в 11:29
Ответ дляПробілНеПрацює
Ні. Кава не якісна, це перше на чому економлять в кофейнях при вокзалах
Якщо ви не розбираєтеся в якісній каві, то краще промовчати.
Я купую в зернах і молю перед вживанням. В кофейнях купована. Яка зберігається роками. + в мене виключно 100% арабіка. В кофейнях про вокзалах з купою домішок.
Я про домашню каву і кавомашини. В дорозі не п´ю, бо вона на мене діє як мочегонне.
Ну і ви зовсім не розбирається в каві

Мушля з Криму• 03 апреля в 11:34
себе беру только от давления и обезбол
ребенку от срачки, темпы, аллергии, от горла
Тріль!• 03 апреля в 11:42
Я ношу обезболи, спазмалитики і заспокійливе. І від аллергії
На циголках• 03 апреля в 11:42
Ответ дляПробілНеПрацює
Я навіть каву беру з собою в термосі або в термо чашці
Здається, психічний розлад саме у вас.
Щось на зразок окр чи рпп
На циголках• 03 апреля в 11:43
Ответ дляПробілНеПрацює
Все що взяла з дому.
Ну і в мене не має потреби нажиратися в дорозі.
І ви не тривожник.
Але все берете з дому.
В своєму оці бревна на видно
Як_наготую...• 03 апреля в 11:44
Ответ дляПробілНеПрацює
Не передбачливі в тривожніки і це потрібно лікувати
То чому ж ви не лікуєте?)
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 12:07
Ответ дляНа циголках
І ви не тривожник.
Але все берете з дому.
В своєму оці бревна на видно
Все це що?
Їжу і напої?
Воду можу купити в дорозі, купувати різне харчове сміюся в дорозі я не буду, тому що цим не харчуюся
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 12:07
Ответ дляГаля-краля
Ну і ви зовсім не розбирається в каві
Так це в ель но ваша реакція на каву. В мене такої проблеми не має
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 12:08
Ответ дляГаля-краля
Ну і ви зовсім не розбирається в каві
В каві я розбираюся, тому що моя не основна робота дуже сильно з нею повʼязана.

ПробілНеПрацює• 03 апреля в 12:09
Ответ дляГаля-краля
В мене теж, але в мене двоє ростущих підлітків, які весь час щось їдять.
В мене теж є діти, але до споживання харчового сміття вони не привчені
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 12:11
Ответ дляНа циголках
Здається, психічний розлад саме у вас.
Щось на зразок окр чи рпп
😂😂😂😂😂
Ви хоча б знаєте що це? Чи просто десь чули ?
Чи через те, що я не їм хот-доги чи не харчуюсь в сумнівних кафе при вокзалах, ви мені вирішили навішати розладів, значення яких ви теж не знаєте?
Галя-краля• 03 апреля в 12:39
Ответ дляПробілНеПрацює
Мої теж, але в дорозі важко дві доби їсти повноцінну, правильну пп їжу
На циголках• 03 апреля в 12:41
Ответ дляПробілНеПрацює
😂😂😂😂😂
Перечитуйте це тричі на день для самозаспокоєння.
На циголках• 03 апреля в 12:44
Ответ дляГаля-краля
І її, і ваші дорвуться до харчового сміття, щойно стануть більш незалежні від вас.
І на відміну від дітей, які не мали заборон і мають спокійне відношення, ваші обжиратумуться без тормозів.
Заборонений плід, самі розумієте.
Ну або будуть настільки залякані (це швидше до другої коментаторки), що без дозволу мами помруть з голоду, але не з´їдять нічого стороннього
Капитанша• 03 апреля в 13:17
Ответ дляНа циголках
Мені здається, я знаю жіночку під анонімом ПробілНеПрацює. Така комбінація дурості, зарозумілості та пасивної агресії зустрічається тут не так часто…
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 14:37
Ответ дляГаля-краля
Куди ви ідете по дві доби в чому обираєте такі маршрути?
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 14:38
Ответ дляНа циголках
Заборонений плід, самі розумієте.
До чого тут заборони
В дітей власні картки і кишенькові з 7 років.
Ніхто їм не забороняє, в нашій родині це не прийнято. Діти можуть це їсти, але їх не тягне до цього сміття.
Майструю крила• 03 апреля в 15:43
Ответ дляПробілНеПрацює
Ні, можна купити набагато більше, ніж ви написали, жаропонижубчі, кишечні, від простуди, антигістамінні можна купити без рецепту і не лише в аптеках.
Я живу за кордоном 7 років. Буда в кожній країні Європи. Проблем купити ліки не має. Навіть в тому ж Єгипті це в вільному доступі, бо це база.
Ага, ещё расскажите как там не проблема купить лекарства на выходных или после 7 вечера. Живу за границей 12 лет, была в 75+ странах мира, всегда вожу с собой аптечку
Майструю крила• 03 апреля в 15:47
Ответ дляПробілНеПрацює
!!!!! Так!!!
Люди жеруть всяке гівно в дорозі, тому й переживають за срачку після неї.
К вашему сведению ротавирусы передаются и воздушно-капельным путем в том числе, от этого никто не застрахован. Я его поймала в двух поездках за прошлый год. Вот было бы весело бегать по аптекам в таком состоянии!

