Та не реву я• 07 апреля в 17:12

Підкажіть, на яку виставу краще йти з мамою, якщо вона любить щоб по-людськи і

і зі змістом, а не дивні експерименти. Київ. Дякую
Капітанша• 07 апреля в 17:12
Кайдашева сім´я

Я таке знаю• 07 апреля в 17:13
Кайдажева сім´я, Наталка Полтавка, украдене щастя
Якісь п´єси класиків
Я таке знаю• 07 апреля в 17:14
Я взагалі часто не розумію театр і оцю біготню по сцені.
Аби шо показують
Пьяная вишня• 07 апреля в 17:17
зводіть на класичну музику чи балет, простенько та зі смаком, без біганини сценою у цих нових театрах... ми он з колегами на мадам батерфляй йдемо, потім хочу якийсь класичний балет відвідати
А я з косою• 07 апреля в 17:19
Ответ дляЯ таке знаю
Аби шо показують
Відчувається що ви росли в інтелігентній сім´ї.
Борисфенка• 07 апреля в 17:19
Театр на Лівому березі - у них цікаві сучасні п´єси, гарні актори, дуже раджу
Гостра на язик• 07 апреля в 17:22
Я люблю ходить на выступления Черного квадрата в Caribbean Club) Если мама с юмором, то вам понравится). В чт была.

Як міряти?• 07 апреля в 17:23
кайдащева сім´я, вечори на хуторі, майська ніч - гуляйте по класиці, чорний квадрат не ваша тема))
Ждушечка• 07 апреля в 17:29
За двома заяйцями, а может мама оперу ,или балет выберет? Кармен и Жизель беспроигрышный вариант.
Пускаю бісики• 07 апреля в 17:30
Lady’s night
Дверной_Проем• 07 апреля в 17:36
Ответ дляА я з косою
Не все любят театр. Интеллигентность здесь ни при чем. Сейчас нет нужды притворятся, что восхищен тем, что не по душе. И также посещать театр для галочки.
Мне лично театральная манера игры тоже не нравится, не мое это. Не воспринимаю. Если вдруг придется идти без моего желания, потом выйду больной оттуда.
А я з косою• 07 апреля в 17:37
Ответ дляДверной_Проем
Буває. Можна на поле, на пікнік, свіже повітря, травка, все цвіте, як в раю) Едемський сад!))) тільки Адама треба і Еву)
Дверной_Проем• 07 апреля в 17:38
Ответ дляА я з косою
Пикник тоже не мое) Не могу сказать, что фанат пикников.
Мусик Пусик• 07 апреля в 17:42
Ответ дляА я з косою
А вы, что в очень ’грамотной’.
А я з косою• 07 апреля в 17:47
Ответ дляДверной_Проем
А я думаю як потепліє піти на пікнік.
Сладкий лимончик• 07 апреля в 17:53
Ответ дляГостра на язик
Дуже люблю Чорний квадрат, але йти разом з мамою не варто.
Підтримую щодо класики, Тевьє, Земля, Безталанна, Річард ІІІ, Конотопська відьма. Можливо, Співай, Лоло, співай і Марія Стюарт
Фляшунька• 07 апреля в 18:43
Нацопера Жизель, Дама с камелиями, Дон Кихот, оперы если нравятся, та же Наталка Полтавка, Мадам Батерфляй и т.д...