ЛисичкаСестричка• 09 апреля в 21:46
У вас теж вимикають світло?
ЛисичкаСестричка
• 09 апреля в 21:54
Ответ дляНачальник Анонимов
интересно сфига ли опять начали отключать на ровном месте?
Та погода ж змінилась, думаю через це. Але в мене відчуття, їм аби привід....Був обстріл , нічого не прилетіло і не летіло, а нам уже вимкнули тоді екстренно завчасно
Малинка• 09 апреля в 21:55
Ответ дляНачальник Анонимов
Пишуть, щоб приліт на Одещині, дроном по важливому енергетичному об´єкту. А так – фіг його знає.
ЛисичкаСестричка
• 09 апреля в 21:56
Ответ дляНафаня Маня
КР, как в старые недобрые времена
Те саме
Не виправдовуюсь• 09 апреля в 22:00
Ответ дляДевальвация
Вінниця, так. Вже втретє за день сидимо кукуємо. Вже й на завтра намалювали такий самий гі*няний графік. Походу паски не спечу цьогоріч. Це нам натякають що треба переходити в католицизм, чи взагалі їхні песахи святкувать? Як гадаєте? До сьогодні не відключали, дивний збіг
У нас еще и холводу отключали с утра до обеда.
горячую с понедельника на 5 дней.
’помогли’ справиться с делами перед праздником.
в хате дубарь.
горячую с понедельника на 5 дней.
в хате дубарь.
ЛисичкаСестричка
• 09 апреля в 22:03
Ответ дляНе виправдовуюсь
горячую с понедельника на 5 дней.
в хате дубарь.
горячую с понедельника на 5 дней.
в хате дубарь.
Жах
Мастер Пис• 09 апреля в 22:03
Ответ дляЛисичкаСестричка
Забула, Черкаси, так
Тоже Черкассы, на работе два раза отключали свет мимо графика. За зиму два станка приказали долго жить, если так дальше пойдет, то можно тушить свет
ЛисичкаСестричка
• 09 апреля в 22:05
Ответ дляМастер Пис
Зима то взагалі, світла майже не було. На Новий рік тупо вимкнули в 11 і я проспала, вперше за свідоме доросле життя
Маю сечі• 09 апреля в 22:06
Ответ дляДевальвация
Купити паску і святкувати так, як прийнято у вашій родині. Ніхто і ніщо не може зрушити вас у вашій позиції, якщо ви в ній впевнені.
Маю сечі• 09 апреля в 22:07
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну ремонтують щось. Все ж розбите. Його ж скотчем не склеїш.
Зайченя• 09 апреля в 22:07
Ответ дляНачальник Анонимов
також цікаво
Начальник Анонимов• 09 апреля в 22:07
Ответ дляМаю сечі
странно что до этого месяц не отключали, а сейчас вдруг сломалось, причем у всех сразу
Маю сечі• 09 апреля в 22:08
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну як вам странно то не знаю навіть, що і сказати. Навіть не буду тратити час.
Удальонка• 09 апреля в 22:10
Ответ дляМалинка
Можна поставити сонячні панелі, якщо живеш у приватному будинку і забити на державне електропостачання.
Смішно )
Мастер Пис• 09 апреля в 22:10
Ответ дляЛисичкаСестричка
У нас тоже выключили на Новый год в 23.00. Муж: ’Давай заведу генератор’.
Я: ’ Та включат под 00.00. Куда энергия идёт в новогоднюю ночь? Уже все все напекли и нажарили, постирали и убрались. Работают только критичные’.
А буя. Встречали новый год со свечами и без речи президента
ЛисичкаСестричка
• 09 апреля в 22:13
Ответ дляМастер Пис
А ми всі заснули, і сіли всі телефони, ноут, не було інету, якось так...
Начальник Анонимов• 09 апреля в 22:14
Ответ дляМастер Пис
я этого презЕдента и со светом бы не смотрела, не портила бы праздник этой физиономией
ЛисичкаСестричка
• 09 апреля в 22:14
Ответ дляНачальник Анонимов
У нас пишуть:через наслідки попередніх масованих атак....
ЛисичкаСестричка
• 09 апреля в 22:16
Ответ дляНачальник Анонимов
А я сьогодні помітила банери з ним, типу щось не забувайте посміхатись і його обличчя з посмішкою на весь банер ....До чого це?
Начальник Анонимов• 09 апреля в 22:21
Ответ дляЛисичкаСестричка
у дяди все прекрасно, есть повод улыбаться
ЛисичкаСестричка
• 09 апреля в 22:22
Ответ дляКапитошечка
Кривой Рог , 2 раза на день(
В нас завтра вже 3 рази буде....Хотіла в суботу пакти паски, купила все, тепер не знаю. І продукти в холодильнику ...Не знаю, відчуття, наче якась підстава.
ЛисичкаСестричка
• 09 апреля в 22:23
Ответ дляНачальник Анонимов
Виглядає наче насмішка над людьми, візьми та піди, ні, сидить на троні