Залізний кіготь• Изменено 09 апреля в 18:49

З музичної школи за таке вигонять?

Якщо дитина іноді на занятті не слухається вчителя?
Наприклад,, відмовляється заграти те, що вчитель просить? Каже ’не хочу і все’.
1 клас.
Вдома каже, що аідмовилась від того, що їй грати нецікаво(гами зазвичай). Але вдома ті самі гами грає. В цілому багато чого вже навчилася і від гри отримує задоволення.
Проводжу бесіди , що іноді треба робити через ’не хочу’. Іноді допомагає, іноді ні.
Вчитель каже, що дуже важко працювати, коли дитина неслухняна.
Чи можуть вигнати через таку поведінку?
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 19:20
Ответ дляПросто болталка
А потім дитина не захоче ходити на Сольфеджіо. Потім на хор спів. Але ж в музичній школі так не можна. А що за інструмент?
Гітара

Простоваля• 09 апреля в 19:20
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Пусть скажут спасибо, что у них кто то учится
Ха, ха і ще раз ха. Подивіться на ціни на приватні уроки музики і подумайте, хто кому має дякувати
З понеділка на дієті• 09 апреля в 19:21
Ответ дляПростоваля
Кто там вообще учится в тех школах, вечный недобор
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 19:22
Ответ дляПростоваля
Ок, як справи в загальоноосвітній школі?

Я теж викладач (не муз) і якщо у дитини систематична проблема, то я повідомляю батькам кілька перших разів, не буду ж я жалітися щоразу на одне й те саме. Просто попереджаю, що якщо це не змінити, прогрес буде мінімальний. Дехто з батьків звертає увагу, потім цікавиться, що змінилося. Деяких мінімальний прогрес влаштовує, у них і без того проблем вистачає. Займаємось далі як можемо.
Там все робиться чудово, швидко і вчасно . Але там вчителька не така м´яка.
Простоваля• 09 апреля в 19:22
Ответ дляЗалізний кіготь
Гітара
Прикольний інструмент, але класична гра на гітарі, і в компанії поспівати, там зовсім різна гра.
Виниловая пластинка• 09 апреля в 19:22
автор, у меня была схожая ситуация. Тоже как бы присутствовал интерес, нравилось, но гаммы, сольфеджио - боль. Те же разговоры мамы про ’через нехочу’. В результате - все академ.концерты - на 5, а в 7 (выпускном) классе - бросила. Жалею, что не сделала это раньше
Просто болталка• 09 апреля в 19:22
Ответ дляПростоваля

В загальній школі навчання то ж обов´язкове, а в музичній то за бажанням. Ніхто ж не силує
Доктор Варвар• 09 апреля в 19:23
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я выше сравнивала 2 школы - наша была на окраине и да, там вечный недобор и держали всех. Вторая из сравниваемых школ в центре - оттуда отчисляют, не задумываясь. Никто не играется с теми, кто учиться не хочет.
Простоваля• 09 апреля в 19:23
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну точно не діти з сімей алкоголіків:) Вчаться, ще й як.

Просто болталка• 09 апреля в 19:23
Ответ дляЗалізний кіготь
Гітара
Це теж важкий труд.
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 19:23
Ответ дляЗ понеділка на дієті
У нашій конкурс. ((Моя дитина пройшла, діти знайомих- ні.
З понеділка на дієті• 09 апреля в 19:24
Ответ дляЗалізний кіготь
Конкурс конкурсом, но больше половины детей бросают это дело и у них все равно недобор
Просто болталка• 09 апреля в 19:25
Ответ дляВиниловая пластинка
Так и есть. Дойти до конца, тяжелый труд
Простоваля• 09 апреля в 19:26
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну, ясно. В кінці року подякуйте вчительці, скажіть, що ви цінуєте її труд і розумієте, що з дитиною важко. Але працюєте над цим і сподіваєтесь, що дитина дорослішатиме, і буде більш керованою.
А дитині скажіть, що якщо вчительку не слухати, то виженуть.
Простоваля• 09 апреля в 19:27
Ответ дляПросто болталка
Ну дитина ж та сама, якщо проблеми з дисципліною і субординацією, то вони системні
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 19:28
Ответ дляЧупакабраЗеБест
если всех таких выгонять, то музыкалки без учеников останутся.
никт оее не вгыонит.
подрастет будет играть что положено
Дякую
Просто болталка• 09 апреля в 19:29
Ответ дляПростоваля
Може ви праві. Але в музичній він один на один з вчителем. А в школі таких як він багато
Доктор Варвар• 09 апреля в 19:32
Кстати. Может, важный нюанс. Я НЕ музыкант вообще, у меня даже базовых знаний нет. И на первом уроке я спросила учителя, можно ли я хоть немного поприсутствую, чтоб я хоть что-то понимала и дома могла контролировать. Ответ меня удивил - педагог, как оказалось, наоборот настаивал, чтобы родители и на уроках по возможности присутствовали, и контролировали дз, т к по его опыту там, где детей отпускали в свободное плавание, толку от учебы не было.
Я довольно долго ходила вместе с дочкой на уроки, также и те родители, которые могли.
Те родители, которые были заинтересованы в учебе ребенка, - у них дети все доучились и закончили музыкалку с хорошими оценками (хотя они потом нигде никому не нужны))).
А те, кто либо пускал на самотек, либо ходил к директору ругаться, что хор и сольфеджио им не надо и репертуар они принесут свой - те все бросили в итоге.
Не гавкаю- но охраняю• 09 апреля в 19:34
Ответ дляжар-птица Нюра
Це задача вчительки, взагалі-то, пояснити 7-мирічці послідовність уроку і мати в цьому питанні авторитет. Ясно, що силою не змушувати, але, якщо вона не може знайти підхід, то питання в педагогіці. Може хоче, щоб ви доплачували за заняття?
Якщо відсутня мотивація і виховання , то педагогіка не допоможе

Вельшановна• 09 апреля в 19:41
Я в свое время закончила музыкалку по классу по гитары. Сейчас на муз образование смотрю как на развитие мозга и кругозора.
Вообще не играла на гитаре после последнего академ концерта ) а кто-то из ребят выступали в своих группах, у кого-то это любимое хобби
Ответьте честно на вопрос, для чего именно вашему ребенку нужна гитара.
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 19:51
Ответ дляВельшановна
Чесно, написала заяву і відвела на прослуховування, тому що дитині сподобалася гітара на концерті і вона захотіла навчитися грати та виступати.
Поки подобається, то буду водити.

В майбутньому вже як вийде. Захоче кинути - то кине, захоче грати професійно, то хай грає. Хобі-то хобі.
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 19:53
Ответ дляДоктор Варвар
Дякую. Спитаю, чи можна бути присутньою.
Вельшановна• 09 апреля в 20:35
Ответ дляЗалізний кіготь
Поки подобається, то буду водити.

Это отличная мотивация
Можно на это давить, что без гамм артистом не станешь, будет мало техники
Искать примеры артистов
Мне кажется, учитель мог бы подобрать правильные слова, а не капать вам на мозги постоянно
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 20:37
Ответ дляВельшановна
Это отличная мотивация
Искать примеры артистов
Дякую!