Розбещена цяточка• 07 апреля в 17:21

Ваш чоловік...

Сам може вставити чи йому треба допомагати рукою?
Ця проблема у нього постійно . Це мене вже бісить.
Я вважаю що то ненормально.
Пані з калабані• 07 апреля в 17:56
Ответ дляРозбещена цяточка
В Англію не можу . Я там була давно. В Англію треба було на початку війни їхати
В Германию
Девушки пишут, что можно получить повторно статус защиты
Уже знаете систему
Будет проще во второй раз

Курочка• 07 апреля в 17:56
Ответ дляРозбещена цяточка
Там зато можно с Настюшкой пересечься. Вы друг другу подойдете
автор Розбещена цяточка • 07 апреля в 17:56
Ответ дляКурочка
Автор, у вас конечно, жизнь не сахар.
Мало того что вернулись, так еще и мужа направлять надо, худобу такую.
Я начинаю понимать, почему вы все время рыдаете. А муж что-то начал подозревать или нет?
Я йому постійно кажу що я не хочу секса. Йому пофігу. Скандали закатує, кричить що яйця пухнуть в нього
автор Розбещена цяточка • 07 апреля в 17:57
Ответ дляДобра всем!
На каких заработках вы были до 21 года?
Ведь вы писати, что вышли замуж в 21
Тем самым торговали?
Їздила від університету на практику. 6 місяців була в Англії. Мені тоді було 19
Курочка• 07 апреля в 17:57
Ответ дляРозбещена цяточка
Ну хай пухнуть. Может научится попадать в цель.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 апреля в 17:58
Ответ дляНульовий сантиметр
Благодаря таким психбольным, этот форум уже как палата номер 6
Автор так узнаваема шо капец
Це вона, не він? Я думала, тільки мужики такі збоченці-довбограї бувають
автор Розбещена цяточка • 07 апреля в 17:58
Ответ дляКурочка
Я з нею і так спілкуюся. Вона нормальна людина. Просто одна і без опори. Нікого з рідних. Сама самісінька там
Почемучечка• 07 апреля в 17:58
Ответ дляРозбещена цяточка
Взагалі Європа то моя мрія , від коли я в Англії була на заробітках. Я як приїхала то місяць не могла після Англії відійти в Києві. Мене тошнило. Жалко що я не поїхала далі працювати а зустріла того козла
Кем вы в Англии работали?
А я нівроку• 07 апреля в 18:01
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Автору треба причина, щоб нити.
З Німеччини вона створювала теми, чк їй погано і важко одній з дитиною (дитині 11)
Это ее были темы, что они с ребёнком живут в доме в каком-то селе и ей нужно далеко ездить до ближайшего магазина?

автор Розбещена цяточка • 07 апреля в 18:02
Ответ дляПочемучечка
Кем вы в Англии работали?
На фермі. І я була щаслива. Я гарно заробила. Любувалася Англією, чистими поїздами, басейном в селі де я жила, замками, плющами.
В потім приїхала в грязний вонючий Київ , в університетський грязнючий гуртожиток. Я місяць в коматозі була як ми ужасно живемо. Потім я націлена була на виїзд. І от зустріла те чудо.
Штора с кисточкой• 07 апреля в 18:07
Ответ дляРозбещена цяточка
А родом вы откуда? Может туда вернуться?
автор Розбещена цяточка • 07 апреля в 18:10
Ответ дляШтора с кисточкой
Немає куди вертатися. Батьки померли, та я і так би до них не їхала
МадамОхмури• 07 апреля в 18:10
Ответ дляРозбещена цяточка
Дуже я вибирала. Це другий чоловік за все життя в інтимному плані.
так а з кого вибирали? Так як я написала, краще з гіршого? Бо якщо ні то питання залишажться відкритим, чому вибрали людину яка не задовольняє вас в інтимі, що ж ви тоді там таке вибирали не зрозуміло.
Почемучечка• 07 апреля в 18:12
Ответ дляРозбещена цяточка
Ясно все: жлобиха приезжая, тролляка извращенка нищебродина. Иди цветы посади под домом,убогое ленивое
автор Розбещена цяточка • 07 апреля в 18:13
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
ЗаведУющая• 07 апреля в 18:14
Ответ дляРозбещена цяточка
Я знаю як. Як мені дитину тягнути одній до 18 ліття в Україні?
Ви її по асфальту тягнете?
Борисфенка• 07 апреля в 18:16
Ответ дляРозбещена цяточка
Удалено администрацией...
ЗаведУющая• 07 апреля в 18:17
Ответ дляРозбещена цяточка
Так полизати вам треба йому яйця, щоб не пухли.
автор Розбещена цяточка • 07 апреля в 18:23
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Так це моя думка. І багато є набагато кращих комфортних містечок, але там проблема що немає роботи.
Чому тоді Київ розростався, бо люди переїзд дали бо могли заробити. Чи думаєте велика радість жити на етажах в квартирах.?

Борисфенка• 07 апреля в 18:25
Ответ дляРозбещена цяточка
Не живи, чума болотна, ніхто тебе не змушує.
Ще дзявкати на Київ будеш, гівнючка?
Рання пташка• 07 апреля в 20:14
Ответ дляПані з калабані
С большим в любой позе всё ок)
Жіночко, в мене було 37 чоловіків. Не розказуйте мені, пліз
Сусановна• 07 апреля в 20:14
Троляка видала черговий шедевр.
автор Розбещена цяточка • 07 апреля в 20:21
Ответ дляРання пташка
37 самі вставляли чи треба було рукою направляти? Поділіться досвідом
Рання пташка• 07 апреля в 20:30
Ответ дляРозбещена цяточка
Та по різному було)) я сама ніколи не вставляла рукою
ТАЗератти• 07 апреля в 21:05
Ответ дляРозбещена цяточка
В чем проблема тогда просто по мастурбировать ему?
ТАЗератти• 07 апреля в 21:08
Ответ дляРання пташка
Встречали что-то интересное?
С пирсингом или обрезанных?
Рання пташка• 07 апреля в 21:23
Ответ дляТАЗератти
Встречали что-то интересное?
С пирсингом или обрезанных?
Да
ТАЗератти• 07 апреля в 21:26
Ответ дляРання пташка
Да
И что как?