Булькаю• 10 апреля в 00:11
Пізні роди. До якого віку допустимо?
Були новини, от вийшла з пологового будинку породілля, 52 роки, бо звичайно велика рідкість, скоріше виключення, що народила в 52. Які в Вас думки з цього приводу? Нормально, поки ж місячні народжувати? Приблизно до 55?
Пописанная парта• 10 апреля в 13:04
Ответ дляжижифреймут
У мене пологи в 20, 29 і 33 - різниця колосальна і по навантаженню на організм і по самопочуттю. В 33 мені здавалось, що я не доживу до пологів, а після пологів - що не відновлюсь ніколи.
Мабуть оптимально до 30, але якщо є бажання народити дитину, то і в 40 реально
Мабуть організми у людей різні. Мої в 40, трохи легші ніж в 30. Можливо в 20 і не помітила б вагітність і пологи.
Кидстаффовна• 10 апреля в 13:10
Ответ дляАсталависта бэйби
Я родила в 39, тоже порой думаю, как будет ребенок к этому относится, когда пойдет в школу. Сейчас он пока маленький , ему лишь бы мама, а возраст его еще не волнует, а вот как дальше будет, не знаю
не переживайте, тоже родила так же, сейчас 54, ребенку 15, все нормально
Белая котичка• 10 апреля в 13:26
Ответ дляБулькаю
Ну лінійка, мами , діти в центрі увага перший клас. Мовчу про старші класи.
і ці люди говорять про толерантність
Полтавська галушка• 10 апреля в 13:42
Божечки кошечки, когда этот колхоз перемрет уже... Сидят как баПки на лавке и решают кому когда рожать, но лучше не рожать. То что у самой, родившей в шышнадцать, ветерок в голове так и гуляет, ее не смущает, главное ж на линейке чьей-то маме 59 будет, это ж событие в жизни плесени, аж флуоресцирует вся.
Слава богам, такого сообщества все меньше, некоторым в загарницах мозХ вправят, некотрые потеряв поддержку, сами уткутнутся. Женщины будут решать когда, как и с кем им рожать, или не рожать, наплевав на мнение заскорузлых кликуш.
Бабайко• 10 апреля в 13:48
Народити не найскладніше, найважче виростити ту дитину і дати їй старт у житті
Зі мною в пологовому лежала на зберіганні вагітності жінка, їй було 53. Вагітність внаслідок Еко з донорської яйцеклітини, бо чоловік хотів свою біологічну дитину, в у жінки цієї уже була доросла донька. При цьому чоловік був дуже забезпечений, тому народження вирішили робити в Україні, в потім одразу переїзд до нього (в Шотландію).
Бабайко• 10 апреля в 13:51
Ответ дляБулькаю
Всім пофіг. От абсолютно
Тільки батькам дитини буде важко у віці її тягнути
Мене пізно народили(39 мамі і 43 татові), то мої батьки завжди були найстарішими серед усіх моїх однокласників і я боялася, що тато може померти, бо був інсульт в 58. Важко дати дитині старт у житті
Успокойся_Успокойся• 10 апреля в 13:58
Ответ дляБулькаю
Сумно буде в першому класі. Мамі 60 буде.
Моей бабушке было 60, когда мне было 20
Квітка папороті• 10 апреля в 14:43
Ответ дляАсталависта бэйби
Старшую я тоже так родила и да, я была молодой мамой в классе, а тут буду бабуся
Все буде добре, не будете ви виглядати бабусею ) Я народилася, коли моїй бабусі було 40. Коли ми кудись ходили з нею вдвох, всі завжди думали, що то моя мама. І це були 90-ті...2000-ні коли у жінок було значно менше засобів, щоб підтримувати молодість.
Брюльтик• 10 апреля в 15:23
Ответ дляГоворилка
Пенсионерка будет содержать школьника - вот что печально.
Вам печально?
Плакулька• 10 апреля в 16:41
Ответ дляМаю декілька думок
Чем нормально для ребенка, что его бабка рожает? Вести ребенка в школу в почти 60 трэш просто
Так не все повёрнуты на возрасте родителей и не все зависимы от чужого мнения . Если мама здорова , если она любит и заботится о ребёнке , то не имеет значения сколько ей лет.