Галя-краля• 03 апреля в 15:57
Ответ дляНа циголках
Заборонений плід, самі розумієте.
Не дорвуться, я не забороняю і не забороняла особливо нічого, такі вводилися. Не їдять нічого поганого. Іноді б і рада була, щоб хотдог з´їли, чи ковбасу, але бєкають на них. Солодощі з пальмою та іншими рафінованими жирами принципово не їдять, самі вичитують склади і не купують, якщо є пальма.
Галя-краля• 03 апреля в 15:59
Ответ дляПробілНеПрацює
В Іспанію, Грецію, Німеччину, Польщу, Чехію, Францію, країни Балтії.
Галя-краля• 03 апреля в 16:00
Ответ дляПробілНеПрацює
Щоб показати дітям щось нове.
Лепешечка• 03 апреля в 20:47
Я как-то в Египте столкнулась с тем, что меня в аптеке развели на деньги, продав при том не то лекарство. Это была первая поездка, я перепуганная, ребенку плохо. Сейчас беру с собой все основное, что нужно для сына с учетом особенностей его организма. Это немало разных пластинок, но мне так спокойнее
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 21:11
Ответ дляГаля-краля
Щоб показати дітям щось нове.
Так куди?
Чому маршрути займають стільки часу в дорозі ?
Це ж знущання
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 21:11
Ответ дляМайструю крила
Не проблема
Цілодобові аптеки + в магазинах продають багато різних ліків, які ви прете з собою
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 21:13
Ответ дляГаля-краля
Останньо їхала з Франції до України, мені дорога зайняла рівно 10 годин.
Звідки у вас 48?
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 21:13
Ответ дляМайструю крила
Так може у вас проблема зі здоровʼям і слабка імунка
Може через те, що ви пічкахтесь ліками постійно?
Галя-краля• 03 апреля в 21:34
Ответ дляПробілНеПрацює
Звідки у вас 48?
З Києва, кудись і більше 48, кудись менше. Рекорд був поки 52 без зупинок.
Галя-краля• 03 апреля в 21:39
Ответ дляПробілНеПрацює
Так куди?
Це ж знущання
Деякі з ночівлею, деякі ні. От в березні Київ - Будапешт - виїхали об 11 ранку, переночували на Закарпатті, були в апартаментах о 15:30 наступного дня, але кордон пройшли швидко, перед нами було 4 авто, десь до 2 годин на кордоні. Назад виїхали о 11, вдома були о 18 годині наступного дня з ночівлею у Львові і поверталися через Словаччину.
Галя-краля• 03 апреля в 21:40
Ответ дляПробілНеПрацює
Так куди?
Це ж знущання
Обожнюю поїздки хоч на авто, хоч на автобусі. На авто, звісно, краще.