Залізний кіготь• Изменено 09 апреля в 18:49
З музичної школи за таке вигонять?
Якщо дитина іноді на занятті не слухається вчителя?
Наприклад,, відмовляється заграти те, що вчитель просить? Каже ’не хочу і все’.
1 клас.
Вдома каже, що аідмовилась від того, що їй грати нецікаво(гами зазвичай). Але вдома ті самі гами грає. В цілому багато чого вже навчилася і від гри отримує задоволення.
Проводжу бесіди , що іноді треба робити через ’не хочу’. Іноді допомагає, іноді ні.
Вчитель каже, що дуже важко працювати, коли дитина неслухняна.
Чи можуть вигнати через таку поведінку?
1 клас.
Чи можуть вигнати через таку поведінку?
Всміхайлик• 09 апреля в 18:50
А їй це нащо,як вона не хоче?Силувати того хто не хоче,якийсь абсурд.
Залізний кіготь
• 09 апреля в 18:50
Ответ дляБжоли-бандерівці
Смотря сколько вы платите...
По загальношкільному тарифу, небагато.
Залізний кіготь
• 09 апреля в 18:51
Ответ дляВсміхайлик
Гами не хоче, мелодії хоче.
Ля-ля-ля• 09 апреля в 18:51
Навіщо силувати дитину, якщо їй та музична школа не здалася??? Бо вам так захотілося?
МинерАлочка• 09 апреля в 18:55
Ответ дляЛя-ля-ля
Ребёнку повезло, что мамаша не на балете повёрнутая.
Залізний кіготь
• 09 апреля в 18:55
Ответ дляЛя-ля-ля
Дитину ніхто не силує. На заняття йде з радістю, вдома грає сама, навіть не нагадую.
Але на занятті з вчителькою бувають оце такі епізоди.
Вчителька тоді каже, ’добре, будемо грати пісеньку.’
Але потім мені каже, що по уроку спочатку вони повинні грати гами і у дитини не буде правильної техніки.
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля в 18:59
Ответ дляЗалізний кіготь
если всех таких выгонять, то музыкалки без учеников останутся.
никт оее не вгыонит.
подрастет будет играть что положено
никт оее не вгыонит.
подрастет будет играть что положено
Просто болталка• 09 апреля в 19:01
Ответ дляЗалізний кіготь
Гами не хоче, мелодії хоче.
Вчитель може перестати вкладатись у вашу дитину. Буде займатися на від...
А сільки років дитині?
жар-птица Нюра• 09 апреля в 19:01
Ответ дляЗалізний кіготь
Це задача вчительки, взагалі-то, пояснити 7-мирічці послідовність уроку і мати в цьому питанні авторитет. Ясно, що силою не змушувати, але, якщо вона не може знайти підхід, то питання в педагогіці. Може хоче, щоб ви доплачували за заняття?
Залізний кіготь
• 09 апреля в 19:01
Ответ дляПросто болталка
А сільки років дитині?
Скоро 8
75В• 09 апреля в 19:05
Ответ дляжар-птица Нюра
Якщо батьки не виховали в дитини повагу до старших, то і педагогіка не допоможе.
Неместная Я• 09 апреля в 19:05
Ответ дляЧупакабраЗеБест
никт оее не вгыонит.
подрастет будет играть что положено
никт оее не вгыонит.
подрастет будет играть что положено
У нас в гос.музыкалку поступить огромная проблема.
А уж очередь в последующие классы вообще гигантская.
Так что у нас с лёгкостью отчисляют со школы два раза за учебный год: в декабре и в мае месяце. И на освободившиеся места устраивают конкурс. Желающих - очень много.
Такая же картина с художественной школой. Не даёшь положенные работы, работы низкого уровня - в список на отчисление.
Залізний кіготь
• 09 апреля в 19:05
Ответ дляжар-птица Нюра
Не знаю.
Просто болталка• 09 апреля в 19:06
Ответ дляЗалізний кіготь
Скоро 8
Ну почекайте рік.
Може у вас обдарована дитина, і сама всьому навчиться без вчителів
жар-птица Нюра• 09 апреля в 19:08
Ответ для75В
Це не питання поваги. Це питання самомотивації («я не хочу це робити, але, щоб досягти отакого, то мушу»). В 7-8 років мотиваційна сфера ще не розвинена повноцінно. Вчителька могла б працювати із зовнішньою мотивацією- от зараз ми зіграємо гамми, а тоді дозволю тобі обрати одну з двох пісеньок на твій розсуд. Але я розумію, що таким займаються вчителі за гроші, а не в держ установах за копійки.
