Тро Нью-Йорку• 08 апреля в 19:03
Де можна замовити курсову з електроніки?
Дівчата, доброго вечора, може хто стикался з таким. Треба написати курсову роботу з електррніки. Син не може закрити борг. . Перероблюють вже вдруге , викладач повертає та каже, що то через чат жпт зроблено.. Може є коордінати перевірених людей, або викладачів, які цим займаються
Тро Нью-Йорку
• 08 апреля в 19:06
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Предложите денег преподу, и он сразу закроет глаза.
Фиг там. Не хоче.
УраганнаЯ• 08 апреля в 19:41
Хай звернеться до однокурсників, які здали.
Вони знають, які вимоги саме у цього препода.
Впевнена, що там є парочка відмінників, яким ваші 3-5 тисяч стануть у пригоді.
Тро Нью-Йорку
• 08 апреля в 20:01
Ответ дляУраганнаЯ
Ось 2 і здало. Писати за 5000 не хочуть..