Хачапууури• 03 апреля в 14:11

Електронна трудова книжка. Сканкопії.

Вітаю. Де в кабінеті пенсійного фонда можна побачити, чи відправилися дані трудової книжки та інших документів ( свідоцтва про народження дітей, дипломи, свідоцтво про шлюб) ? Чи повинно прийти повідомлення на кшталт ’ ваші дані відправлено, очікуйте відповідь’ ? Сканувала і відправляла все сама, але знаю, що бувають проблеми зі зв´язком.
Пищалка• 03 апреля в 14:32
Ответ дляГладиолус
Не відображається( прочерк роки декрету, допомогу отримувала на дитину
Ми з вами про особистий кабінет в пфу говоримо?

Гладиолус• 03 апреля в 14:32
Ответ дляБезпринципова
Мені відмова в кабінеті ПФ на декрет після 2004 та вимога надати довідку про отримання коштів. Брала в соцзахисті.
Я в шоці, бігай ті довідки збирай...
Безпринципова• 03 апреля в 14:33
Ответ дляПушап Мі мі
відображається в безробітних теж. головне- оформлений декрет на маму та отримання допомоги на неї.я як раз і була безробітна.
У мене не відображався.
Гладиолус• 03 апреля в 14:33
Ответ дляПищалка
Так, вірно. Йшла в декрет з роботи
Пищалка• 03 апреля в 14:33
Ответ дляБезпринципова
Дивно.
Пушап Мі мі• 03 апреля в 14:33
Ответ дляБезпринципова
Тому що до того не декрет, а мабуть лікарняний був той, що на 4 місяці дається.
ой,дякую вам! тепер зрозуміла.в мене кесарево було.то там ще більше днів відпустки. тоді ці 4 міс не включали в стаж.тепер знаю, що включають. тасують,як циган сонцем тими місяцями((
Пищалка• 03 апреля в 14:34
Ответ дляГладиолус
Так, вірно. Йшла в декрет з роботи
Тоді не знаю, чого так. У мене все само собою.
Доль Чекомбана• 03 апреля в 14:35
Ответ дляХачапууури
А якщо було музичне училище 1993-1997 ? Після девятого класу. Теж потрібно додаток сканувати? Чи тільки вищий навчальний заклад підходить?
Треба сканувавати коледжу, училище,якщо була стипендія, теж врахують у страховий стаж до 2024
Пушап Мі мі• 03 апреля в 14:36
Ответ дляГладиолус
Так, вірно. Йшла в декрет з роботи
тобто у вас нема записів, що соцслужба вашого району платить за вас мінімальний ЄСВ? дивно. скануйте свідоцтво про народження та шліть їм, хай оброблюють та вносять 3 роки в стаж. держіть руку на пульсі.

Гладиолус• 03 апреля в 14:37
Ответ дляПушап Мі мі
Щиро дякую,я сама здивувалась щойно
автор Хачапууури • 03 апреля в 14:50
Ответ дляПушап Мі мі
Скоріш за все 1дф соцзахист не подав. Чи була помилка в коді в самому звіті.
НашлаПерепискуМужа• 03 апреля в 15:02
Ответ дляХачапууури
Дякую. Побачила. В роботі
Быстро не ждите, ориентировочно 1-2 месяца.
ПесиКот• 03 апреля в 15:28
А если я ходила на днях в ПФ и там они все поксерили сами и где это увидеть в кабинете?
ПесиКот• 03 апреля в 15:30
Почему в кабинете учтен только стаж с 2004, хотя видны оплаты с работы и до 2004. И сканы трудовой были давно. Как это исправить
Муркошечка• 03 апреля в 16:14
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
В мене з 17.02 статус ’в роботі’.
НашлаПерепискуМужа• 03 апреля в 16:14
Ответ дляМуркошечка
В мене з 17.02 статус ’в роботі’.
ого, это еще дольше, чем я думала...
Пушап Мі мі• 03 апреля в 17:39
Ответ дляПесиКот
в розділі Електронна трудова книга - Дані ЕТК, і по центру дивіться Відцифрована ЕТК
Пушап Мі мі• 03 апреля в 17:42
Ответ дляПесиКот
пишіть їм звернення та прикладуйте скріни з кабінету. що так і так, не врахований в загальний стаж такі то роки, чому, будь ласка,приведіть у відповідність. якось так.