Всех анонимов аноним• 08 апреля в 13:41
Чи є люди, яким справді комфортно цілий день бути вдома наодинці ?
Чи є люди, яким справді комфортно цілий день бути вдома наодинці й ні з ким не бачитися? І нікуди не виходити
Снегопадка• 08 апреля в 13:57
Ответ дляБез Баяна
Та то людині самоствердитися треба.
Так написала б про помилку) а то «що таке «роботаю»😅 умора
Ласкове телятко• 08 апреля в 14:01
Всім інтровертам добре наодинці вдома, бо в постійному кіпіші соціуму вони швидко виснажуються.
Ну що ви, мамо!• 08 апреля в 14:08
Я тиждень наодинці і з собою була у відпустці. Як я гарно відпочила! А ще 2 дня провела взагалі в кімнаті готелю і з книгою і нікуди не виходила... просто аж переключилася
Тріль підпільний• 08 апреля в 14:13
20 років в офісі. Рік працюю віддалено. Для мене це рай. Не бачити тих людейй в офісі, не пхатися по автобусам та маршруткам, витрачаючі дві години в день на дорогу. Встала, вмилась і вже на роботі. В обід поробила купу домашніх справ. Ввечері вийшла прогулятись в компанії навушників та музики. Якщо є натхнення можу вранці вийти і погуляти.
Оцененная• 08 апреля в 14:17
Конечно, максимум комфорта - это быть дома, желательно одной. Могу и неделю не выходить, если погода паршивая, и совершенно не страдаю от этого) За незнакомыми людьми не скучаю ни разу.
И_В_офигительных_штанах• 08 апреля в 14:43
Ответ дляВсех анонимов аноним
Багато хто питає ну як так можна, що можна робити цілими днями вдома? Навіщо той побут і постійно ходити з ганчіркою? Мені кайф, але є такі , що не розуміють
Незрозуміло, як люди пов´язали перебування вдома і ганчірку.
Примарочка• 08 апреля в 15:35
День?? Та я місяцями можу так жити, і це найкращі місяці мого життя!