Злива інформації• 08 апреля в 21:28

Панічні атаки

Шановне панство, може хтось може порадити, куди в Києві звернутися жінці з соціально незахищеної верстви населення за безкоштовною психологічною підтримкою? Є проблема - від думок про будь-що, що виходить за межі повсякденної побутової рутини починаю задихатися. Навіть виходити з дому важко, ледь свідомість не втрачаю.
Тільки, будь ласка, без хейту. Тут чесно не та ситуація. Дякую заздалегідь ❤️
Ms. Скромность• 08 апреля в 21:33
Сьогодні тут була тема,писав хтось що закінчує навчання і для практики може взяти безкоштовно людину на психо.консультацію

ОхиИВздохи• 08 апреля в 21:33
наприклад? від яких думок ви задихаєтесь?
Залатавая• 08 апреля в 21:35
https://kyivcity.gov.ua/likarni_ta_medytsyna/psikh... позвоните, проконсультируйтесь есть ли бесплатный прием психиатра
автор Злива інформації • 08 апреля в 21:43
Ответ дляОхиИВздохи
Із останнього, після чого я остаточно зрозуміла, що щось не так: закінчився вдома хліб, а я не помітила. Треба було просто вибігти до сусіднього магазину. Позапланово. Зазвичай я посеред дня не виходжу. Я не змогла заставити себе вийти.
ОхиИВздохи• 08 апреля в 21:46
Ответ дляЗлива інформації
а то б що сталось?
Ms. Скромность• 08 апреля в 21:46
Ось
ОхиИВздохи• 08 апреля в 21:48
Ответ дляMs. Скромность
Ось
автору треба психотерапевт, який вміє і знає як працювати з тривожними розладами. В її випадку хтось менш досвідчений може нашкодити.
Якщо це панічний розлад з агорафобією.
Краще вже психіатр і антидепресанти.
Ms. Скромность• 08 апреля в 21:51
Ответ дляОхиИВздохи
Якщо це панічний розлад з агорафобією.
Краще вже психіатр і антидепресанти.
Ну автор вже вирішить,вона запитала про безкоштовну психологічну підтримку,я згадала про цю тему,психотерапевтів безкоштовних не знаю як і психіатрів з ад
18 мнеУЖЕ• 08 апреля в 22:04
Ответ дляЗлива інформації
Я-психолог. Вам-к психиатру, т.к. неврозы лечат психиатры. Можно и психотерапевт. Есть державни бесплатные.

автор Злива інформації • 08 апреля в 22:16
Ответ дляMs. Скромность
Ось
Дякую ❤️
Гарачий Чокалад• 09 апреля в 09:51
https://t.me/psyhovolonteryukraine

але я б бігла до психіатра в державну- я і побігла і допомогло. не панічні)