svetuli4ka• 06 апреля в 10:39

Переселенці, як вам живеться у Франківську?

Добрий день! Питання моє вже виклала вище😉😊
Дівчата зі Сходу, або з Півдня, поділіться своїми враженнями про місто Івано-Франківськ. Ми хочемо, щоб дочка там оселилася довгостроково, може й назавжди. Вона студентка.
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:14
Ответ дляНе пью, не курю
Пише людина , яка іншим тикає
ти без тикання людині хамило, перше почало

Не пью, не курю• 06 апреля в 11:14
Ответ дляПолтавська галушка
релігія це особисте діло кожного, може я баптистка
Удалено администрацией...
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:15
Ответ дляПолтавська галушка
Опускайтеся далі
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:19
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
тогдалия• 06 апреля в 11:18
Який серіал хороший
12 галюцинаций• 06 апреля в 11:20
Ответ дляДинамоКит
Ну если для вас нет, что скажешь. А если люди атеисты, а если другой веры? А если заболели и не хочется идти..Каждый сам выбирает, куда ему пойти в выходной день. Как нет ничего плохого, если заставляют идти в церковь? И если они не добыли до конца, ушли из за ребёнка, то говорить, что вы не уважаете традиции. Ну пусть и вам когда то придется делать то, сего вы не хотите и не входит в ваше мировоззрение, ничего же плохого в этом нет.
При церквах дуже багато було допомоги.
Нічого їй не сталося. Якої вона іншої віри з Києва?
ДинамоКит• 06 апреля в 11:19
Ответ дляНе пью, не курю
Ви цікава
Он лікарі рекомендують не їсти на ніч і спортом займатися - слухаєтеся ?
Але вам бачу немає різниці між примушували та рекомендували
Вы тоже интересная если не видите разницы, порекомендовать, это сказать у нас церковь там то, хотите можете сходить. А сказать, что в обязательном порядке все идут, и потом если ушли, то начался боулинг, что вы не соблюдаете традиции, а мы ж вас приютили, поэтому я и написала ’настоятельно рекомендовали’ отказаться нельзя было.

Верочка 100%• 06 апреля в 11:19
Ответ дляДинамоКит
Пишу как есть, это было в самом начале, так и говорили ’ Ми вам дали притулок, а Ви не поважаєте наші традиції’ При чем там было, что они все же пошли на ту службу, но ребенок 5 лет капризничал, и они ушли. И вот потом переехали и Ужгород им зашёл.
Цікаво, на який рівень інтелекту ця брехня розрахована?
Контрольница• 06 апреля в 11:20
Ответ дляДинамоКит
Поэтому у вас и положительный опыт, что вы аж один раз были, а жили бы в местах общего поселения и ходили бы каждую неделю.
Сумніваюся, що ходила б до церкви щонеділі.... А так я і у Крилосі була, і по резиденції Шептицького мені екскурсію провели. Спокійно ходила містечком, там капличок на кожному другому подвір´ї взагалі наставлено, місцеві проходячи хрестяться теж добре, як один з десяти. Моя дитина взагалі вступила навчатися до католицького університету (правда, це вже Львів), живе там у колегіумі. Атеїстка, всі про це знають, не приховує, на молитви не ходить, не хреститься ніде навіть символічно, не хоче бути лицеміркою. На прощі тільки ходила, але для неї це просто похід. На наступний навчальний рік знов дуже хоче, щоб її взяли жити в колегіум. ВІд чаювань з сестрами (монахинями) в захваті.
Верочка 100%• 06 апреля в 11:20
Ответ дляНе пью, не курю
Страшне
І не кажіть, це ж треба, заставляли їсти собі готувати і миску за собою помити... одно слово, бІндерівці
Верочка 100%• 06 апреля в 11:21
Ответ дляНе пью, не курю
Раз рекомендували , раз булили
Жах пережила ваша знайома
Мабуть в Польщі її поляки би носили з собою в костьол
А полякам за які гріхи таке на голову?
ДинамоКит• 06 апреля в 11:22
Ответ дляВерочка 100%
Это не брехня, знаю людей лично. А что именно вас удивляет? Что тут такого, чему не верится?
ДинамоКит• 06 апреля в 11:23
Ответ дляВерочка 100%
К этому как раз претензий не было, прочитайте сначала все. К чему ваше сообщение не понятно.
Надежда наш компас• 06 апреля в 11:24
Ответ дляДинамоКит
Напрасно вы не верите, если для вас так важно, могу спросить где был этот садик, адрес хоть примерно, можете позвонить и узнать, были ли у них переселенцы из Киева и советовали ли им настоятельно посещать церковь в выходной день. Могу даже даты написать когда они там были. Не верить то ваше право, у вас же на западной святые люди и такого же конечно же не может быть.
А як же легенда ’на західній здавали ’халупи’ по ціні Єлисе1ського палацу і ’бідні впо’ з дітьми жили на вулиці?
Тут же байки травлять про ’злих западенців’, в ви тут з ’безкоштовним житлом’, ще й харчування забезпечили їм... Але вже ’нову проблему’ намалювали - треба бути присутнім на службі.
Я розумію, що для 90% Порадниць служба в церкві неприйнятна, їх колотить від однієї думки про неї....
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:26
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Яка жесть
Сподіваюся дітей у вас немає
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:27
Ответ дляВерочка 100%
Малоросам гарно заходить - он вже відписуються агресивно у захист ?
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:27
Ответ для12 галюцинаций
При церквах дуже багато було допомоги.
Удалено администрацией...
Силиконочка• 06 апреля в 11:29
Ответ дляФляшка на трьох
Автор, якщо по суті, я тут живу 4 р. - переїхала з Харкова. Місто компактне, розвинута інфраструктура, (за)багато новобудов, тому є широкий вибір житла для оренди. Місто забудовується бездумно, корки з машин, ситуація краще, ніж у Львові, але гірше, ніж було ще рік тому і по кількості машин і по ціні на житло. Треба поїхати і подивитися, чи зайде місто чи ні. Дехто поїхав з міста, бо воно нудне, маленьке, брудне й т.д., хтось залишився, бо сподобалося.
затори а не корки з машин
Гарні диньки• 06 апреля в 11:29
Ответ дляДинамоКит
Коллега из Киева продержалась не долго, и переехала в Ужгород. При чём она украиноговорящая, с красивой правильной речью, к ней цеплялись за религию, что почему на службу не идёт, такое короче.
Я сама все життя народилася і прожила в Франківську до 50. На службу не ходжу. Ніхто не чіпляє мене.

