Булькаю• сегодня в 00:11

Пізні роди. До якого віку допустимо?

Були новини, от вийшла з пологового будинку породілля, 52 роки, бо звичайно велика рідкість, скоріше виключення, що народила в 52. Які в Вас думки з цього приводу? Нормально, поки ж місячні народжувати? Приблизно до 55?
sur_sur• сегодня в 01:13
Ответ дляБулькаю
Воно то так але ризики просто ніхто не відміняв.
Допустимо?
А кто ’допускатели’?

Голубая фишка• сегодня в 01:16
Ответ дляБулькаю
Сумно буде в першому класі. Мамі 60 буде.
Не каждая бабка до 60 доживёт. Может и не поведёт
Закуйовджена життям• сегодня в 01:16
Мене закидають зараз тапками, але впевнена, що в майбутньому будуть народжувати допоки йдуть кд. Все змінюється. Моя тьотя народила брата у 31 рік, це був початок 90х. І я добре пам´ятаю, як її абсолютно всі знайомі обговорювали, що вона старородяща. Зараз в шоці від тих розмов
Дуняша• сегодня в 01:18
Доки можете завагітніти і витримати морально та фінансово. До того ж, це все індивідуально і вибір кожного.
Дуняша• сегодня в 01:20
Ответ дляБулькаю
А суспільство? Тикати будуть.
А вам не пофіг? Суспільство вам у старості радості не дасть
Закуйовджена життям• сегодня в 01:22
Ответ дляБулькаю
А суспільство? Тикати будуть.
Вам що, 20, що вас турбує думка суспільства?
Сижу_и_плачу• сегодня в 01:28
Моя сусідка народила в 17, потім безпліддя вторинне неясного генезу. Ну і потім 39. 42 і 44. Чудові діти, щаслива сімʼя

Асталависта бэйби• сегодня в 01:36
Ответ дляБулькаю
А суспільство? Тикати будуть.
Петле всего меня бы волновало суспильство и кто что там тыкает. Меня бы Тюбе покоило здоровье мое и ребенка, и как его вырастить, а не оставить сиротой в подростковом возрасте
Басноплетка• сегодня в 01:36
У каждого свои лимиты. . Лично себе ставила до 30, но абсолютно нормально отношусь к девочкам и после 40- это их дело и их ситуация. Лишь бы здоровье позволяло!
Асталависта бэйби• сегодня в 01:40
Ответ дляЗвожу з розуму
Меня мама родила в 42 и полностью потеряла здоровье
Уже её нет и очень давно
В школе я завидовала детям, у кого молодые мамы (
Я родила в 39, тоже порой думаю, как будет ребенок к этому относится, когда пойдет в школу. Сейчас он пока маленький , ему лишь бы мама, а возраст его еще не волнует, а вот как дальше будет, не знаю
успокойте_Меня• сегодня в 01:40
Ответ дляБулькаю
На рахунок ризиків то вони є в любому віці
Почемучечка• сегодня в 01:43
Ответ дляАсталависта бэйби
Я бы так не хотела. Спасибо моим родителям, что родили меня в свои 23
Асталависта бэйби• сегодня в 01:45
Ответ дляПочемучечка
Старшую я тоже так родила и да, я была молодой мамой в классе, а тут буду бабуся
Басноплетка• сегодня в 01:57
Ответ дляАсталависта бэйби
Ой да никто не знает, но сейчас Женщины моложе и выглядят и чувствуют себя! Сил вам! Это мою Маму родили в 38 и Папу в 16 лет…. Они одногодки и осиротели в один год…. Так что все непредсказуемо
Асталависта бэйби• сегодня в 01:59
Ответ дляБасноплетка
Да, никто не знает что кому преднадчертано
успокойте_Меня• сегодня в 02:01
Я родила в 40, а через 3 роки стала бабусею.
На рахунок школи- зараз донька в 6 класі і також учиться дитина з донькою , це онук нашого друга молодості. Не знаю як на мене дивляться інші. Але я відчуваю себе дуже щасливою, зовні і не дуже відрізняюся від інших , ну хіба від дуже молодих. Ну мій + для мене і доньки в тому, що я розбираюся в стилі , в смаках . Дитиною займаюся. Вона себе комфортно почуває, з легкістю заявляє скільки мені років. Не хочу сильно голосно заявляти про себе, але я почуваюся і виглядаю краще за деяких молодих мам.
Але , всеодно рахую що в 40 це пізнувато родити
Злива інформації• сегодня в 02:15
Ответ дляБулькаю
И с такими людьми мы живём и в Европу собираемся
Малая еще та• сегодня в 02:21
Меня мама родила в 40, дожила до 90, была всю жизнь активной, я не замечала в детстве что она уже не очень молодая. В классе было несколько детей, у которых мамы были примерного возраста.
Я своих детей родила в 30, 35 и в 38. Младшей 18 уже. Где тот первый класс)).
Сиреневая цапля• сегодня в 02:59
Я не знаю никого с месячными в 55 лет( . К сожалению климакс наступает у многих раньше.

