Булькаю• 06 апреля в 18:14
А Ви б лишили дитину з діагнозом без моря?
Я дуже давно ніде не була. Якщо буде можливість хочу поїхати на море.
Старша дитина має проблеми по неврології, і я не справлюсь з двома дітьми в іншій країні (елементарно я не зможу слідкувати за ним під час купання у морі, він веде себе часто не зовсім адекватно). З собою в допомогу нікого більше взяти не можу.
Тобто найкращий варіант або їхати удвох з меншою дитиною або не їхати взагалі.
Влітку у місті буде діяти літній денний табір (організатори знають про діагноз сина). Вдома, звісно, він не буде лишатись сам. Чоловік буде відвозити і забирати.
Але мені все одно не дає спокою думка, що одну дитину я лишу без моря (яке він не бачив так само довго, як і я).
Як би вчинили Ви ?
Результат:
вже голосів:
28 (35.9%)
Взяла б двох дітей з собою
22 (28.21%)
Нехай ходить у денний табір
17 (21.79%)
Нікуди не їхати взагалі
10 (12.82%)
Результат
1 (1.28%)
Свій варіант
Чарівна патика• 06 апреля в 18:41
Ответ дляАлина-1240
Я б определила в интернат. Уж простите
І чого тебе туди вчасно не здали?!
Трахтибидох• 06 апреля в 18:43
Автор, їдьте разом з дітьми на оллінклюзів, де є дитячий басейн і дитячий табір. Якщо на морі не слухає - то тільки дитячий басейн. Якщо захочете сама побути на морі - то заведете їх в дитячий табір в готелі, а сама - на пляж.
Блондинка у Законі• 06 апреля в 18:43
Автор эффектно накидала говно на вентилятор)
Если ребёнок с неврологией способен сам плавать- то с ним можно ехать без проблем. И кстати море ему ну очень нужно на самом деле.
А если у ребёнка психиатрия, но его берут в лагерь значит тоже не настолько там всё плохо.
В курсі діла• 06 апреля в 18:43
Беріть обидві дитини, молодша ж адекватна, буде Вас слухатися, а за старшим глядіть. У мене дитина з аутизмом, ще й важким, що ніяких таборів, і нормально ходимо на пляжі.
Сірничок• 06 апреля в 18:44
автор, а младший ребенок уже достаточно взрослый, тобы понимать , что второго ребенка бортанули с отдыхом, и как вы ему это обьясняете? Вася не слушается, поэтому будет сидеть дома, а ты Машенька хорошая, тебя беру?
пионерка_маша• 06 апреля в 18:44
Ответ дляФлюорография гуся
Ви серйозно? На відпочинок в Одеську область?
Так. Їздили знайомі, все нормально
Одні прямо в Одесу, інші - в область. За обстріли я знаю,але автор робить запит на море. Може в Карпати,але в 4х? Але там немає моря..
Флюорография гуся• 06 апреля в 18:47
Ответ дляпионерка_маша
Так. Їздили знайомі, все нормально
В мене донька їздить по відрядженням по роботі, так в Одесі спочатку вибух, потім тривога, тобто не має часу на сховатись, а то з дітьми. Для чого так ризикувати, заради не зовсім чистого моря?
Мао_Мяо• 06 апреля в 18:53
Ответ дляБлондинка у Законі
скорее всего у страшего период пубертата, плюс проблемы с воспитанием, поэтому автору не хочется его с собой брать
Кнопкотиць• 06 апреля в 19:00
Ответ дляСірничок
А вы думаете что дети прям сохнут за морем? У меня на море хочет только младшая, ей 6 сейчас. Старшим 14 и 16 не хотят, просятся остаться дома. На море им нудно, нечего делать, экскурсии неохота и прочее. Ездим каждый год, последнее время через их не хочу и можно я на пляж не пойду а посижу в номере...
Сірничок• 06 апреля в 19:03
Ответ дляКнопкотиць
Речь вообще не про море, у меня 6 и 13 детям, один ребенок тоже с диагнозом, не укладывается в голове как это одного взять , второго не взять . Здоровый бы без второго не поехал никуда, и наоборот тоже. Вот мне и интересно, как автор озвучивает ребенку причину .. ’брата не берем, будет мешать? ’ А потом эти же мамаши возмущаются отсутствием ’инклюзии’ в школах и дет садах)
Кнопкотиць• 06 апреля в 19:04
Ответ дляСірничок
А я вам говорю, что нужно у старшего спросить что он хочет. Лагерь с папой или море с мамой и младшим.
