Губи до вух• Изменено 06 апреля в 18:15

Зелений гумор процвітає...

Ось справжні наміри ’слуг народу’, всім і далі дуже смішно...
А_я_ЛОЖУ!• 06 апреля в 19:00
Я навіть не щнаю на яких дураків ці казки розраховані
Було повномасштабне вторгнення, бомбили київ і т. д.? Вони одноголосно проголосували за закон про мобілізацію, це все що треба щнати про ЄС. Про яке тотальне зубожіння мова? Подивіться які щп в держ службовців, силовиків, їх мільйони. Ціни на квартири порівняйте з 2022 і сьогодні.

АБВГДэшница• 06 апреля в 19:03
Фамілія їй дуже підходить. Підла гадюка
АБВГДэшница• 06 апреля в 19:04
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я і без пошуків знаю, шо обидва під@раси. То ж не треба маніпулювати, що при порошенку було б краще. Ми бачили це краще 5 років.
При Порошенко війни у такому масштабі не було б
А_я_ЛОЖУ!• 06 апреля в 19:04
Ответ дляАБВГДэшница
Через нього вона і почалась же.
Замріяна• 06 апреля в 19:14
Ответ дляЯк ухурделю
А самое печальное да. Те кто я знаю голосовал за зелю, до сих пор кричат, что он красава и лучший
Не все . Но да и такие кричащие ачотакова тоже есть
ГендиреХтор• 06 апреля в 19:31
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
И все платят налоги с разницы, а не с полной стоимости. Ну вы хоть погуглите что такое двойное налогообложение и что оно в Украине запрещено. Хотя вряд ли вы что-то поймете
До чого тут подвійне оподаткування?

Відповідно до діючого Податкового кодексу України, оподаткуванню підлягають будь-які доходи громадян, окрім тих, які прямо звільнені від оподаткування згідно зі ст. 165 ПКУ.
Цей перелік доходів, звільнених від оподаткування, не містить жодної згадки про доходи від продажу власних вживаних речей.

У квітні 2025 року ДПС України оприлюднила роз’яснення, в якому зазначила, що продаж індивідуального вживаного майна (особистих речей) не є предметом інтересу податкових органів. Також відзначається, що лише систематичний продаж однорідного асортименту товарів має ознаки підприємницької діяльності.

Згідно з постановою Пленуму Верховного Суду України від 25.04.2003 №3, підприємницькою діяльністю вважається діяльність, що провадиться систематично – не менше ніж три рази протягом одного календарного року.
Без комплексів• 06 апреля в 19:52
От КУР в@😡😡😡😡
Кірпіч їй в голову дурновату!
І отакі тупо рилі суч КИ розом з Безмозглою, Третяковою УПРАВЛЯЮТЬ ФІНАНСАМИ ВОЮЮЧОЇ КРАЇНИ!
ПРИЙМАЮТЬ ЗАКОНИ, ЯКІ ВИРІШУТЬ ДОЛЮ МІЛЬЙОНІВ УКРАЇНЦІВ!
Стрекозей• 06 апреля в 20:47
Ответ дляЛенне-Рейма
Цитата з програми кандидата в президенти Зеленського:
Зниження податкового тиску, прозоре ведення бізнесу, боротьба з корупцією через реальні тюремні терміни та конфіскацію майна.
мало лі шо я на тобі не обіцяв... і да- він нікому нічого не должен!!

Все чесно.КРАСАВА.

учіться, лохи.
неДоЖиру• 06 апреля в 21:13
Видно, що Роксоланка лиш найнеобхідніше купує.

неДоЖиру• 06 апреля в 21:16
Ответ дляПосле 18
⚡Депутати втомилися: погіршився стан спини, зору, слуху та пам´яті. Це не окопи, але Верховна Рада — жахливе місце, — депутат Камельчук

Бідолашні, яка ж у вас важка доля🥹

🌟 І.Шо? | Підписатись | Чат

Они устали 😩. А мы тратим деньги на всякую куйню 😅
Треба звільнити їх від депутатських кайданів і відправити на свіже повітря- на фронт!
неДоЖиру• 06 апреля в 21:17
Ответ дляЯк ухурделю
Якщо вони прикоритні, то не дивно.