Кривая спроса• 09 апреля в 16:26

А нормально ли, если мужчина долго плакал после расставания?

Столічна штучка• 09 апреля в 16:26
Конечно

СМСница• 09 апреля в 16:27
Головне, що не після інтиму
Мама фіфті цента• 09 апреля в 16:27
Емли с вами, то вы только радоваться должны, так же ж любил, так же страдает
Все напваки• 09 апреля в 16:32
Нормально. Менше буде пісяти.
Видящие_помогите• 09 апреля в 16:47
Мой до сих пор плачет, его жена бросила 20лет назад.
Она ему очень подходила он хотел детей, она нарожала ещё много после него. А я в никакую не согласна рожать с ним.
Само_достаточная• 09 апреля в 16:51
На жаль і в мене такий досвід є... декілька ситуацій було з сльозами і переслідуваннями після розставання... хоча все було сказано. чому вони так поводяться... незрозуміло.. ну ні, так інша буде, іншу зустрінеш, інший варіант знайдеться, чому так розвалюватися
Хоча розставалася тільки з тими, кого не змогла полюбити і слова кохання ніколи не казала їм, тобто надії не давала і не обманювала.
Обстановщица• 09 апреля в 17:28
Для нарца, так))