Зоя Жорівна• Изменено 10 апреля в 14:12
Подивилась рецепти пасок. Як їх вимішувати?
В рецептах тісто має бути не забите, не густе.
Питання як його руками вимішувати , воно ж пристає і липне, а місити треба хвилин 10...
Тістоміса і других штук нема (
Приму в дар• 10 апреля в 14:53
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну більше 10 хв?
В тих рецептах що я бачила просто тістоміс містить, і там 10-12хв. Як вручну буде, я не знаю.
Рідке тісто змінює консистенцію ? Як я зрозумію що вимішане ?
Я з рідким тістом працювала тільки як хліб місила. Воно з кожним підмісом ставало еластичніше
Самохвалова• 10 апреля в 14:55
Ответ длямадам Везувий
Рідке тісто не зможе не липнути. Ну, наприклад, тісто на кекс по консистенції - ви його хоч як вимішуйте, воно буде липке 100% і приставати до рук теж буде. Може, у автора саме така паска. Її не вийде на столі місити, тільки у тарі, бо рідкувате.
Обычная сдоба не забитая не липнет. А если есть глютеновое окно, то оно как бы текучее, но при этом гладкое и не липнущее.
Зоя Жорівна
• 10 апреля в 14:56
Ответ дляСамохвалова
Ну вот мне нужно добиться этого окна, но там тесто жидкое . То есть месить пока будет не липнущее? Просто в рецептах оно вымешанное все равно как бы липнет
Самохвалова• 10 апреля в 15:00
Ответ дляЗоя Жорівна
Чтоб добиться глютенового окна нужно не просто месить, нужна ’сильная’ мука, нужна последовательность закладки компонентов (сахар, соль, жир препятствуют развитию глютенового окна). Нужен автолиз (мука + вода, всё это отлеживается и потом вносится остальное), замешивают давая отдыхать в несколько этапов и т.д.
Зоя Жорівна
• 10 апреля в 15:02
Ответ дляСамохвалова
Та я читала про все это. Меня смущает только ручной замес такого теста
мадам Везувий• 10 апреля в 15:04
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну більше 10 хв?
Може, так і є, хвилин 15 мішу. Буде однорідним і схожим на те, що у вашому відеорецепті. Все буде добре, не бійтеся
Зоя Жорівна
• 10 апреля в 15:07
Ответ длямадам Везувий
Робіть все по рецепту і не думайте зайвого)
В тих рецептах тістоміс)))
Божий одуванчик• 10 апреля в 15:09
Якщо в тісто додаєте масло, то воно спочатку трохи липне, а потім в процесі замісу поступово перестає липнути
Мандолина Бу• 10 апреля в 15:10
Ответ дляЗоя Жорівна
І що робити
Я вимішую в широкій мисці. Спочатку липне, потім все менше.
мадам Везувий• 10 апреля в 15:10
Ответ дляЗоя Жорівна
В тих рецептах тістоміс)))
Рідке тісто місить легко рукою, легше, ніж на вареники, скажімо. Я ж мішу, а в мене слабкі руки і 55 кг
Просто ставите каструлю не на стіл, а на стілець і давай-давай його жмакать кулаком туди-сюди
Зоя Жорівна
• 10 апреля в 15:11
Ответ длямадам Везувий
І стілець приклеїти до полу
і миску до стільця
мадам Везувий• 10 апреля в 15:14
Ответ дляЗоя Жорівна
І стілець приклеїти до полу
і миску до стільця
Та ні, там не все так скажено
Зоя Жорівна
• 10 апреля в 15:16
Ответ длямадам Везувий
Та ні, там не все так скажено
Якщо двома руками місить то миска буде дьоргатись, комусь треба тримати
мадам Везувий• 10 апреля в 15:21
Ответ дляЗоя Жорівна
Ні, я одною тримаю, іншою мішу. Двома незручно мені. Я в такій каструлі роблю або в ьакій мисці
Зоя Жорівна
• 10 апреля в 15:27
Ответ длямадам Везувий
Вау, дуже круто
Зоя Жорівна
• 10 апреля в 15:33
Ответ длямадам Везувий
А ви по якому рецепту робили ? Може маєте ссилку або фото
Зяблик протестант• 10 апреля в 15:39
Ответ дляЗоя Жорівна
Нєа... Я хочу пористу і вологу щоб слоями відривалась. Таку вимішують .. довго(((
У вас манитоба? Иначе не выйдет, месить на столе или коврике смазанным маслом, берете руками с двух сторон и к себе перекидываете, а не от себя, круговыми движениями до глютенового окна.
мадам Везувий• 10 апреля в 15:58
Ответ дляЗоя Жорівна
Це старий рецепт з записника, ви там мало шо розберете, треба переписувати начисто)