Залізний кіготь• Изменено 09 апреля в 18:49

З музичної школи за таке вигонять?

Якщо дитина іноді на занятті не слухається вчителя?
Наприклад,, відмовляється заграти те, що вчитель просить? Каже ’не хочу і все’.
1 клас.
Вдома каже, що аідмовилась від того, що їй грати нецікаво(гами зазвичай). Але вдома ті самі гами грає. В цілому багато чого вже навчилася і від гри отримує задоволення.
Проводжу бесіди , що іноді треба робити через ’не хочу’. Іноді допомагає, іноді ні.
Вчитель каже, що дуже важко працювати, коли дитина неслухняна.
Чи можуть вигнати через таку поведінку?
Бжоли-бандерівці• 09 апреля в 18:50
Смотря сколько вы платите...

Всміхайлик• 09 апреля в 18:50
А їй це нащо,як вона не хоче?Силувати того хто не хоче,якийсь абсурд.
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 18:50
Ответ дляБжоли-бандерівці
Смотря сколько вы платите...
По загальношкільному тарифу, небагато.
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 18:51
Ответ дляВсміхайлик
Гами не хоче, мелодії хоче.
Ля-ля-ля• 09 апреля в 18:51
Навіщо силувати дитину, якщо їй та музична школа не здалася??? Бо вам так захотілося?
МинерАлочка• 09 апреля в 18:55
Ответ дляЛя-ля-ля
Ребёнку повезло, что мамаша не на балете повёрнутая.
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 18:55
Ответ дляЛя-ля-ля
Дитину ніхто не силує. На заняття йде з радістю, вдома грає сама, навіть не нагадую.
Але на занятті з вчителькою бувають оце такі епізоди.
Вчителька тоді каже, ’добре, будемо грати пісеньку.’
Але потім мені каже, що по уроку спочатку вони повинні грати гами і у дитини не буде правильної техніки.

ЧупакабраЗеБест• 09 апреля в 18:59
Ответ дляЗалізний кіготь
если всех таких выгонять, то музыкалки без учеников останутся.
никт оее не вгыонит.
подрастет будет играть что положено
Просто болталка• 09 апреля в 19:01
Ответ дляЗалізний кіготь
Гами не хоче, мелодії хоче.
Вчитель може перестати вкладатись у вашу дитину. Буде займатися на від...
А сільки років дитині?
жар-птица Нюра• 09 апреля в 19:01
Ответ дляЗалізний кіготь
Це задача вчительки, взагалі-то, пояснити 7-мирічці послідовність уроку і мати в цьому питанні авторитет. Ясно, що силою не змушувати, але, якщо вона не може знайти підхід, то питання в педагогіці. Може хоче, щоб ви доплачували за заняття?
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 19:01
Ответ дляПросто болталка
А сільки років дитині?
Скоро 8
75В• 09 апреля в 19:03
Легко. Або зроблять, щоб сам пішов
75В• 09 апреля в 19:05
Ответ дляжар-птица Нюра
Якщо батьки не виховали в дитини повагу до старших, то і педагогіка не допоможе.
Неместная Я• 09 апреля в 19:05
Ответ дляЧупакабраЗеБест
никт оее не вгыонит.
подрастет будет играть что положено
У нас в гос.музыкалку поступить огромная проблема.
А уж очередь в последующие классы вообще гигантская.
Так что у нас с лёгкостью отчисляют со школы два раза за учебный год: в декабре и в мае месяце. И на освободившиеся места устраивают конкурс. Желающих - очень много.
Такая же картина с художественной школой. Не даёшь положенные работы, работы низкого уровня - в список на отчисление.
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 19:05
Ответ дляжар-птица Нюра
Не знаю.
Просто болталка• 09 апреля в 19:06
Ответ дляЗалізний кіготь
Скоро 8
Ну почекайте рік.
Може у вас обдарована дитина, і сама всьому навчиться без вчителів
жар-птица Нюра• 09 апреля в 19:08
Ответ для75В
Це не питання поваги. Це питання самомотивації («я не хочу це робити, але, щоб досягти отакого, то мушу»). В 7-8 років мотиваційна сфера ще не розвинена повноцінно. Вчителька могла б працювати із зовнішньою мотивацією- от зараз ми зіграємо гамми, а тоді дозволю тобі обрати одну з двох пісеньок на твій розсуд. Але я розумію, що таким займаються вчителі за гроші, а не в держ установах за копійки.
Просто болталка• 09 апреля в 19:10
Ответ для75В
Тут скоріш, якщо дитина не зацікавленна в цьому навчанні, то навіщо туди ходити. Можно звільнити це бюджетне місце для іншої дитини. І піти наприклад до частногоі самій обирати, що хоче вчити, а що ні
І всі в плюсі
Простоваля• 09 апреля в 19:12
Ваша дитина не займається на занятті. Вас хвилює, що ви не зможете їїї туди здавати і відпочивати, чи те, що вона втратить можливість чогось навчитися?
Можете спробувати змінити викладача, але мені здається, причина не в ньому.
В 1му класі діти зазвичай ще мають повагу до вчителя і слухаються просто тому, що це сказав авторитетний дорослий.

