ніколи такого не було• 08 апреля в 13:58

Хто здає квартири, кому краще здавати?

У кого є відповідний досвід. Цікавить, звісно, щоб бережно ставились до майна, були адекватні, щоб виконували домовленості та були платоспроможними. Яких орендарів краще вибрати? Так, усі люди різні, розумію, але є ж і загальні характеристики.
Отже:
Перший варіант - жінка з дівчинкою підлітком 16 років.
Другий варіант - молода пара 22 роки.
Зробіть вибір:
вже голосів: 54
Мамі з підлітком
Молодій парі
Сундучок с каникулами• 08 апреля в 13:58
Оба варианта норм

Мне без сахара• 08 апреля в 13:59
первый
вторые будуть драться лягаться потом тцк будет выносить двери
Котя_люлю• 08 апреля в 14:00
Или ахаться как дикие и гостей бесконечно принимать
Оченьценная• 08 апреля в 14:02
Мать работает, подросток водит табуны друзей, тоже ничего хорошего может быть. Если пара не гопники, я бы выбрала их.
Булку Дай• 08 апреля в 14:03
Ну два варіанта норм. Є дівчата одні живуть, платоспроможні і дома ніхто і ніколи не прибирає до самого виїзду з квартири, була така одна колишня дівчина мого брата…
Мне без сахара• 08 апреля в 14:05
Ответ дляОченьценная
а как вы определяете - гопники и нарики вполне могут норм выглядеть
могут офисниками быть которым потом квартиру подожгут
или парень от ревности девушку зарежет или в окно выкинет
Квітка Миру• 08 апреля в 14:06
Зустрінетеся з ними, поспілкуйтеся особисто і вирішуйте хто вам здається надійнішим

Мне без сахара• 08 апреля в 14:06
Ответ дляБулку Дай
а какая вам разница убирает она или нет для себя если квартиру вам обратно отдает убранную
Мне без сахара• 08 апреля в 14:07
я в донецке до 14 года сдавала молодым парам все были суперпорядочными
- но сейчас молодежь напрочь отбитая я бы не рискнула
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 14:10
Знаете, хоть и не популярное мнение, но лучше всего было, когда одиночка. Либо парень либо девушка
Квітка Миру• 08 апреля в 14:15
Авторе, прорахувати хто буде краще не можливо. З досвіду моїх батьків - жила молода пара з невеличким собакою, все було добре, чисто та охайно, платили вчасно. Потім розійшлися, він пішов з собою, вона залишилась і до неї приїхала жити подруга, щоб легше платити оренду. Платили майже вчасно, але іноді треба було нагадувати. Але це дрібниці у порівнянні з тим, що квартиру вони засрали і 3! рази затоплювали сусідів знизу. Ледве здихалися від них, вони ще й з образами виселялися

У нас на поверху у 2-кімнатну заїхали мама з сином років 20. Не знаю як там в квартирі, але двері на поверх вони періодично забувають закрити. І доволі часто відчувається сигаретний дим. Пару разів 💯 шмаль курили. Але чисто візуально вони чисті, охайні, привітні та культурні.
І от як зрозуміти кому здавати, а кому ні?
Оченьценная• 08 апреля в 14:16
Ответ дляМне без сахара
Очень легко определяю, а вы нет? По манере держаться, речи, поведению друг с другом и со мной. Даже по внешнему виду интеллигентный человек отличается от быдла.
Квітка Миру• 08 апреля в 14:16
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так. В батьків роки 3 жила жінка років 30-35, військовослужбовець з 2 котами та купою домашніх рослин. Після неї квартира була в ідеальному стані, майже стерильна.
Вишневий цвіт• 08 апреля в 14:19
Ответ дляОченьценная
Це ви по собі і своїм дітям судите?
Мне без сахара• 08 апреля в 14:19
Ответ дляСКИБИДЫШь
да тоже по опыту никаких проблем не доставляли
Квітка Миру• 08 апреля в 14:20
Ответ дляОченьценная
Мій підлітковий вік припав на 90-і, тому наркецалів та бидло, гопоту я одразу бачу. А ще я легко впізнаю «офісників». Я з Дніпра
Мне без сахара• 08 апреля в 14:20
Ответ дляОченьценная
ахаха
автор ніколи такого не було • 08 апреля в 14:21
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так а не будуть компанії водити, вечірки влаштовувати шумні?
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 14:22
Ответ дляКвітка Миру
У меня тоже такой опыт. Причем с двух сторон. В студенчестве сама снимала, причем с кошкой)... Прошли гОды...Сдаю одиночкам)

СКИБИДЫШь• 08 апреля в 14:22
Ответ дляМне без сахара
автор ніколи такого не було • 08 апреля в 14:23
Ответ дляКвітка Миру
Їх, мабуть, цікавлять дуже дорогі квартири. І як їх впізнати?
Мне без сахара• 08 апреля в 14:25
Ответ дляніколи такого не було
это как повезет - мои одиночки никого не водили - были супертихие но гарантии нет
Вишневий цвіт• 08 апреля в 14:25
Ответ дляніколи такого не було
Тут не вгадаєш. Але молода пара ушатають ліжко.
Треба дивитися. Якщо мама і донька адекватні, то я б вибрала їх, а не молоду пару.
Мне без сахара• 08 апреля в 14:26
Ответ дляОченьценная
сейчас нарики ездят на бмв одеты в версаче и способны на грамотную речь это вам не 90-е
Квітка Миру• 08 апреля в 14:26
Ответ дляніколи такого не було
Та ні, не завжди дорогі. А впізнати по манері спілкування, зовнішньому вигляду, жестах, поведінці. Не знаю як описати, в мене це на рівні відчуттів, напевно через досвід
Мне без сахара• 08 апреля в 14:27
Ответ дляВишневий цвіт
и не только лижко
Мне без сахара• 08 апреля в 14:28
Ответ дляКвітка Миру
а у автора нет таких суперспособностей
но рады за вас держите в курсе
Квітка Миру• 08 апреля в 14:31
Ответ дляМне без сахара
Отакі як ви описуєте, або на чомусь легкому типу трави і це відносно безпечно з точки зору оренди квартири. А якщо вони на дорогій синтетиці, то повірте, вони дуже швидко набувають характерних рис і не побачити це дуже важко. Якщо казати про наркоманів
А про гоп-стоп та бандюків - звісно важче зрозуміти, але вони не шумні і прибирають за собою, сплачують якщо щось зіпсували
Всіх підсаджую• 08 апреля в 14:40
Теоретически мать и дочь.
Сдавала парам постоянно, первая молодая пара ушатала все что можно, двери, ручки ну все. Оставили долг за свет, кароч. Самый классный был мужчина 35 лет после развода, очень аккуратный, порядочный, не пил не орал по ночам, практически сразу девушку нашел. Такой был один, остальные оставляли после себя то или иное разрушение))
Булку Дай• 08 апреля в 14:49
Ответ дляМне без сахара
Бачу ви така ж)