Зоя Жорівна• Изменено вчера в 14:12

Подивилась рецепти пасок. Як їх вимішувати?

В рецептах тісто має бути не забите, не густе.
Питання як його руками вимішувати , воно ж пристає і липне, а місити треба хвилин 10...
Тістоміса і других штук нема (
Кукусики• вчера в 14:13
Не сильно партесь. Подивіться на ютубі як має виглядати тісто при замісі. Це звичайне здобне тісто, нічого чарівного.

Гуляю босоніж• вчера в 14:13
Так и месить, в масло руки макать
Самохвалова• вчера в 14:14
Методом складывания, погуглите. Я для этого специальный скребок для теста использую им легко от поверхности даже жидкое тесто без следа убрать.
Клейковина разовьется, оно не будет так липнуть
автор Зоя Жорівна • вчера в 14:14
Ответ дляКукусики
Нєа... Я хочу пористу і вологу щоб слоями відривалась. Таку вимішують .. довго(((
Кукусики• вчера в 14:15
Ответ дляЗоя Жорівна
Шарами відривається тільки типу крафіну, в яку шарами і додають здобу.
автор Зоя Жорівна • вчера в 14:15
Ответ дляКукусики
Ні, не тільки. Я ж передивилась рецепти
Млинці зі смайликом• вчера в 14:16
Ответ дляЗоя Жорівна
вологість паски не залежить від процесу місіння тіста

автор Зоя Жорівна • вчера в 14:17
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну вона і волога, і пориста слоями
З бісиками• вчера в 14:17
Раньше руками вымешивала , сейчас в комбайне просто легче и все
Штора с кисточкой• вчера в 14:21
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну вона і волога, і пориста слоями
Вона може будь яка вийти у різних господинт пр одному рецепту
автор Зоя Жорівна • вчера в 14:22
Ответ дляШтора с кисточкой
Тобто те шо я бачила на відео, то в мене не факт що вийде?))) я ж вручну буду місить
Штора с кисточкой• вчера в 14:22
Ответ дляЗоя Жорівна
Звісно
автор Зоя Жорівна • вчера в 14:22
Ответ дляШтора с кисточкой
Звісно
І що робити
Сяду на шию, дорого!• вчера в 14:23
Смазываю руки подсолнечным маслом, вываливаю тесто на мукой присыпанный стол и вымешиваю.
Штора с кисточкой• вчера в 14:24
Ответ дляЗоя Жорівна
І що робити
Молитися. Других порад немає
Спілий баклажан• вчера в 14:24
Мажу руки и стол растопленным сливочным маслом и вымешиваю.
Сокодавка ще та• вчера в 14:28
Ответ дляМлинці зі смайликом
Від місіння покращується тісто, більші дирки.
автор Зоя Жорівна • вчера в 14:28
Ответ дляСпілий баклажан
Може у вас не таке рідке....
автор Зоя Жорівна • вчера в 14:29
Ответ дляСпілий баклажан
У вас може воно нормальне, не рідке.... Таке що я бачила, воно рідкувате

Млинці зі смайликом• вчера в 14:29
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну вона і волога, і пориста слоями
ви розумієте, що пориста і волога - це два різні рецепти, техніки і процеси?
пориста - значить легка, повітряна, дірочки продовгуваті, матова на вигляд

волога - важка, мокра, дірочки мілкі, більш круглої форми, на вигляд глянцева

пористе тісто сходить вищим, вологе - не піде сильно вгору
Спілий баклажан• вчера в 14:30
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну, не редкое, как сметана, но сильно липнет к сухим рукам.
автор Зоя Жорівна • вчера в 14:30
Ответ дляМлинці зі смайликом

То я таку їла ... Пористу і вологу, кращої ніколи не їла
ША! я прийшла!• вчера в 14:31
Ответ дляЗоя Жорівна
Маслом руки и стол смажьте и от муки ещё зависит
Додекаэдр• вчера в 14:38
Хв 10? Місти паску потрібно годину
мадам Везувий• вчера в 14:41
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Рецепти бувають різні. У мене напіврідке тісто, ви його на борошні не вимісите ніяк та і не треба це йому (саме такому тісту). Якщо автор має на увазі саме таке, як ц мене, то просто мішу рукою у каструлі. Да, липке, а шо робити) Руку потім помиє)
автор Зоя Жорівна • вчера в 14:44
Ответ длямадам Везувий
А скільки по часу вимішуєте таке тісто?
автор Зоя Жорівна • вчера в 14:45
Ответ дляДодекаэдр
Хв 10? Місти паску потрібно годину
в мене руки відпадуть
мадам Везувий• вчера в 14:46
Ответ дляСамохвалова
Рідке тісто не зможе не липнути. Ну, наприклад, тісто на кекс по консистенції - ви його хоч як вимішуйте, воно буде липке 100% і приставати до рук теж буде. Може, у автора саме така паска. Її не вийде на столі місити, тільки у тарі, бо рідкувате.
мадам Везувий• вчера в 14:48
Ответ дляЗоя Жорівна
А скільки по часу вимішуєте таке тісто?
Скільки у вашому рецепті сказали місити? Я не засікала, але явно не годину) Туге тісто дійсно довго треба вимішувати, воно і консистенцію міняє з часом
автор Зоя Жорівна • вчера в 14:51
Ответ длямадам Везувий
Ну більше 10 хв?
В тих рецептах що я бачила просто тістоміс містить, і там 10-12хв. Як вручну буде, я не знаю.

Рідке тісто змінює консистенцію ? Як я зрозумію що вимішане ?