Сірничок• 06 апреля в 19:05
Ответ дляКнопкотиць
ну наверное ж, если б хотел лагерь и с папой, то и вопрос бы не стоял) не знаю родителей, которые бы таскали детей на море насильно
Задолбулька• 06 апреля в 19:06
Ответ дляБулькаю
Я ж пишу, що не справлюсь з двома. Він не слухає. Скажу, що не можна далеко запливати, а він мене не послухає і попливе, куди очі дивляться.
Різниця між дітьми пʼять років і те, що робитиме старший, не буде робити менша дитина і навпаки.
Плюс додати діагноз, коли треба елементарно контролювати безпеку
Тоді ніхто не їде
Бандерівка• 06 апреля в 19:15
Тоді скоріше їхати лише зі старшим. З молодшим у вас ще 5 років запасу є, а зі старшим з кожним роком все менше потенційних спільних відпочинків.
Khmelnichanka• 06 апреля в 19:17
Була у Вашій ситуації.
Певний час возила дітей на море по черзі: то одного, то іншого.
Зараз діти вже дорослі, останнім часом їздила з обидвома, але якби було на кого їх залишити, то поїхала б і одна :)
Булькаю
• 06 апреля в 20:01
Ответ дляРедисочка
А в лагере, где на одного вожатого 20 детей, будет слушаться?
Там виділять асистента для дитини
Булькаю
• 06 апреля в 20:05
Ответ дляТрахтибидох
Напевно олл - це найкращий варіант. Якшо їхати то тільки так. Дякую за пораду.
Инста_Богиня• 06 апреля в 20:07
Ответ дляБулькаю
А в таборі хто буде контролювати?
Булькаю
• 06 апреля в 20:10
Виходить так, що або я не беру старшого - «наказую» його відсутністю поїздки на море.
Або ми не їдемо взагалі - і тоді я «наказую» цим і меншу дитину.
Старшому 13 років, він фізично сильний і розумітиме, що я одна доросла людина з родини, а мене можна в якихось моментах проігнорувати і робити по своєму. А це може мати досить неприємні наслідки.
Khmelnichanka• 06 апреля в 20:14
Ответ дляБулькаю
А нема змоги звозити на тиждень одного, а потім ще на тиждень - іншу дитину?
Нехай не на «олл», в скромніші умови, але обидвох - на море.
Якщо ні, то я б їхала з однією дитиною, а наступного року - з іншою.
Пригаю-цибаю• 06 апреля в 20:26
Автор, який діагноз в дитини? Інтелект збережений, лише з поведінкою проблеми? Тоді дитина все зрозуміє, може дуже образитися. Або везти по черзі, щоб дитина точно знала, що буде чесно, буде і її черга. Або, дійсно, як на море - то в басейн (будете купатися там, а біля моря прогулюватися, щоб у воду не лізти). Ну або позичати гроші, щоб везти ще одного дорослого - бабусю, няню, хоч когось вам у допомогу. Якщо дитина зрозуміє, що її не вибрали, а обрали слухняну дитину, то це дуже ранить. Як варіант, якщо так зможете, то їхати самій.
Бочка порохУ• 06 апреля в 22:10
Я бы оставила двоих на мужа в дневном лагере и поехала бы отдыхать сама
Бочка порохУ• 06 апреля в 22:21
Ответ дляМао_Мяо
Если подросток он может сам не хотеть ехать. Мой 14-летка мне все мозги летом выел из-за того, что он хотел летом с девушкой и друзьями гулять, а я его то в лагерь на 14 дней, то на море 2 недели. Ходил с нами на отдыхе и демонстративно страдал, принципиально все 2 недели просидел в номере, изредка выходя к бассейну. На море ни разу не пошел.
Бочка порохУ• 06 апреля в 22:22
Ответ дляКнопкотиць
О, аналогично! Я бы и оставила, но муж в командировках часто, то фиг обломится ему такое счастье
Бочка порохУ• 06 апреля в 22:23
Ответ дляБулькаю
Езжайте сама и отдохните от детей