Каляка маляка• 08 апреля в 13:58
Если родители неудачники, то и дети будут такими же?
Не соромлюсь• 08 апреля в 14:01
А что такое в вашем понимании «родители неудачники» не имеют своего бизнеса?
Или работают на кого-то и имею малую или среднюю ЗП ?
ША! я прийшла!• 08 апреля в 14:02
Ну тут больше от воспитания зависит. Моя мама карьеристка, но меня воспитывала так: не дай бог будешь хуже ( во всех отношениях) чем другие, поэтому лучше не высовывайся, не активничай, вдруг меня опозоришь. Соответственно неудачница только я. Меня никто никогда ни о чем не спрашивал и права голоса в семье никогда не имела.
Мост_Устал• 08 апреля в 14:04
ні, у мене батько алкоголік, мама не має вищої освіти, жили погано, як особисте життя так і кар´єра і т.д. (не звинувачую, часу були важкі). я маю освіту, гарну роботу, по-іншому виховую дитину, даю більше, сім´я гарно, не п´ємо)))
Совбез• 08 апреля в 14:07
Поруч зі мною живе багатодітна мати, релігійна фанатичка з синдромом плюшкіна, раз на 2 роки з її квартири вивозили по 2 камаза сміття. Так от у неї 6 дітей, всі від різних чоловіків і ніхто тих чоловіків потім не бачив. Діти всі були малими як Мауглі, з ними всі батьки не дозволяли дружити своїм дітям, сторонилися, мати їх возила в якусь спецшколу. Зараз діти виросли, усі прям дуже круто влаштувалися, всі пішли в різні технікуми вчитися - один на механіка і тепер співвласник СТО, одна дівчинка на кухаря, працює сушистом, ще одна готельно-ресторанна справа, зараз десь закордоном, два хлопчика відкрили рахом декілька точок з продажу овочів-фруктів, один військовий. Всі діти виросли прекрасними, привітними людьми, ніхто не п´є, маму провідують, відправляють в санаторій, у всіх все гарно склалося. Хоча всі сусіди були впевнені, що вони зіп´ються, знаркоманяться і сядуть в тюрму
Сижу_и_плачу• 08 апреля в 14:10
Ответ дляША! я прийшла!
Мне тоже так говорили,но я втихаря делаю все по своему. Работаю блогером и фрилансером, хотя мать была категорически против. Снимаю помещение для этого.
Снегопадка• 08 апреля в 14:11
Ответ дляСовбез
Тут таких історій не люблять. Виключно люди з грошима добрі, інтелектуально розвинені і привітні, успішні і цілеспрямовані. Я сама з неблагополучної родини. Не п´ю, не палю, в тюрмі не сиділа. Працювала не фізично, головою, завжди.
Сижу_и_плачу• 08 апреля в 14:11
Ответ дляША! я прийшла!
Я тоже в семье не имею права голоса,зато за пределами дома творю что хочу и никто не знает об этом
Мая твая не панимать• 08 апреля в 14:31
Не обязательно. Мои свекры неудачники (по происхождению - рабочий класс, никогда ничем не интересовались, склочные, конфликтные, их собственные родственники не хотят с ними общаться), а муж вроде выкарабкался. Поначалу они его презирали (за то, что работал много и учился, а должен был время ’хозяйству’ уделать), а теперь уже вроде и гордятся.
Червона ікорка• 08 апреля в 16:18
Ответ дляСовбез
мать же не алкашка была, а просто с приветом) там вполне мог быть хороший интеллект хоть и шиза, богатый словарный запас, не материлась детей не била