ДелиВерка• 08 апреля в 08:44
Посоветуйте самокат на 10 лет
С маленькими колесами
Кидстаффовна• 08 апреля в 08:58
Чого саме з маленькими? Ви трюковий шукаєте?
З нашими дорогами що б нормально їздити то треба нормальні колеса ) маленькі, зазвичай, у трюкових самокатів
ДелиВерка
• 08 апреля в 08:59
Ответ дляКидстаффовна
Он привык на маленьких ездить
Кидстаффовна• 08 апреля в 09:05
Ответ дляДелиВерка
Он привык на маленьких ездить
Сходіть в магазин і хай спробує різні моделі. «Звик» то така справа.. ) можливо щось зайде з більшими колесами, або з середнім розміром колес. У сина був Самокат Professional 145 (NA01057) від Nixor Sports. Колеса не дуже великі, «пузом» по асфальту та при наїзді на ями на шкрябав. Зручно що його скласти можна було.
Я б фото додала, але у сайта зара проблеми з фото
ДелиВерка
• 08 апреля в 09:07
Ответ дляКидстаффовна
Спасибо, мы сходим , посмотрим
Просто у его друга с большими и ему не нравится. Другу, кстати тоже, он все время наш брал покататься
Кидстаффовна• 08 апреля в 09:10
Ответ дляДелиВерка
Спасибо, мы сходим , посмотрим
Подивіться менші ніж у друга, але трохи більші ніж у Вашого сина )
Я брала в Будинку іграшок. Зараз та модель теж є у продажу