кураГАЛЯ• 03 апреля в 12:39
Природні пологи у вільному положенні
Дівчата, добрий день. Хто нещодавно народжував і пологи були максимально природні без індукції та епідуралки у вільному положенні (не на акушерському ліжку чи кріслі)? Підкажіть, будь ласка, у якому пологовому та з яким врачом (чи може з черговою бригадою) народжували? Скільки коштували такі пологи? Одразу прошу питаннями «чим вам крісло не вгодило» і «що ви маєте проти епідуралки» проходити повз цієї теми. Цікавить тільки досвід тих, хто розділяє описаний погляд на процес. Заздалегідь всім дякую.
Не служанка• 03 апреля в 12:43
Берёте мужа, нож, нитку и идёте рожать в поле. По дороге выбросить мобильные, чтобы не было желания вызвать неотложку. Вот и будет максимально природно.
Аннуитет• 03 апреля в 12:43
Любые платные роды. Цена вопроса 1000-1500, хоть в воде рожай. Но вы на родах сами все поймете
Я такая наивная• 03 апреля в 12:44
Моя думка - пологи на спині - не фізіологічні і в рази важчі. Я за епідуралку, але за вертикальні пологи. В усіх приватних таке точно практикують.
Я не в теме• 03 апреля в 12:44
Напишите потом на скольких см раскрытия вы переобулась по поводу эпидуралки.
Мост_Устал• 03 апреля в 12:45
народжувала не нещодавно, малому 5, але дійсно тільки найкращі враження від таких пологів. 5тий пологовий, Київ, відділення ’Домашні пологи’
Аннуитет• 03 апреля в 12:45
Ответ дляЯ не в теме
Не всем больно.
ЯНаПэПэ• 03 апреля в 12:45
Ответ дляЯ не в теме
Той момент, коли народила, але так і не перевзулася. Яка вам різниця, що хтось не планує епідуралку ставити?
Така бойова Я• 03 апреля в 12:46
Скажите, пожалуйста, а чем вредна эпидуралка?
Я не в теме и не рожавшая, просто интересно
Дама_из_рекламы• 03 апреля в 12:47
Ответ дляНе служанка
Зачем в поле? Дома в ванной. Доулу пригласить. Иногда у доул дети умирают, но ведь и в роддоме всякое может быть
Дама_из_рекламы• 03 апреля в 12:47
Ответ дляЯ не в теме
Толку переобуваться, потом уже все равно не уколят
Я такая наивная• 03 апреля в 12:48
Ответ дляДама_из_рекламы
Є пологові, де є програми, де жінка може обрати позу для потуг. Це нормально.
Мост_Устал• 03 апреля в 12:50
Ответ дляЯ такая наивная
в 5тому, до речі, є і ванна у відділенні домашніх пологів.
а на 2 поверхи вище - і кесарів за потреби і реанімація новонароджених.
Луноходик_Ик• 03 апреля в 12:51
Ответ дляЯ не в теме
Луноходик_Ик• 03 апреля в 12:52
Ответ дляАннуитет
Не всем больно.
Знаю только одну, которая не заметила. А мне 50
куркулиха• 03 апреля в 12:53
нахіба ці жертви та героїзм без епідуралки? З нею не тільки болю немає, а і розслабляється тіло (швидше та легше, менше розривів), крім того контроль тиску і немає потреби колоти інші препарати та розгрібати потім наслідки від цього
куркулиха• 03 апреля в 12:54
Обирайте нормальний роддом, зараз купа варіантів де немає сценаріїв, ходиш та робиш як хоч і що хоч
Аннуитет• 03 апреля в 12:54
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я заметила, но до 8 см. скакала как коза, спала, ела, купалась. Мне было ощутимо рожать, но не больно совершенно. Много вещей больней чем роды.
Король дивана• 03 апреля в 12:55
У мене були вільні, то я лежала на боку, впираючись ногами в медсестру, то на стільці в сидячому положенні, то просто на кушетці- все фігня, поки мене не перемістили на крісло не народила. На кріслі в рази легше. Я б зараз тільки з епідуралкою нарожувала, тільки з нею. Я така борза і терпляча була поки вагітна, думала, що болю не боюся.....
Король дивана• 03 апреля в 12:56
Ответ дляАннуитет
Мені 45 і гіршого за шиття промежини і перейм я не відчувала.
Творю чудеса• 03 апреля в 12:56
Ответ дляНе служанка
Все равно не понимаю, почему такие темы вызывают столько агрессии. Автор же не написала, что хочет в поле рожать или дома. Она хочет в роддоме и в той позе, в которой ей удобно. Вертикальная поза, кстати, считается одной из самых удобных
Король дивана• 03 апреля в 12:57
Ответ дляДама_из_рекламы
Це треба так наражати себе на небезпеку, про дитину такі не думають
Позитивна• 03 апреля в 12:57
В моєму родзалі було тільки ліжко, я б стілець хотіла, бо не було за що вхопитись.
Що не так з ліжком і стільцем?
Про які пози автор пише?
Що не так з ліжком і стільцем?
Про які пози автор пише?
Аннуитет• 03 апреля в 12:57
Ответ дляКороль дивана
Сцеживание груди которую с 1 в 5 раздуло. Вот это было больно, с полотенцем в зубах.
Король дивана• 03 апреля в 12:58
Ответ дляАннуитет
ООО. це теж.
Позитивна• 03 апреля в 12:59
Ответ дляАннуитет
Щоб не ’роздуло’ треба дотримуватись питного режиму в перші дні лактації і звісно, зціджуватись вчасно
Рожки-да-ножки• 03 апреля в 12:59
Ответ дляЯ не в теме
Да, не всем.
Процентам 99.
Остальным - очень больно
куркулиха• 03 апреля в 13:02
Від автора не вистачає тільки питання як доносити до 41-42 тижня))
А взагалі просто оберіть хороший роддом.