маска Ілона• 10 апреля в 17:15
Ответ дляБулькаю
І далі про випускний чого не написали?
Телепузик• 10 апреля в 17:16
Каждый решает сам , по своим возможностям и здоровью. Я в 21 год родила первенца. Съемные квартиры, учеба, нехватка денег на бытовую технику,пеленки. Было тяжело. И родила в 43 года, своя большая квартира, две машины, памперсы, куча бытовых помощников, уборка по заказу. Я действительно наслаждалась последним декретом и ребенком. Знаю двоих мамочек , которые родили в 52 года и хочу сказать , что выглядят они не плохо. По крайней мере моими глазами они не выглядят на свой возраст. А есть женщины в 40 лет как старушки...( наверное и внутри уже старость)
жижифреймут• 10 апреля в 18:30
Ответ дляПописанная парта
Напевно так. І ще ж залежить від ваги, загального стану здоровʼя, способу життя, емоційного стану… я третьою була вагітна рік тому, постійні вибухи, прильоти… бувало від стресу добу живіт був як камінь(((
А поговорить?• 10 апреля в 19:21
Ответ дляА шо сталося?
Особиста справа кожного
і це - сама нормальна відповідь на питання автора
А поговорить?• 10 апреля в 19:23
Ответ дляБулькаю
А суспільство? Тикати будуть.
тоді краще не народжувати. І то не тому, що вік, а через відсутність мізків і зрілості
А поговорить?• 10 апреля в 19:25
Ответ дляжижифреймут
а я первістка свого в 20 років від 9 тижнів буквально вилежала, а не виносила. А найменшою, в 43 зранку ще була на роботі, приймала роботи на будівельному майданчику в підрядника, а в 22.50 вона народилась
А поговорить?• 10 апреля в 19:26
Ответ дляБрюльтик
А в другому вже весело?
і що далі - то веселіше
Домашка• 10 апреля в 20:15
Не хочу нікого судити. Але треба ж не тільки народити, а вивчити, на ноги поставити? Дивитися на здоров´я, бажання, достаток і чи є надійні люди, які підтримають, якщо батьків не стане
Хлопаю ресницами• 10 апреля в 20:24
Ответ дляБабайко
:кщо він хотів свою біологічну, то нащо донорська клітина? Своєї не було? Трохи не зрозуміла
Пожарник• 10 апреля в 20:47
Ответ дляБулькаю
Як подумаю, що такі люди, як автор, дихають зі мною одним повітрям... Звідки такий дефіцит виховання?
Магиня• 10 апреля в 20:55
Ответ дляСколько_мне_лет?
А може просто є люди які народилися старими?) якщо в 33 з інтересів шоу, їжа, дієти і плітки, то так, вона бабка
Шо ви не несете?!
З допису я побачила закомплексовану тітку, яка, будучи серед жінок 30+, впала в ще більші комплекси і вирішила хоч якась покращити свою самооцінку.
Як не крути, 43 не 33. Аз, так, ще ви можете писати про те, що зараз виглядаєте краще, ніж у 25. Кажу наперед - вірю
Сколько_мне_лет?• 10 апреля в 20:59
Ответ дляМагиня
Шо ви не несете?!
Кожен судить по собі
і я в принципі гарно виглядаю
Где тут 0?• 10 апреля в 21:39
Ответ дляжижифреймут
У меня вторые роды в 33 самые легкие.
Закуйовджена життям• 10 апреля в 22:07
До чого ця розмови, якщо все індивідуально. Жінка у віці народжує свідомо, бо їй не можна так як 20-річній запудрити мізки типу ’Давай, нарожуй - якось буде, родичі допоможуть і т.п.’. Всі чітко розуміють, що на дитину потрібна величезна купа грошей і ніхто не буде народжувати аби було. Я не знаю ні однієї жінки, яка народила після 40 і не мала грошей. І виглядають всі чудово, а це тільки тут на совєтчіце все погано