ЛижТолько• 03 апреля в 12:18
в Польше украинку после инсульта выселили в дом для бездомных
Из-за новых законов в Польше по поддержке украинцев, 39-летняя женщина, которая пережила инсульт и передвигается на кресле колесном, оказалась в доме для бездомных. Ведь из-за нововведений в стране ее выселили из хосписа.
Шкала Радощів• 03 апреля в 17:05
Ответ дляязззззь!!!
Але вона не може працювати і таких людей,які не можуть працювати позбавили базової навіть медицини
Зачем вы врёте. Если она работала, то она застрахована и на оплачиваемом больничном.
Шкала Радощів• 03 апреля в 17:07
Ответ дляязззззь!!!
В сенсі не позбавили. Наразі медичне обслуговування лишили тільки працюючим і дітям до 18 років, батьки яких працюють,всі інші мають оформити медичне страхування. Для студентів це дуже дешево (по їхнім міркам) лише 56 злотих на місяць, якщо оформлювати страховку непрацюючому нам сума в 10 разів вища, і наголошую, це не за рік, а за місяць. Де непрацююча людина має взяти такі кошти?
Не тілтки. Пенсіонерам і інвалідам, які проживають в ощродках - медична допомога залишилась
язззззь!!!• 03 апреля в 17:45
Ответ дляШкала Радощів
Это не так..В ощродках финансируется здоровье
В окремих, це місцеві рішення, а не державна підтримка
язззззь!!!• 03 апреля в 17:46
Ответ дляШкала Радощів
Вона вже рік тільки на реабілітації і вже більше року не працює
язззззь!!!• 03 апреля в 17:46
Ответ дляШкала Радощів
А тим хто там не проживає?
Шкала Радощів• 03 апреля в 19:44
Ответ дляязззззь!!!
Це державна підтримка, а не місцеві рішення. Для вибраних категорій а не для всіх
Шкала Радощів• 03 апреля в 19:45
Ответ дляязззззь!!!
Питання про припинення фінансування у зв´язку зі змінами в законодавстві з 4 березня 2026, в яких не врахували такі вразливі категорії людей
І що, так припинили фінансування. Це бажання поляків, виборців цього президента.
язззззь!!!• 03 апреля в 21:14
Ответ дляШкала Радощів
Ви щось погано читаєте. Так припинили, але не для всіх, коли приймали, просто не врахували, що є певні категорії людей, які також не можуть працювати і мати страховку не через небажання працювати, а через проблеми зі здоров´ям, туди ж похилі люди,які живуть на в осередках, а яких приютили інші люди, але які не мають родичів,які б про них піклувалися. Медицину забрали не у всіх! Ви хоч поцікавтеся питанням, перед тим, як щось так розповідати. До речі зараз є петиція, аби привернути увагу до ситуації що склалася, бо громадські організації і волотнери бьють на сполох через це.
язззззь!!!• 03 апреля в 21:16
Ответ дляШкала Радощів
Ні в сережках це не загальна державна підтримка а рішення окремого осередка
Шкала Радощів• 03 апреля в 21:49
Ответ дляязззззь!!!
Що ви пишете? Пенсіонерів приютили інші люди? Ви про що, 4 роки війни, що ви придумуєте.
Ви бачили владу? В нас в мопсі не приймали заявку на стипендію для дітей від українців, бо зараз тільки для поляків. Хоча по закону інше. Але працівник тягла спеціально поки термін подачі не вийшов..Я двічі приходила, вона каже ой буду дзвонити, ой дзвонила ніхто не одебрав і прямим текстом зараз все тільки для поляків..
В мене не продовжили умову, в вересні працювала, були проблеми зі спиною із-за роботи, була записана на реабілітаційні вправи в жовтні, контракту вже не було, подзвонили сказали не приходьте вам не положено вже (ясно новий закон) А в аплікації вказали пацієнт відмовився від лікування. А ви хочете щоб про пенсів піклувалися, та їм насрати.
Шкала Радощів• 03 апреля в 21:50
Ответ дляязззззь!!!
Як осередок може приймати рішення? Його фінансує воєводство по розпорядженню воєводи. Осередок нічого не приймає. Виділяють гроші - живуть люди, ні то ні, це бізнес
Ответ дляДай подивлюся
Я всё понимаю но вряд-ли женщине стоит ехать в Украину, даже в приюте в Польше ей лучше чем в Украине. Нашей стране плевать на наш народ. Нужно быть эмпатичней. Беда может произойти со всеми в любой момент. Меня просто коробит от наших людей как гиены.
Можливо є якийсь шанс влаштуватись краще. Вдома і стіни лікують
язззззь!!!• 03 апреля в 22:27
Ответ дляШкала Радощів
Виділяються кошти не з державного бюджету, це окремі ріщення