Разгуляшка• 08 апреля в 05:50

Не сплю из за ирана.Ядерная война

"Кажется, мир охватило безумие", – заявил министр.

Его комментарии прозвучали на фоне все более серьезных угроз в адрес Ирана со стороны президента США Дональда Трампа.

"Учтите, что именно такие люди, как мы, решили, что даже Хиросима и Нагасаки – приемлемая цена за прекращение конфликта. Мы до сих пор обладаем ядерным оружием, а те, у кого его нет, стремятся его заполучить. Мы ничему не научились", – говорил Крозетто.
viter33• 08 апреля в 09:15
Тю, так уже наче ’охорона, відміна’
Принайиі, і рижий і Іран оголосили про повну та беззаперечну перемогу над противником))

Оле Лукойе• 08 апреля в 09:16
Не переживайте - ядерка начнется в Индии с Пакистаном
viter33• 08 апреля в 09:19
Ответ дляОле Лукойе
От Індія та Пакистан - взірець того, як можна мати ядерку і вовати без неї
Постріляли одне з одного з літаків (читай - обкатали китайські віськові технології) і розійшлися
Ой, сорі ’заключили вічне перемир’я під егідою великого Трампа, який закінчив 15-ту війну’)))
Тихомандражная• 08 апреля в 09:20
Ответ дляLudaSHS
Безкоштовно.
А зараз Іран і Оман будуть брати платню.
Так і Трамп з ними в долі, він же оголосив, що будуть зароблятися великі гроші
LudaSHS• 08 апреля в 09:22
В змі пишуть, що Трампа привели до тями гучні заголовки Газет Сша. Де великими цифрами і на фото бензин в Сша сягнув 4 дол( для респів перед виборами це обісратушки буквально) , «Make America Great Again»

Хоча допускаю, що принесли ці заяви зацікавлені люди.
LudaSHS• 08 апреля в 09:23
Ответ дляТихомандражная
А він до чого?
Заробляти хіба що купка людей в оточенні, які грають цінними паперами
Срочнокпсихологу• 08 апреля в 09:26
Ответ дляviter33
Принаймні, Трамп послідовний. Він вже рік вимагає від України капітулювати перед вимогами Путіна.
І щоб показати приклад, він капітулював перед Іраном.
viter33• 08 апреля в 09:28
Ответ дляСрочнокпсихологу
Тепер і Орбан ще 3 дні п...здітиме з кожного ефіру ’як великий Трамп уміє закінчувати війни, коли йому Європа не заважає’((((
Леди_в_ночи• 08 апреля в 09:30
Ответ дляLudaSHS

або діду все ж якось підмішали його рецептурні ліки)

viter33• 08 апреля в 09:32
Ответ дляЛеди_в_ночи
Те, що дід маразматик буквально - уже всі побачили
Але що увесь американський естеблішмент і весь світ загалом свідомо дозволяє одному маразматику ’підривати увесь світ’ ( в самому що не є прямому розумінні того слова) - нехороша тенденція
П.С. не здивуюся, якщо Тайвань сам попроситься до складу Китаю. Принаймі, вчора глава тайванської опозиції полетіло до Сі домовлятися
ШаленаГруша• 08 апреля в 09:36
Это не конец, а только начало. Не будет никакой мир подписан. Кто разбирается в геополитике, все говорят, что этот доЩ надолго. И через неделю-две будет эскалация
viter33• 08 апреля в 09:40
Ответ дляШаленаГруша
Думаю, Пакистан наполегливо попросить ’нове керівництво Ірану’ голосно не кричати ’зробимо ядерну бомбу і скинемо на сіоністів’.
І тоді усе затихне
Бо ’нафта по 200’ і перекрита Ормузька протока потрібні лише москалям, усі решта від того страждають
Роза в вазі• 08 апреля в 09:53
О як!
Червона ікорка• 08 апреля в 09:55
Шкода шо не кинув.
Роза в вазі• 08 апреля в 09:56
❕Україна привітала перемир´я між США та Іраном

Вітаємо угоду між президентом США Дональдом Трампом та Іранським режимом щодо розблокування Ормузької протоки та припинення вогню, а також посередницькі зусилля Пакистану.
Американська рішучість працює. Переконані, що настав час проявити достатню рішучість для примусу москви до припинення вогню та завершення війни проти України, - Сибіга.
Червона ікорка• 08 апреля в 10:03
Ответ дляРоза в вазі

За аналогією і логікою, то сша можуть завтра оголосити шо Україна перемогла. Фініта ля комедія.
З чим ці тупі і кого вітають?
Хай америка кидає ядерку і не мнеться як баба !