Мати драконів• 08 апреля в 18:01

Доняньчиоа чоловіка і дитину, що тепер зовсім

втратила себе. В мене ні хоббі, ні радості від життя, ні від чого радості немає.
Я просто кожного дня хочу вмерти .
Я жила багато років в режимі функції, обслуговувала 24/7 чоловіка і дитину.
Від мене просто залишилася пуста оболонка яка нічого не хоче
Забризкана водою• 08 апреля в 18:02
Якби дійсно хотіла, то вже вмерла б.

Love_Love_Love_• 08 апреля в 18:03
Ответ дляЗабризкана водою
Якби дійсно хотіла, то вже вмерла б.
Удалено администрацией...
Домашка• 08 апреля в 18:03
Ну а тепер ставайте незручною і вигрібайте
Домашка• 08 апреля в 18:03
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Або нещасна людина якій несила дивитись як хто може стати щасливим
Божий одуванчик• 08 апреля в 18:05
Третий день ваши темы. Давайте беритесь уже за себя
Анчо Ус• 08 апреля в 18:05
Жили-жили много лет как хотели, а теперь резко перестали хотеть вообще жить? Странно 🤔. Разве Вы не замечали, что с Вашей жизнью что-то не так?
Может стоит решить чего хотите и перестать двигаться по накатанной?
Конфиденциальность• 08 апреля в 18:06
Сколько ко вам лет, сколько ребёнку, в каком вы городе?

Вмію заміряти найкраще• 08 апреля в 18:06
А зачем вы это делали? Но хорошо, что поняли, есть шанс все изменить
Love_Love_Love_• 08 апреля в 18:07
Ответ дляДомашка
А ви знаєте скільки людей страждає депрією не в змозі самостійно з неї вигребти? Скільки самогубств не відбулося б якби тим хто просить про допомогу хтось би допоміг?
Конфиденциальность• 08 апреля в 18:08
Ответ дляБожий одуванчик
Если она та про которую вы подумали, то не третий день, а Бог знает уже какой ...
Мне тоже она похожа на ту , если так, жто это точно тролль
Хата на мати• 08 апреля в 18:10
Ответ дляКонфиденциальность
Ми вже знаємо, і 36, дитина, чоловік, Київ. Поїхала з Німеччини, бо гадалка так їй сказала
Коник-стрибунець• 08 апреля в 18:10
Автор, Вы уже сделали первый шаг к пониманию того что так с собой поступили. Теперь необходимо это принять и двигаться дальше, чтобы у Вас не возникало мыслей что Вам хочется умереть.
Если у Вас так было, значит это было не просто так, а для чего то. Силы Вам и мудрости.
люблю_тортики• 08 апреля в 18:10
Я думаю Вы бы и без мужа и ребенка не имели бы особо хобби. Домашним бытом ’все на мне’ заполняют пустоту, а не наоборот
Меряю линейкой• 08 апреля в 18:12
В мене так само. Пройшло 18 років, а я тільки згадала що я танцями займалася, фітнесом. Вишивала гарно. Вірші писала. А зараз що- навіть оглянутися не встигла як пів життя на кухні пройшло
Конфиденциальность• 08 апреля в 18:14
Ответ дляХата на мати
Ну я для этого и спросила, хотела убедиться))
Если это она, то такой себе из нее конспиратор))
автор Мати драконів • 08 апреля в 18:22
Ответ дляМеряю линейкой
Так і є. А я подорожувала. Раділа життю. Заміж вийшла, дитина і все. Гаплик мені
люблю_тортики• 08 апреля в 18:25
Ответ дляМати драконів
І чим дитина заважає подорожувати? Навпаки, то дитину в табір відвези, то на турнір, то на змагання, то екскурсія.
автор Мати драконів • 08 апреля в 18:32
Ответ длялюблю_тортики
Тому що не роблю те що я хочу. Я обслуговую інтереси дитини
люблю_тортики• 08 апреля в 18:36
Ответ дляМати драконів
Ну які ваші інтереси? Поки дитина у садку/школі/ на гуртку, чому ви не займаєтесь своїми інтересами?

Триндю-бриндю• 08 апреля в 18:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Так помогайте, чего вы на других кидаетесь, а автору не помогаете?
автор Мати драконів • 08 апреля в 19:51
Ответ длялюблю_тортики
Я на роботі була. Працювала поки дитина в садку школі.
Мій день багато років виглядав так.
Прокидалася в 5:00.
Сніданок готувала, тормозки складала.
Дитину в школу садок збирала, відводила , їхала на роботу, після роботи дитину забирала, магазин по дорозі, тащиоа сумки з продуктами. Потім вечерю готувала. Дитині уроки допомагала. В 23:00 відбій. І так кожного дня. Вихідні, готова уборка.Чоловік тільки ходив на роботу, все