Добрий день! Питання моє вже виклала вище😉😊
Дівчата зі Сходу, або з Півдня, поділіться своїми враженнями про місто Івано-Франківськ. Ми хочемо, щоб дочка там оселилася довгостроково, може й назавжди. Вона студентка.
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:04
Ответ дляДинамоКит
Чего вы перекручиваете, заставляли идти в церковь, пишу в третий раз. Разве кто то имеет право заставлять, или для вас это нормально?
Вам російська рідна ?
Ви значення слів - рекомендували , наполягали , примушували знаєте ? ( із російських відповідників , які вживаєте ?)
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:04
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Брехушечка• 06 апреля в 11:04
Ответ дляДинамоКит
Коллега из Киева продержалась не долго, и переехала в Ужгород. При чём она украиноговорящая, с красивой правильной речью, к ней цеплялись за религию, что почему на службу не идёт, такое короче.
Ото ж
ДинамоКит• 06 апреля в 11:06
Ответ дляКонтрольница
Боже, Боже, я взагалі кілька місяців аж у Галичі жила, як мене там не з´їли) Там кожна друга бабуся віталася Слава Йсу... Правда, в церкві я була там аж один раз - ввечері на екскурсію зводили показати і розказати її історію.
Поэтому у вас и положительный опыт, что вы аж один раз были, а жили бы в местах общего поселения и ходили бы каждую неделю.
Брехушечка• 06 апреля в 11:05
Ответ дляНе пью, не курю
Ну я русскоязычная
12 галюцинаций• 06 апреля в 11:06
Ответ дляПолтавська галушка
щоб тебе так кидало
Удалено администрацией...
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:06
Ответ дляДинамоКит
Ну если для вас нет, что скажешь. А если люди атеисты, а если другой веры? А если заболели и не хочется идти..Каждый сам выбирает, куда ему пойти в выходной день. Как нет ничего плохого, если заставляют идти в церковь? И если они не добыли до конца, ушли из за ребёнка, то говорить, что вы не уважаете традиции. Ну пусть и вам когда то придется делать то, сего вы не хотите и не входит в ваше мировоззрение, ничего же плохого в этом нет.
Ви цікава
Он лікарі рекомендують не їсти на ніч і спортом займатися - слухаєтеся ?
Але вам бачу немає різниці між примушували та рекомендували
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:06
Ответ дляИдууу--уууу блин
Удалено администрацией...
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:06
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Бачу , вас не зʼїли
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:07
Ответ для12 галюцинаций
Удалено администрацией...
Соня-сонятко• 06 апреля в 11:07
Ответ дляБрехушечка
Мне не очень. Сам народ и настроения его не нравятся.
типу свята галичина? чи що саме?
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:07
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
О , культура полізла
Брехушечка• 06 апреля в 11:07
Ответ дляСоня-сонятко
типу свята галичина? чи що саме?
Удалено администрацией...
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:07
Ответ дляНе пью, не курю
Бачу , вас не зʼїли
правильно бачиш, терпіти лицемірок чорноротих не збираюсь
12 галюцинаций• 06 апреля в 11:08
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Тебе вже кидає
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:08
Ответ дляНе пью, не курю
О , культура полізла
с такими треба спілкуватися їхньою чорною мовою
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:08
Ответ дляПолтавська галушка
Чорноротих
Почитайте ваші « милі « білороті коментарі
Соня-сонятко• 06 апреля в 11:08
Ответ дляБрехушечка
Удалено администрацией...
що не так? прискипуються що російською?
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:09
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Це представник вєлікой культури пише ?
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:09
Ответ дляДинамоКит
вот представьте если бы вы жили среди них
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:09
Ответ дляПолтавська галушка
Так , іншої мови ви і не знаєте
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:10
Ответ дляНе пью, не курю
Так , іншої мови ви і не знаєте
я то знаю, але не до тебе нормально звертатись
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:10
Ответ дляПолтавська галушка
Ужас , вам теж від ладана погано стає і російську забуваєте ?
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:11
Ответ дляПолтавська галушка
От якщо починається тикання і хамство , так вічно від іншощелепних прествників вєлікой культури
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:12
Ответ дляНе пью, не курю
в мене рідний український суржик, хамство скрите якраз серед вас процвітає
Дружная семейка• 06 апреля в 11:13
Ответ дляНе пью, не курю
Ні,демонструють, що вони вища раса.
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:13
Ответ дляПолтавська галушка
Пише людина , яка іншим тикає
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:13
Ответ дляНе пью, не курю
релігія це особисте діло кожного, може я баптистка
Не пью, не курю• 06 апреля в 11:14
Ответ дляДружная семейка
Ні,демонструють, що вони вища раса.
О , щось новеньке
Фляшка на трьох• 06 апреля в 11:14
Автор, якщо по суті, я тут живу 4 р. - переїхала з Харкова. Місто компактне, розвинута інфраструктура, (за)багато новобудов, тому є широкий вибір житла для оренди. Місто забудовується бездумно, корки з машин, ситуація краще, ніж у Львові, але гірше, ніж було ще рік тому і по кількості машин і по ціні на житло. Треба поїхати і подивитися, чи зайде місто чи ні. Дехто поїхав з міста, бо воно нудне, маленьке, брудне й т.д., хтось залишився, бо сподобалося.