Без комплексів• Изменено 06 апреля в 14:08
Я таке прочитала…. Потяг Київ-Варна планують запустити в червні
А це означає, що в Болгарію на море (і не тільки) поїхати буде набагато зручніше, ніж автобусом, особливо з дітьми
Без комплексів
• 06 апреля в 15:55
Ответ длябулоТАЙминуло
Чогось видає мені гугл про такі готелі в Золотих Пісках. Чи може в них мережа?
Так. Ви праві. Золоті піски. Значить оце ближче і ми тут були. А сонячний берег далі. Все вірно.
;
Чижик Пижик• 06 апреля в 16:23
Ответ дляГоворю-балакаю
Автобус то непогано але на кордоні 6 годин стояли. Просто стояли. Це важко
Подтверждаю. Автобусы со всей Украины собираются на границе в 16-18:00, и просто стоят.
А пропускают уже ближе к ночи. 6-7 часов приходится ждать.
Чижик Пижик• 06 апреля в 16:24
Ответ дляБез комплексів
Сонячний берег. З Києва виїхали о 7 ранку. Це був ще той квест. Скази на 7, потім перенесли на 6, мені з іншого міста і в комендантську годину їхати. Приіхали і все ж таки відправилися о 7🤦♀️
На кордоні було швидко все. О 2-3 ночі ми були в своєму готелі, золоті піски ближче ніж сонячний берег. Був сніданок, купалася дитина в басейні, але до обіду не заселяли, що не дуже зручно. Але і харчування було і бачейном вже користувалися 👍
Назад дорогу по часу не скажу скільки. Стояли на кордоні довго, автобус не глушили, але наче як по часу вийшло так само, от не згадаю вже
Вы вероятно через Одессу ехали?
Засомневаю• 06 апреля в 16:41
Ответ дляНеместная Я
Минулого року автобусом їхали в Італію, це жах. Тому або лежачі автобуси, або поїзд, інше не хочу
А з якого міста Ви їхали? Довго на кордоні стояли? Куди саме в Італію? Розкажіть, будь ласка. 🌷
Дивлюся що в цьому році багато турів в Італію на море і ціни дешеві.
Без комплексів
• 06 апреля в 16:47
Ответ дляЧижик Пижик
Вы вероятно через Одессу ехали?
Так
Турагенція Tourdream• 06 апреля в 17:04
Ответ дляНеместная Я
4500…
Вже виросла вартість на автобуси зі спільними місцями до Болгарії, паливо дорожчає(((
Зараз вартість квитка Київ- Бургас 6500 грн, зворотній 6000 грн.
До речі, автобусні оператори вже оголошують про введення паливного збору. Це доплата до основної вартості автобусного квитка або туру. Суми не критично великі. Але скоріш за все, якщо вартість палива буде рости, то з 1 травня ці збори введуть.
ЧукИГеки• 06 апреля в 17:15
Ответ дляТурагенція Tourdream
А хто дає спальні місця? Бо 24-27 годин з колінами, що впираються в крісло попереду, то не айс
Турагенція Tourdream• 06 апреля в 17:50
Ответ дляЧукИГеки
Це окремі автобуси, не від туроператорів та не під тур.
Бронюємо окремо проїзд таким автобусом + готель + трансфер до готелю.
Рання пташка• 06 апреля в 17:53
Ответ дляБез комплексів
Звичайно. Просто так додаткові турботи плюс до всього, тому звісно поляг легше. Але треба враховувати всі нюанси.
Я тоже хочу посмотреть будет ли поезд этот. И какие цены. Хотелось бы поехать
Рання пташка• 06 апреля в 17:53
Ответ дляНеместная Я
С моей спиной даже 12 часов автобус это кошмар. Как люди по несколько суток едут, даже не представляю
Рання пташка• 06 апреля в 17:54
Ответ дляВиправлялочка
Представляю, какая там цена на тот поезд будет. Но сейчас вообще куда то доехать, квест еще тот. Тут уж думаешь, а надо ли тебе тот отдых
Надо. Жизнь проходит
Рання пташка• 06 апреля в 17:55
Ответ дляБез комплексів
Я вже теж заріклася з такою дорогою. Може в Одесі меншетнервів навіть буде, але це не факт, бо там ціни скажені
Надо среди местных искать жилье, не отель. Тогда дешевле выходит. Я два раза с 22года ездила в Одессу
Рання пташка• 06 апреля в 18:00
Ответ дляТурагенція Tourdream
Этим само агенство занимается?
Без комплексів
• 06 апреля в 18:04
Ответ дляРання пташка
Дякую за пораду
Неместная Я• 06 апреля в 20:52
Ответ дляЗасомневаю
Їздили з Річ тур. Львів-Ріміні. По дорозі Венеція. На кордоні пощастило, всього 2 години стояли і назад так само. По дорозі зламався автобус, але відносно швидко відремонтували. Ще пощастило, що багато людей підсіли у Будапешті, тобто зі Львова до Будапешту і назад у мене було два сидіння, але не дивлячись на це все, мені було дуже важко їхати. В Ріміні мені не дуже сподобалось
Засомневаю• 06 апреля в 22:22
Ответ дляНеместная Я
Ріміні специфічне місто, згодна. Але дуже зручне як відправна точка одноденних екскурсій. Я була в Ріміні ще в 2008 році і в мене було враження що то «філіал дурдома».
Є думка поїхати ще раз туди, бо багато пропозицій по вигідній ціні саме в Ріміні. От і міркую.
Дякую, що поділилися досвідом. Приємних мандрівок 🌷
Говорю-балакаю• 06 апреля в 22:33
Ответ дляБез комплексів
А які ціни в Одесі приблизно? Бо я їзду в Болгарію зазвичай. По 40 евро апарти в гарному комплексі
Без комплексів
• 06 апреля в 22:42
Ответ дляГоворю-балакаю
Не знаю. Я лише чула, як озвучували інші і співставляла зі своєю поїздкою. Вже не згадаю, та і сезон буде новий
Неместная Я• 07 апреля в 07:40
Ответ дляЗасомневаю
Їздили в Сан Марино, дуже сподобалось, а так більше нікуди, бо всього було неповних 5 днів і хотілося все-таки покупатися. Дякую і вам гарного відпочинку)