вкрации• Изменено 05 апреля в 23:27

Чи вчив/вчить хтось англійську з додатками ШІ?

Їх зараз достатньо. Нормальні — не безкоштовні, є потреба саме в спікінг, бо граматику проходжу по Мерфі. Місяць позаймалася з групою: людей небагато, але всі говорять з помилками суттєвими, вчитель не має можливості виплавляти всіх, кожну конструкцію
Поділіться досвідом
Все знаю від і до• 06 апреля в 00:00
В мене англійська с1.

Вчу з чатом жпт італійську.
Зараз в мене усне мовлення б2.
По письму уже виходжу на с1.
Але скажу відверто, шо не навчить чат вас говорити.
Я використовую його лише для граматики і перевірки моїх творів на іспит.
Говоріння це з рівня б1-б2 краще з вчителем.
Я взагалі вчила все на курсах, а на говоріння взяла собі репетитора-носія лише з б2+ і то 1 раз на тиждень суто на говоріння.
Говоріння то реально не до чату.
І чесно кажучи, у нього на високих рівнях все більше і більше помилок.
Тобто на рівні б2 він уже сам граматику не рубить.
Я все частіше стала це помічати.
Тому це додатковий інструмент, але як основний для говоріння, то це просто утопія.
Ви так само можете говорити самі з собою і записувати себе на диктофон.
Є такі техніки.
Зі сторони уже сильно чутно боки і я гарантую, що перші рази ви будете здивовані, що так погано говорите((

КонхфЭдкаТузик• 06 апреля в 00:06
Автор, у меня свободный английский и произношение как у рожденного в стране. Единственный самый действенный способ - это живое общение с носителями языка с разными диалектами. Так Вы со временем не просто свободно заговорите и прям разговоритесь, но и будете абсолютно свободно понимать всевозможные диалекты и акценты и по телефону. Но, чем бы я никогда не пренебрегала - это грамматикой. Это - основа. Я пишу и говорю грамотнее некоторых носителей, и произношение чистое имею практически без акцента только благодаря тому, что сначала освоила грамматику, а затем уже не боясь понемногу тренировала практику.
Дерзайте! И удачи Вам! Все получится.
автор вкрации • 06 апреля в 17:00
Дякую за відповіді, пробувала з україномовним вчителем, якось не пішло в нас, вона на автоматі урок вичитує, як робот, можливо тлі є сенс у групі з 2 людей, зустрічала такі в інстаграмі пропозиціі