Барабасиха• 05 апреля в 19:28

Це зараз нормальна ціна на послугу вкорочення джинсів?

В одному алельє 450 грн, а в іншому 800грн. Мені, 450 здається дофіга, якщо учитувати, що джинси коштують 2000грн. це майже 25%від ціни вироба. Чи зараз це адекватна ціна?
Сіґеле-міґеле• 05 апреля в 23:17
Ответ дляДодаю напруги
у меня есть машинка жаноме. если делать так как нужно, то это возни на час. мне проще заплатить. и да. это еще осенью стоило 400 грн.
Согласна

Анонім Секретар• 06 апреля в 10:16
Ответ дляБарабасиха
Дякую всім, хто відписався. Це перший раз так вийшло, що джинси довг, укоротити треба всього 2 см. Пошукаю послугу в інших ательє, або може і взагалі залишу як є.
2 см? вы их сначала постирайте))
автор Барабасиха • 06 апреля в 10:44
Ответ дляАнонім Секретар
2 см? вы их сначала постирайте))
Та я вже зрозуміла)