Сиреневая цапля• сегодня в 03:01
Ответ дляАсталависта бэйби
Уверена в его классе будут ещё дети со взрослыми родителями.
Ms. При теле• сегодня в 06:21
Ответ дляжижифреймут
У мене пологи в 20, 29 і 33 - різниця колосальна і по навантаженню на організм і по самопочуттю. В 33 мені здавалось, що я не доживу до пологів, а після пологів - що не відновлюсь ніколи.
Мабуть оптимально до 30, але якщо є бажання народити дитину, то і в 40 реально
Оо, вот хоть кто-то честно написал. А то ерунду всякую пишут тут незамужним , которым за 30, -да у вас все впереди, не спешите, найдётся вам партнер , будет семья и тд и тп. Или вот подождите, родите после войны.
Молчу уже что риски родить больного ребёнка ростут с годами.
А так то можно и в 50. Чего уж там? С дуру можно и хер сломать.
А у нас макарошки• сегодня в 06:45
Ответ дляАсталависта бэйби
Нормально йому буде.
Повно зараз батьків різного віку у класах.
Якщо Ви самі дитині не будете про свій ’не такий’ вік говорити, вона про це не думатиме.
ГейТуда• сегодня в 06:48
Да можно хоть когда, если есть здоровье носить, родить и растить. Чаще после 40 уже идёт на спад, а недоспаные ночи смертиподобны, а его еще растить лет 20, школы, движ и тд. Я не пошла на второй круг в 33 +, не жалею. Кума родила в 38 сейчас вешается с этой школой и тд. Кто-то родил в 40 и счастлив, кто-то в 45 и говорит что тоже счастлив, а что бы вы сказали, да я несчастлива, нет конечно же, уже есть надо растить. Есть исключения, но сейчас не о них, когда очень хотелось но не моглось, не с кем, здоровье и тд, обстоятельства разные
Оновлена версія• сегодня в 06:52
Ответ дляжижифреймут
Народжувала в 20, в 24 і в 39 років. Найскладніша вагітність у 20 років, думала помру. Найлегша у 39, взагалі ніяких проблем не було. Навіть песарій ставили у перші дві вагітності, а в третю жодного разу на збереженні не лежала. Все індивідуально дуже.
Цікавий писочок• сегодня в 06:55
Ответ дляБулькаю
А в 10 не будет грустно? Одной темы не хватило?
Сколько_мне_лет?• сегодня в 07:15
Була я вчора на дитячому дні народження. Мама всім 30-35. Мені 43. У мене дитина найменша. І все було ок, я не відчувала дискомфорту, інші думаю теж. А тоді прийшла мама, якій 33 і почала про готовку, про болячки, про чоловіка який заборонив їй пити на дитячому дні народженні і сказав що як їстиме торт то в спортзал має завтра йти, плітки про знайомих. І яка різниця в якому віці ти народила, якщо ти всередині бабка?
жар-птица Нюра• сегодня в 07:25
Ответ дляДуняша
а може і не радості. Родити то можна в 50+, а от як далі? Здоров´я вже не те, що 20-30 років тому і воно не покращується.
Вишиванка• сегодня в 07:35
Ответ дляНіколи не збрешу
Нормально, поки є можливості та бажання. Моя прабабуся дідуся народила в свої 50-51, 13 дитина в родині, все ок було, виріс, закінчив університет, одружився, став батьком. Зараз дуже багато лякалок. Якщо ж жінка може, здоров’я дозволяє, є фінанси, вагітність проходить добре, чому ні? Два роки тому знайома гінеколог народила в 49. Чому ні? Старшому сину вже 30. Має свою родину. Вагітність сталася. Зараз так багато горя. Вона ще волонтером на фронті була. Так чому ні? Тепер в неї сину другому 2 роки. Вона сучасна і любляча мама. Дивлюся іноді на їхні фото, і думаю, що дуже добре, що вона зважилась. А злі язики нехай собі чешуть.
Через 10-15 лет она навесит заботу о себе и этом ребенке на семью старшего сына
Кундалина• сегодня в 07:48
Я в 35 родила
Боневтікла• сегодня в 07:52
Я третю дитину народила у 34 , тоді здавалося що вже пенсіонерка😆😆😆, зараз 45 і зовсім інший погляд на той вік.