КучМала• 03 апреля в 09:24

Як ви пакуєте аптечку в поїздку?

що берете мінімумом, щоб не тягнути пів аптеки?
Свекруховна• 03 апреля в 09:24
Залежить від того куди, з ким і на який термін їду

ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:25
Куди ви ідете, де не має аптек і ліків?
Триндю-бриндю• 03 апреля в 09:25
Срачка
Аллергия
Температура
Головная боль
Отравление
Там смотрите по своим патологиям
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:26
Ответ дляТриндю-бриндю
Срачка
Аллергия
Температура
Головная боль
Отравление
Там смотрите по своим патологиям
Ви їсти цим хворієте в поїздках? 😳
Триндю-бриндю• 03 апреля в 09:28
Ответ дляПробілНеПрацює
Ви їсти цим хворієте в поїздках? 😳
Я хожу в обычной жизни с таким набором. По пару таблеток, это не многоо места в сумке
Р с ещё турникет лежит...
Редисочка• 03 апреля в 09:28
Постійно ношу із собою. Антигістамінні, головний біль, парацетамол
Жена аллигатора• 03 апреля в 09:28
Обов’язково беру від розладів шкт і нурофен, пластирі та октенісепт дитині про всяк випадок. Все інше за потреби можна купити.

ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:29
Ответ дляТриндю-бриндю
Р с ещё турникет лежит...
Мда….
Чудо в декрете• 03 апреля в 09:29
Ответ дляПробілНеПрацює
Куди ви ідете, де не має аптек і ліків?
Ми їздимо з сином в гості у Литву, завжди беремо аптечку, бо там ліки купити майже неможливо, на все потрібен рецепт від лікаря.
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:30
Ответ дляЧудо в декрете
На що саме потрібен рецепт від лікаря?
Жаропонижаючі, щось типу ніфуроксазід і звичайні антинісиамінні можна купити в Литві в будь якій аптеці.
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:31
Ответ дляЧудо в декрете
Все це продається не лише в аптеках, але й на заправках та в супермаркетах
Галя-краля• 03 апреля в 09:33
Я тягну піваптеки, бо з дітьми. Частину вмручну аоклажу, частину в валізу.
Кіна не буде• 03 апреля в 09:34
Дитині аптечку, залежить від того куди і як надовго їдемо. Собі парацетамол. Все
Локшина на вухах• 03 апреля в 09:37
Жарознижувальні і антисептик, більше нічого не потрібно
Капитанша• 03 апреля в 09:37
Два главных составляющих любой тревел аптечки - обезболы и от срачки.
Следующий раздел - скорая помощь от простуд. Что-то с парацетамолом и аспирином, леденцы от кашля, ушные капли.
Обязательно хотя бы одно антигистаминное типа цетрина или Эдема.
И затем те лекарства, которые вы или ваши члены семьи пьют системно.
Все очень компактно и по делу.
Мамзелькіна• 03 апреля в 09:37
Только лекарства, которые принимаю ежедневно, у меня гипертония. Зачем с собой тащить? Ну если в лес, понятно, а так везде есть аптеки.
Капитанша• 03 апреля в 09:40
Ответ дляПробілНеПрацює
Куди ви ідете, де не має аптек і ліків?
Ну, ви, судячи з усього, нікуди не їздили.
Інакше би знали, що в цивілізованих країнах без рецепту в аптеках можна купити тільки парацетамол, аспірин, ібупрофен, вітаміни та презервативи.
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:40
Ответ дляМамзелькіна
Теж в щоці, що пруть всі ліки щ собою
Гл. Амурная• 03 апреля в 09:41
Я ничего не брала никогда, сама от себя в шоке.)

Ms. При теле• 03 апреля в 09:42
Ответ дляПробілНеПрацює
Куди ви ідете, де не має аптек і ліків?
До тих аптек, ще треба доїхати. Ось , для прикладу. Ми в суботу о 6 ранку поїхали в турпоїздку. В автобусі почав кашляти хлопець. Купити ліки о 6 ранку на вокзалі неможливо. По дорозі на митницю+ 8 годин на митниці+ переїзд по Польщі ( зупинки тільки на заправках де немає ліків) , готель ввечері ( теж все ввечері зачинено), зранку виїзд в неділю, переїзд в місто ( неділя, чуже місто, де там шукати аптеку) . Ліки змогли купити лише в понеділок. Невже важко було з собою пластинку ібупрофену/парацетамолу та якись льодяників/ амброксолу/ тос маю взяти?
Тому я завжди беру необхідний мінімум.
Локшина на вухах• 03 апреля в 09:42
Ответ дляКапитанша
Можна купити все, що можна безпечно собі призначити. А з серйозним до лікаря . Обʼїздила країн 30 , ніколи нічого, крім жарознижувального не беру.
Галя-краля• 03 апреля в 09:42
Ответ дляГл. Амурная
Коли їздила без дітей теж не брала, ну і молода була.
Лялькодзьоб• 03 апреля в 09:43
Нурофен, парацетамол, нимесил, отривин, синупрет, энтерол, цетрин, бепантен, псилобальзам, флоксал, хлоргексидин, сумамед, тос-май
Локшина на вухах• 03 апреля в 09:43
Ответ дляMs. При теле
Тому я завжди беру необхідний мінімум.
Від кашлю впринципі не потрібні ліки
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:43
Ответ дляКапитанша
Ні, можна купити набагато більше, ніж ви написали, жаропонижубчі, кишечні, від простуди, антигістамінні можна купити без рецепту і не лише в аптеках.
Я живу за кордоном 7 років. Буда в кожній країні Європи. Проблем купити ліки не має. Навіть в тому ж Єгипті це в вільному доступі, бо це база.
Магиня• 03 апреля в 09:44
Ответ дляПробілНеПрацює
Теж в щоці, що пруть всі ліки щ собою
Ситуация может случиться в дороге, а лекарств нет. Понос например в поезде, что будете делать? Ходить побираться у тех от кого в шоке?
Гл. Амурная• 03 апреля в 09:44
Ответ дляПробілНеПрацює
Может просто у нас дешевле.
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:44
Ответ дляMs. При теле
Тому я завжди беру необхідний мінімум.
От де де, а в Польщі купа цілодобових аптек, там купити лік взагалі не проблема .
ПробілНеПрацює• 03 апреля в 09:45
Ответ дляЛокшина на вухах
Так і є.
Лише серйозні ліки по рецепту.
Локшина на вухах• 03 апреля в 09:45
Ответ дляПробілНеПрацює
Так і є.
Лише серйозні ліки по рецепту.
Так, тому жодних проблем з цим нема.