Давно без алко• 10 апреля в 14:04
Сколько стоила консультация у психиатра?
Интересует Киев. Кто не очень давно был на приеме у психиатра, сколько стоила консультация?
2000 грн. это нормальная цена или завышена?
Спасибо.
Не худа ні разу• 10 апреля в 14:11
1000,00 дуже гарний психіатр. він мою рідну людину вивів зі стану, в який ввів дуже розкручений психіатр. наблюдається вже більше 6 років. усим рекомендую!
Давно без алко
• 10 апреля в 14:17
Ответ дляНе худа ні разу
Напишіть, будь ласка, прізвище та ім´я лікаря. )
ЛижТолько• 10 апреля в 14:19
Ответ дляНе худа ні разу
Так порекомендуйте здесь)
Не худа ні разу• 10 апреля в 14:21
Ответ дляЛижТолько
Так порекомендуйте здесь)
Венгер Петро Іванович. Приймає в БСП лівий берег.
НЕ рекомендую Герасименко Андрій Іванович
Не худа ні разу• 10 апреля в 14:32
Ответ дляЗапароленое одеяло
Для Киева думаю норм, я платила 1500 в маленьком городе
ми платили набагато більше ’супер’ спеціалісту. але в такі дєбрі завів. що капець. думала, якщо відомий, накручений, то все будще ок. але-ні. страшно згадати
Давно без алко
• 10 апреля в 14:52
Ответ дляНе худа ні разу
Дякую. Не знала, що там ведуть консультаційний прийом лікарі. Я думала це лікарня швидкої допомоги, куди на швидкій привозять людей.
Не худа ні разу• 10 апреля в 15:20
Ответ дляДавно без алко
в стаціонарах теж не ведуть. але, якщо Вам потрібен спеціаліст, то Ви зможете домовитися
Давно без алко
• 10 апреля в 17:01
Ответ дляНе худа ні разу
Не зможу, на жаль. У мене є деякі нюанси, пов´язані із комунікацією з людьми. Тому, зокрема, і до психіатра піду.