Губи до вух• Изменено 06 апреля в 18:15

Зелений гумор процвітає...

Ось справжні наміри ’слуг народу’, всім і далі дуже смішно...
После 18• 06 апреля в 18:17
⚡Депутати втомилися: погіршився стан спини, зору, слуху та пам´яті. Це не окопи, але Верховна Рада — жахливе місце, — депутат Камельчук

Бідолашні, яка ж у вас важка доля🥹

🌟 І.Шо? | Підписатись | Чат

Они устали 😩. А мы тратим деньги на всякую куйню 😅

Ленне-Рейма• 06 апреля в 18:18
Сподіваюсь, що 73% задоволені.
автор Губи до вух • 06 апреля в 18:19
Ответ дляЛенне-Рейма
Сподіваюсь, що 73% задоволені.
Це пзд.... повний(((
Малявка ще та• 06 апреля в 18:20
Ответ дляЛенне-Рейма
Сподіваюсь, що 73% задоволені.
Вы тоже, раз ничего не меняете.
автор Губи до вух • 06 апреля в 18:20
Ответ дляМалявка ще та
Вы тоже, раз ничего не меняете.
А ви міняєте???
Малявка ще та• 06 апреля в 18:21
Ответ дляГуби до вух
А ви міняєте???
Я не комментирую тех 73, потому что сама ничего не делаю.
Мию вікна у мороз• 06 апреля в 18:22
Ну и рожа

Кнопус• 06 апреля в 18:25
За это и за них воюют, в те головы пытайтесь донести это
ГендиреХтор• 06 апреля в 18:27
Для початку треба примусити сплачувати податки весь бізнес, в тому числі порадниць,зі своїх ’якобы’ б/у речей 😉
автор Губи до вух • 06 апреля в 18:28
Ответ дляГендиреХтор
Але є і ті що дійсно продають б/у.
Акукарача• 06 апреля в 18:29
Потаскуха Пидласа, мразь же такая, с кем она только не перепихнулась в том зоопарке. Тварюка. Как и все слуги - хвойда, прошмандовка.
Украину захватила банда самая настоящая!
ГендиреХтор• 06 апреля в 18:29
Ответ дляГуби до вух
Але є і ті що дійсно продають б/у.
Податкова все бачить. Я теж іноді продаю.Може раз, може 2 рази на півроку.
Як ухурделю• 06 апреля в 18:32
Ответ дляЛенне-Рейма
Сподіваюсь, що 73% задоволені.
А самое печальное да. Те кто я знаю голосовал за зелю, до сих пор кричат, что он красава и лучший
автор Губи до вух • 06 апреля в 18:32
Ответ дляГендиреХтор
Я теж іноді продаю свої прольоти, то з якого дива я маю платити податок? Купила, заплатила і знов платити???
И_В_офигительных_штанах• 06 апреля в 18:33
Ответ дляГендиреХтор
Схерали? Советчицы, когда покупали вещь новой, то налог уже был в цене. Откуда берется налог еще раз?
автор Губи до вух • 06 апреля в 18:34
Ответ дляЯк ухурделю
В моїх знайомих вже очі відкрились, нанавидять і проклинають.
ОливьЕЖечка• 06 апреля в 18:35
Не в состоянии победить Украину в бою, теряя каждый день тысячи орчьих голов, нефтяные доходы на миллионы и миллионы, теряя свою засраную паРашу из-за того что слишком в себя поверили и полезли к соседям указывать как кому жить,орчья стая бешенных человекоподобных организмов способна только убивать по ночам мирных людей, детей наших! Мечтают что таким образом победят? Орки, вы же идиоты с рождения! Так вы только усугуляете свое положение, делаете себе только хуже!
Вкуси мене• 06 апреля в 18:35
Вони шо, на Аліну підписані?
И_В_офигительных_штанах• 06 апреля в 18:35
Ответ дляАкукарача
Да, даже Яныка банда это как детки в садике по сравнению с зеленой швалью

автор Губи до вух • 06 апреля в 18:36
Ответ дляВкуси мене
Вони шо, на Аліну підписані?
На яку Аліну?
автор Губи до вух • 06 апреля в 18:36
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
тут я з вами згодна
ГендиреХтор• 06 апреля в 18:38
Ответ дляГуби до вух
Звичайно. Бо в перший раз не ви отримали прибуток, а його отримав виробник і продавець. Якщо продаєте ви, то тут вже ви його отримуєте.
Наприклад-виробник виготовив товар,сплатив податки,великий ритейлер його викупив-сплатив податки,оптовий продавець купив у рітейлера-сплатив податки і т.д.
І скільки б ще не було продажів,з кожної потрібно платити податки.Хоч сто разів.
И_В_офигительных_штанах• 06 апреля в 18:37
Ответ дляОливьЕЖечка
А можно подробнее, в чем конкретно им хуже, а не нам?
А_я_ЛОЖУ!• 06 апреля в 18:39
Ответ дляЛенне-Рейма
Сподіваюсь, що 73% задоволені.
Якби по вийшов і сказав, що він та його фракція проти війни, проти мобілізації, то можеб 73% і були б засмучені, але оскільки єс голосує за всі зе закони ( про мобіліщацію в тому числі)і так само розпалює міжнаціональну ворожнечу, то пох хто з цих двох буде головнокомандуючим. Чи може ви забули у скільки разів при по виріс газ для населення, у 10!!!! Податки на майно? На щемлю щросли.
И_В_офигительных_штанах• 06 апреля в 18:43
Ответ дляГендиреХтор
И все платят налоги с разницы, а не с полной стоимости. Ну вы хоть погуглите что такое двойное налогообложение и что оно в Украине запрещено. Хотя вряд ли вы что-то поймете
Ленне-Рейма• 06 апреля в 18:46
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Цитата з програми кандидата в президенти Зеленського:
Зниження податкового тиску, прозоре ведення бізнесу, боротьба з корупцією через реальні тюремні терміни та конфіскацію майна.
А_я_ЛОЖУ!• 06 апреля в 18:48
Ответ дляЛенне-Рейма
Які цитати були в порошенка? Було що він підніме вартість газу і введе податки, збільшить податкові ставки?
Ленне-Рейма• 06 апреля в 18:49
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Шукайте, я ж не проти.
А_я_ЛОЖУ!• 06 апреля в 18:52
Ответ дляЛенне-Рейма
Шукайте, я ж не проти.
Я і без пошуків знаю, шо обидва під@раси. То ж не треба маніпулювати, що при порошенку було б краще. Ми бачили це краще 5 років.
Ленне-Рейма• 06 апреля в 18:56
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Бачили, ніхто людей на вулиці не хватав, навпаки люди почали подорожувати країнами Європи. І хоча ціни росли, але тотального зубожіння, як при Найвеличнішому не було, навіть передумов для цього.