автор Залізний кіготь • 09 апреля в 19:11
Дівчата, як краще? Запропонувати гроші? Чи далі говорити з дитиною?
Дитина вчительку любить, але не боїться.
На концертах у школі гарно грала і у конкурсі брала участь. Тобто не пасе задніх.
Але поведінка ця .. І зауваження...
Просто болталка• 09 апреля в 19:10
Ответ дляНеместная Я
Вот и я про это. А чей-то ребенок мечтает о бюджетном месте
Простоваля• 09 апреля в 19:11
Ответ дляжар-птица Нюра
Впевнена, що вчитель має досвід роботи з дітьми, але стандартні методи саме на цю дитину не діють.
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 19:12
Ответ дляПростоваля
Займається. Але не завжди по плану.
Простоваля• 09 апреля в 19:14
Ответ дляЗалізний кіготь
Але поведінка ця .. І зауваження...
Гроші можете запропонувати хіба що своїй дитині:)

Викладач викладає абсолютно однаково що за гроші, що за більші гроші, що безкоштовно. У вчителя це накатанний механізм, який дуже важко змінити.
автор Залізний кіготь • 09 апреля в 19:16
Ответ дляПростоваля
Хвилює, що втратить можливість навчитися.
Міняти викладача не варіант, там тільки одна вчителька по нашому інструменту. І вона дитині подобається, інструмент подобається.
Зауваження не на кожному уроці, а приблизно раз у два тижні.
Спочатку думала, що дитина адаптується. Але ось знову отримала свіже зауваження.
Простоваля• 09 апреля в 19:16
Ответ дляЗалізний кіготь
Займається. Але не завжди по плану.
Займається, але інколи своїми справами :)
Музшкола вчить академічній грі, є навчальний план. Можливо, вашій дитині достатньо просто бринькати в своє задоволення, а вчитель лише кайф псує :)
Просто болталка• 09 апреля в 19:17
Ответ дляЗалізний кіготь
А потім дитина не захоче ходити на Сольфеджіо. Потім на хор спів. Але ж в музичній школі так не можна. А що за інструмент?
Доктор Варвар• 09 апреля в 19:18
Смотря какая школа. У меня дочка училась в школе на перриферии - в 0 классе мы с педагогом ее доставали то из-под пианино, то из-под рояля) виртуознее всего играла на нервах)
Учитель был ооочень добрым, все это терпел, ничего не заставлял, но старательно убеждал.
Дочка закончила музыкалку, сейчас учится в музколледже и параллельно подрабатывает учителем в музыкалке - т е вот все те, кто писал не насиловать ребенка, - мимо. Потому что учеба - это всегда труд, и очень часто труд не особо интересный, т к у нас в стране очень такой академический подход к образованию. Оно дается фундаментальным. А сознательный интерес проявляется намного позже. Я специально спрашивала проф пианистов - сказали, лет в 16 им стало реально интересно. Ну и у дочки также.
А по поводу выгонят ли и локации школы - из нашей не выгоняли вообще никого, хотя кроме интересных детей были еще и отбитые родители. А, например, со школы в центре города проблемные ученики вылетали аж бегом.
З понеділка на дієті• 09 апреля в 19:19
Пусть скажут спасибо, что у них кто то учится
Простоваля• 09 апреля в 19:21
Ответ дляЗалізний кіготь
Ок, як справи в загальоноосвітній школі?

Я теж викладач (не муз) і якщо у дитини систематична проблема, то я повідомляю батькам кілька перших разів, не буду ж я жалітися щоразу на одне й те саме. Просто попереджаю, що якщо це не змінити, прогрес буде мінімальний. Дехто з батьків звертає увагу, потім цікавиться, що змінилося. Деяких мінімальний прогрес влаштовує, у них і без того проблем вистачає. Займаємось далі як можемо.