Мне без сахара• 03 апреля в 20:33
Саджанці для дачі
Вітаю! Я починаючий дачник) Дача знаходиться в Броварському районі (Київщина), 5 соток. Придбала дачу рік тому. Убрала величезний старий горіх (був посеред садиби). Попередній господар сказав, що все погано росте біля горіху, крім груші Дюшес та сливи. Дійсно вони поряд з горіхом, але гарно плодоносили. Зараз хочу посадити яблуню, вишню, зимову грушу та сочну сливу. Порадьте сорта, щоб були неприхотливі та морозостійки. Та звичайно смаковиті. Можливо колоновидні сорти, бо участок невеликий, але перевірені. Восени посадила агрус, жимолость, порічку та малину. Зараз хочу посадити гортензію та гейхери. Можливо є поради по багаторічкам. Ну і калину звичайно.
Не прохожу мимо• 03 апреля в 21:28
В мене всі дерева літніх сортів, бо теж дача і таскатися за 40 км за ящиком яблук/груш в листопаді набридло, тож замінили на літні сорти. Яблуні класика - папіровка, кармін (аналог слави), голден (хворіє безкінечно, дуже складне дерево), макінтош. Спокійні дерева, які не мерзнуть ніколи, ні в які морози і не потребують оприскування кожні 2 тижні. Груші в мене не живуть, одне дерево привите всім підряд є, чисто пару штук згризти, не фанат груш. Слива теж досить хворобливе дерево, багато возні, теж перещеплена на кілька сортів. З нових сортів сподобались персики канадської селекції, вони дійсно не мерзнуть і я з свого дерева таки бачила персики (сатурн). Але персики хворбливі, обробляти треба ретельно.
Гортензії і гейхери люблять тінь, горять на сонці. Якщо не хочете горбатитись, то гляньте волотисті гортензії, в них хороша декоративність і вони не складні в догляді.
Я такая - жду трамвая• 04 апреля в 13:23
Автор, а где дачу купили, если не секрет? Мы тоже недавно купили дачу в Броварском районе
Мне без сахара
• 05 апреля в 09:10
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Рожни