ДинамоКит• 06 апреля в 11:30
Ответ дляНадежда наш компас
Вы меня с кем то путаете, ничего из Вами перечисленного ко мне отношения не имеет. Новую проблему я не рисовала, я написала как оно было. Хотите заняться расследованием, я спрошу где этот садик, даты, когда они там были и состав людей,можете позвонить и поинтересоваться. У вас прям такое удивление, или вы считаете, что прям не может такого быть или что? Странная позиция отрицать все вокруг. И опять таки, возможно для кого то, без ребенка, то им бы было вообще все равно, пошли на службу,сходили да и все и не было бы никакого конфликта. Тут реч о том,что они тоже пошли, но ребенок через какое то время начал ныть, они ушли и после этого отношение уже было ужасным. Наверное это тоже как то характеризует местное население, как вы думаете?
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:30
Ответ дляГарні диньки
Не повірять
Гарні диньки• 06 апреля в 11:32
Ответ дляНе пью, не курю
Не повірять
Хто. Ну мені все рівно. Хай не вірять.
Верочка 100%• 06 апреля в 11:49
Ответ дляФляшка на трьох
Місто затиснуте між двома руслами і не розраховане на такий наплив людей, звідси і перелічені проблеми
автор svetuli4ka • 06 апреля в 11:51
Ответ для12 галюцинаций
Щось вас автор, кидає по всій західній
Та ніфіга не смішно мені від цього. Ми мешкаємо зараз у провінційному Закарпатті, але ж дівчинка моя хоче жити у великому сучасному місті. Тому розпитую))))
Релігійністю нас не залякаєш.
миссАрфография• 06 апреля в 11:57
Ответ дляДинамоКит
Ві уверенні, что знакоміе нам лично люди, никогда не привирают, не приукрашивают, не преувеличивают для красного словца?
автор svetuli4ka • 06 апреля в 11:58
Дівчата, ну як можна було у такій простій темі ТАКИЙ СРАЧ РОЗВЕСТИ???
ЗУПИНІТЬСЯ!
миссАрфография• 06 апреля в 11:59
Ответ дляНадежда наш компас
То есть таки надо присутствовать на службе обязательно?
12 галюцинаций• 06 апреля в 12:00
Ответ дляsvetuli4ka
Релігійністю нас не залякаєш.
Тоді вам в Київ, як мінімум.
Західні міста всі невеликі, компактні.
миссАрфография• 06 апреля в 12:03
Ответ дляsvetuli4ka
ЗУПИНІТЬСЯ!
Ну например я поняла их отношение к русскоязічнім.
12 галюцинаций• 06 апреля в 12:05
Ответ длямиссАрфография
Тільки зараз?