Туся муся• 05 апреля в 22:10
Anna Ost. Прочитала її теми про Німеччину
В квітні 22 року вона вже повністю знала як оформлятися там, перспективи залишитися і таке інше. Ділилася вона тут інформацією.
А я виходить тупа. В 23 році поїхала і абсолютно нічого не знала навіть те що треба диплом підтверджувати і В2 просити.
Борисфенка• 05 апреля в 23:55
Ответ дляРанковий базар
Яка перемога? Будуть тебе все життя на подачках тримати, чекай, бо тобі перемога на чужих кістках треба, поки ти сидиш далеко. До тями прийди, через рік змінять умови перебування, дупу нарощувати поглинаючи просрочку з тафелю не вийде, як і на чужих шиях сидіти.
Закінчать це так як захочуть і коли захочуть, давши тобі копняка під відкормлений патріотичний зад, і в тебе не питатимуть,
Звідки така турбота про мою долю? Просльозилася.
Нічний дожор• 06 апреля в 00:40
Ответ дляТуся муся
А ви її бачили?
Естественно, веселила 1 апреля весь день
Перша на селі• 06 апреля в 00:57
Ответ дляТуся муся
Що мені тепер робити що я така тупа народилася? От вам і вища освіта. Є освіта. А з людьми не вмію спілкуватися і не вмію кпутитися
Та хватит уже самобичеванием заниматься. Каждый человек уникален, у каждого свои плюсы и минусы. У вас просто нет опыта и знаний о миграции, может друзей или родственников нет в этой теме, у кого-то другого они есть. Зачем сравнивать??? Узнали полезную инфу, так пиздуйте быстрее жизнь устраивать, звиняюсь за выражение. Лучше поздно чем никогда. А нытье и самоунижение ничего не даст. Не умеете - научитесь, нашли проблему на ровном месте.
В телеге действительно говно, а не инфа. А ещё в начале войны многие в шоке были, а в таком состоянии инфу обрабатывать сложнее. Быстрее крутились те, кто был морально готов или имел поддержку, а не ´´все´´.
Малая Налегке• 06 апреля в 00:59
Ответ дляТуся муся
Виявляється багато людей це знали. А я ні. Це в мене якесь відхилення чи що? Чому я цього не знала в 23 році?
Може тому що не цікавилися цим?
Малая Налегке• 06 апреля в 01:03
Ответ дляТуся муся
А я не підтвердила диплом бо не знала що це потрібно. І В2 не вибила
Вас бы и так с джобцентра направили на В2, если у вас есть ВО. И потом на подтверждение. Последнее время подтверждали после В1, но некоторым после В2 только.
Малая Налегке• 06 апреля в 01:11
Ответ дляДівка в намисті
Какая у вас специальность? Всегда можно соединить. Если это не медицина, педагогика…
И медицина и педагогика тоже можно подтвердить и тоже можно заграницей работать. Я работаю сейчас педагогическим работником в младшей школе в Германии.
Ответ дляТуся муся
А як залишитися , якщо підтвердити диплом і працювати не по диплому?
Параграф 19с, абзац другий для працівників без кваліфікації, не дякуйте.
Це я запитувала в міграційній для подруги, а тепер заходьте в гугл і читайте, що це за параграф. А потім шукайте міграційну у своєму місті та беріть термін. А поки теомін чекаєте, думайте, що запитати. Ще пошукайте на сайті перелік документів для цього параграфу, подумайте, чи все у Вас для нього є, чи підходите... Головне почати щось робити
Проня_Прокоповна• 06 апреля в 11:02
Ответ дляТуся муся
В мене вища освіта. Тільки толку від неї
Ви так і не відповіли яка
Туся муся
• 06 апреля в 13:32
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви так і не відповіли яка
Сільськогосподарська
Туся муся
• 06 апреля в 13:34
Ответ дляSeehund
Значит у вас плохой бератор. Или профессия не предполагает В2, а диплом какой-то шараги.
НУБіП. Вчилися по болонській системі. Визнається
Проня_Прокоповна• 07 апреля в 12:49
Ответ дляТуся муся
Сільськогосподарська
Прям так і написано в дипломі? Освіта сільськогосподарська...