ТАЗератти• вчера в 12:18
Что будете делать на Пасху, если плохая погода?
Хотелось на традиционные шашлыки на даче. Но если дождь и холод , то все отменится.
А душа просит праздника.
Рекламама• вчера в 12:19
ми посмажили шашлики на минулі вихідні, бо бачили прогноз. Заморозили трохи і будемо сидіти вдома, дивитись фільми))
Снегопадка• вчера в 12:21
Планировали шашлыки . Мангал под навесом, веранда под крышей, теплая одежда есть.
Хтомолодець? Я!• вчера в 12:21
Ну у меня на даче беседка и пледы. И уфошка есть. Ну разве что ливень прям,то дома тогда будем
Закуйовджена життям• вчера в 12:23
Отдыхать. Утром паски, яйца бить, поесть, к потом отдых и время семьей.
Пьяная вишня• вчера в 12:24
Ніколи на Пасху не смажили шашлик. Йдемо на сніданок до мами, потім до кумів і друзів))
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 12:26
Ответ дляВам телефонограмма
лежати пузом догори і їсти пасочку
Аналогічно
, але без паски, не їм їх.
Можливо в спортзал поїду та в сауну схожу після, але потрібно дізнатись чи працює Спортлайф 12.04.
, але без паски, не їм їх. Можливо в спортзал поїду та в сауну схожу після, але потрібно дізнатись чи працює Спортлайф 12.04.
Липка-прилипка• вчера в 12:26
Те що і завжди, їсти крашанки, буженіну, кобвасу домашню, паски)
Пьяная вишня• вчера в 12:27
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Аналогічно
, але без паски, не їм їх.
Не працює
Анти-анонім• вчера в 12:28
В неділю святковий сніданок в нас, близько 20 людей
В понеділок в батьків , там теж гості будуть
В вівторок їдемо в Ужгород гуляти з кумами
ВыФсеВрете• вчера в 12:32
мы никогда не жарим шашлыки на Пасху... но плохая погода тоже не подходит, потому что нам нужно на кладбище, а стоять там в дождь - так себе развлечение
Пищалка• вчера в 12:33
В субботу шашлыки, у нас дождя не будет. А в воскресенье- просто день дома
Крем для арбуза• вчера в 12:34
Ну шашліки мі и под клеенкой и под навесом жарили, если прям не ливень, то на даче все возможно.
КротоТо• вчера в 12:38
Ответ дляАнти-анонім
Вже синіх бабів трафило під моїм коментарем
Я Вам нічого не ставила, але цікаво, всі три дні не працюють? Чи ви відпустку за свій рахунок берете?
Я такая наивная• вчера в 12:39
Ответ дляБоХатая
Якщо дощу сильного не буде, на кладовище поїду.
у нас на кладовище йдуть в наступну неділю після пасхи
Анти-анонім• вчера в 12:40
Ответ дляКротоТо
Не працюєють. ФОПи
БоХатая• вчера в 12:41
Ответ дляЯ такая наивная
Яке це відношення має до мене?
Я дала відповідь на питання, що буду робити.
КротоТо• вчера в 12:41
Ответ дляАнти-анонім
Не працюєють. ФОПи
Усі рідня і друзі ФОПи? Нічого собі.
Анти-анонім• вчера в 12:42
Ответ дляКротоТо
Усі рідня і друзі ФОПи? Нічого собі.
В школах вихідні дні теж.
На приватних підприємствах понеділок вихідний теж.
КротоТо• вчера в 12:43
Ответ дляАнти-анонім
В школах вихідні дні теж.
Офігіть. Оце ледарі
Анти-анонім• вчера в 12:44
Ответ дляКротоТо
Офігіть. Оце ледарі
Літо взагалі суцільна відпустка.
То море, то гори
Неправдиша• вчера в 12:44
Ответ дляАнти-анонім
В школах вихідні дні теж.
Приватне підприємство, понеділок робочий день
Анти-анонім• вчера в 12:45
Ответ дляНеправдиша
В нашому місті вихідні
Дело было давно• вчера в 12:48
Мы поедем к свекрам на дачу, если будет плохая погода в доме будем