Галя із Дарниці• 07 апреля в 17:25
В каком цвете заказать кроссовки
Зробіть вибір:
вже голосів:
Смотреть
Бегущаяпо• 07 апреля в 17:29
Мне не нравится вообще идея черных кроссовок. Для меня это обувь старого деда. Ну или нужен прям дизайн-дизайнище, где цвету и места нет особо.
мегамоСГ• 07 апреля в 17:31
Ой. Я за 1й вариант. Случайно нажала в голосовалке на 2.
Автор первый очень печальный какой-то
Галя із Дарниці
• 07 апреля в 17:31
Ответ дляБегущаяпо
Мне нужны городские кроссовки и черный цвет для этого самый универсальный
мегамоСГ• 07 апреля в 17:33
Ответ дляГаля із Дарниці
Так кожанные любого цвета норм, кроме белых. Вытерли их и норм
Галя із Дарниці
• 07 апреля в 17:37
Ответ длямегамоСГ
Нет, да им контрастными вставками они добавляют более спортивный стиль
Шотуткоїться?• 07 апреля в 17:40
это самые желанные у подростков)я дочке 11 лет купила носит черные)по сути модель для удлиненных штанов, вы полоски эти видеть и не будете...для меня лучше черные , мне полоски в адидасе напоминают трико с полосками при ссср, не люблю этот стиль
Ошеламиссимо• 07 апреля в 17:42
Ответ дляШотуткоїться?
Бажаними у підлітків вони були років 8 тому
Радикальная• 07 апреля в 17:44
Ответ длямегамоСГ
А з білими що? Якщо шкіряні, то теж витер і все. Але на відміну від чорних вони не виглядають сумними
Железобетон• 07 апреля в 17:47
Ответ дляГаля із Дарниці
з полоскою
Медсестричка• 07 апреля в 17:48
Ответ дляГаля із Дарниці
ужасная грубая модель, поищите что-то иное.
Радикальная• 07 апреля в 17:53
Ответ дляШотуткоїться?
Моїй майже 12. Восени придбали білі суперстари, нещодавно легкі білі Найкі сіточки та чорні Пуми SPEEDCAT. Нікого в таких як у автора в стартпості ні в класі, ні на танцях не бачила 🤷♀️ маю на увазі саме чорних
Шотуткоїться?• 07 апреля в 17:52
Ответ дляОшеламиссимо
да не лялякайте мода на них найбільше припадає якраз 2025-2026 р.
Радикальная• 07 апреля в 17:54
Ответ дляОшеламиссимо
Та ні, Суперстари як раз в моді, але не чорні. Принаймні я ні у кого чорні не бачила
Шотуткоїться?• 07 апреля в 17:57
Ответ дляРадикальная
я в Європі в школах діти люблять суперстари, ну не всі у вас в класі, бо ціна в них не така й дешева....білі теж суперстари діти люблять...моя просила найк білі,але говорить що суперстари подобаються краще,хоч для мене найк саме кращі з кросівок
Радикальная• 07 апреля в 18:00
Ответ дляШотуткоїться?
А в європах апріорі дорожче взуття у школярів ніж у однокласників моєї дитини? 🤦♀️ і взагалі уважніше читайте, я пишу не про модель, а про колір.
Шотуткоїться?• 07 апреля в 18:04
Ответ дляРадикальная
В Європах зарплати більше й тому батьки можут дозволити купити дитини такі кросівки...а що не так з коліром?!я написала що моя дитина носить чорні, якщо ваша носить білі-це не значить що всі повинні носити білі й вони самі модні, відчипиться від мене
Первая ласточка инфляции• 07 апреля в 18:35
Ответ дляГаля із Дарниці
на черном очень видна городская пыль
Ошеламиссимо• 07 апреля в 18:37
Ответ дляШотуткоїться?
Не найбільше припадає, а повертається, там же так і написано, що це модель 2016 року. У моєї доньки у 8-9 класі було три пари суперстарів, білі, чорні і чорні з металевим носком, і тоді це були самі трендові кросівки, а зараз донька вже на 5 курсі інституту
Галя із Дарниці
• 07 апреля в 18:37
Ответ дляОшеламиссимо
Это модель 1968 или 69
Ошеламиссимо• 07 апреля в 18:46
Ответ дляГаля із Дарниці
Это модель 1968 или 69
1969 рік: Поява оригінального силуету adidas Superstar як низьких баскетбольних кросівок з гумовим носком-«черепашкою».
Повністю чорні версії (Triple Black) випускалися регулярно. Зокрема, значущі релізи відбувалися у жовтні 2014 року, листопаді 2021 року, а оновлені версії — у березні 2025 року