Просто болталка• 09 апреля в 19:10
Ответ для75В
Тут скоріш, якщо дитина не зацікавленна в цьому навчанні, то навіщо туди ходити. Можно звільнити це бюджетне місце для іншої дитини. І піти наприклад до частногоі самій обирати, що хоче вчити, а що ні
І всі в плюсі
Простоваля• 09 апреля в 19:12
Ваша дитина не займається на занятті. Вас хвилює, що ви не зможете їїї туди здавати і відпочивати, чи те, що вона втратить можливість чогось навчитися?
Можете спробувати змінити викладача, але мені здається, причина не в ньому.
В 1му класі діти зазвичай ще мають повагу до вчителя і слухаються просто тому, що це сказав авторитетний дорослий.
Залізний кіготь
• 09 апреля в 19:11
Дівчата, як краще? Запропонувати гроші? Чи далі говорити з дитиною?
Дитина вчительку любить, але не боїться.
На концертах у школі гарно грала і у конкурсі брала участь. Тобто не пасе задніх.
Але поведінка ця .. І зауваження...
Просто болталка• 09 апреля в 19:10
Ответ дляНеместная Я
Вот и я про это. А чей-то ребенок мечтает о бюджетном месте
Простоваля• 09 апреля в 19:11
Ответ дляжар-птица Нюра
Впевнена, що вчитель має досвід роботи з дітьми, але стандартні методи саме на цю дитину не діють.
Залізний кіготь
• 09 апреля в 19:12
Ответ дляПростоваля
Займається. Але не завжди по плану.
Простоваля• 09 апреля в 19:14
Ответ дляЗалізний кіготь
Але поведінка ця .. І зауваження...
Гроші можете запропонувати хіба що своїй дитині:)
Викладач викладає абсолютно однаково що за гроші, що за більші гроші, що безкоштовно. У вчителя це накатанний механізм, який дуже важко змінити.
Залізний кіготь
• 09 апреля в 19:16
Ответ дляПростоваля
Хвилює, що втратить можливість навчитися.
Міняти викладача не варіант, там тільки одна вчителька по нашому інструменту. І вона дитині подобається, інструмент подобається.
Зауваження не на кожному уроці, а приблизно раз у два тижні.
Спочатку думала, що дитина адаптується. Але ось знову отримала свіже зауваження.
Простоваля• 09 апреля в 19:16
Ответ дляЗалізний кіготь
Займається. Але не завжди по плану.
Займається, але інколи своїми справами :)
Музшкола вчить академічній грі, є навчальний план. Можливо, вашій дитині достатньо просто бринькати в своє задоволення, а вчитель лише кайф псує :)
Просто болталка• 09 апреля в 19:17
Ответ дляЗалізний кіготь
А потім дитина не захоче ходити на Сольфеджіо. Потім на хор спів. Але ж в музичній школі так не можна. А що за інструмент?
Доктор Варвар• 09 апреля в 19:18
Смотря какая школа. У меня дочка училась в школе на перриферии - в 0 классе мы с педагогом ее доставали то из-под пианино, то из-под рояля) виртуознее всего играла на нервах)
Учитель был ооочень добрым, все это терпел, ничего не заставлял, но старательно убеждал.
Дочка закончила музыкалку, сейчас учится в музколледже и параллельно подрабатывает учителем в музыкалке - т е вот все те, кто писал не насиловать ребенка, - мимо. Потому что учеба - это всегда труд, и очень часто труд не особо интересный, т к у нас в стране очень такой академический подход к образованию. Оно дается фундаментальным. А сознательный интерес проявляется намного позже. Я специально спрашивала проф пианистов - сказали, лет в 16 им стало реально интересно. Ну и у дочки также.
А по поводу выгонят ли и локации школы - из нашей не выгоняли вообще никого, хотя кроме интересных детей были еще и отбитые родители. А, например, со школы в центре города проблемные ученики вылетали аж бегом.
Простоваля• 09 апреля в 19:21
Ответ дляЗалізний кіготь
Ок, як справи в загальоноосвітній школі?
Я теж викладач (не муз) і якщо у дитини систематична проблема, то я повідомляю батькам кілька перших разів, не буду ж я жалітися щоразу на одне й те саме. Просто попереджаю, що якщо це не змінити, прогрес буде мінімальний. Дехто з батьків звертає увагу, потім цікавиться, що змінилося. Деяких мінімальний прогрес влаштовує, у них і без того проблем вистачає. Займаємось далі як можемо.