ГоловнаЯ• 10 апреля в 15:19
Хто стикався з відмовою у ремонтуванні ліфту?
Київ, 9 поверховий будинок, 7 підʼїздів. В одному із підʼїздів зламався ліфт десь місяць тому. Заявки на ремонт відхиляють і кажуть, що для того, аби надіслати експертну групу до оцінки вартості ліфта (а там щось із мотором), треба зібрати підписи від 51% квартир в будинку. Типу це новий закон в ЖЕД, які були прийняті рік тому (ОСББ у нас немає).
А тепер суть питання. Купа квартир без мешканців, які закордоном, багато квартирантів, які не підписують обусловлючі, що не власники і не мають право на підпис. Власники не будуть приїздити, бо нафіг воно їм здалося? У них (6 з 7 підʼїздів) ліфт працює. Зібрати ці підписи ну більше неможливо, ніж можливо. Обійшли всі квартири вже певно по 4 рази, зібрали десь %30 і все, ступор.
Може хтось був в такій ситуації? Невже, якщо підписів не буде, то у нас не буде ліфта?
Хтось із мешканців їздив у районну адміністрацію, типу у нас в підʼїзді є працюючі інваліди, які по пів години на 5 чи 9 поверх підіймаються. Не допомогло. Відповідь одна - несіть 51% підписів.
Плету интриги• 10 апреля в 15:22
Очередной бредо закон чтобы не перенапрягаться. Жуть, неужели в доме могут быть жильцы против рабочего лифта, к чему эти подписи
БезПаспортаНеПродаю• 10 апреля в 15:23
Нельзя фиктивно подписать? Кто будет проверять те корючки
. А потом они могут сказать, что у вас не был проведен капремонт вовремя или износ какой- то фиговины и сделаем, когда сделаем- в очередь! нескоро.
У нас осбб, правда. Так за капремонт ( нет, не капремонт. плановый капремонт или как это назвать?) увалили столько... что один из жильцов возмутился, что у них на работе это стоит намного дешевле- по роду службы знает. и сумму порядочно сдули. беспредел крч
. А потом они могут сказать, что у вас не был проведен капремонт вовремя или износ какой- то фиговины и сделаем, когда сделаем- в очередь! нескоро. У нас осбб, правда. Так за капремонт ( нет, не капремонт. плановый капремонт или как это назвать?) увалили столько... что один из жильцов возмутился, что у них на работе это стоит намного дешевле- по роду службы знает. и сумму порядочно сдули. беспредел крч
ГоловнаЯ
• 10 апреля в 15:25
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Чесно? Строьомно на себе брати цю відповідальність. Там ще й сказали, що 1 квартира = 1 підпис. І не важливо, що власників може буди як 1 людина, так і 5. А ми блін з деяких квартир по 2 підписи зібрали.
БезПаспортаНеПродаю• 10 апреля в 15:27
Ответ дляГоловнаЯ
ну я понимаю. но я так же понимаю, что в жизни как минимум у меня было несколько ситуаций, когда только вот так по грани что- то решилось. попробуйте сходить на бесплатную юр. консультацию. коллега по другому вопросу была и осталась довольна- може подскажут
ГейСюда• 10 апреля в 15:47
Про закон не знаю, распишитесь за уехавших соседей и все, их нет, никто с ними связываться и проверять подписи не будет
ГейСюда• 10 апреля в 15:48
Ответ дляГоловнаЯ
Ответственность за что????? Вы думаете, что уехавшие будут против исправления лифта?
ГоловнаЯ
• 10 апреля в 15:57
Ответ дляГейСюда
У нас є деякі квартири із власниками, які відмовилися. Але я їм нагадала, що сьогодні ваш ліфт працює, а завтра ні. Будете так само підписи просити
Не подіяло. Сказали «не пойми що / що попало» підписувати не будуть. Хоча ми офіційну заяву роздрукували.
ТебеОноНадось• 10 апреля в 18:44
Я все равно не поняла,почему нет подписей. С вашего подъезда все должны поставить,разве что первому этаже неинтересно. Что-то вы темните. И зачем им подписи с другого подъезда,где рабочий лифт? Проконсультируйтесь еще с юристом, как это не делать ремонт лифта? Может,скинуться тогда вариант и самим отремонтировать?
В моїй хаті моя правда• 10 апреля в 18:45
Ответ дляГоловнаЯ
Київ
А 1551 пробували набрати?
Зазвичай через них реальніше добитися ремонту, ніж від ЖЕКу
ГоловнаЯ
• 10 апреля в 18:45
Ответ дляТебеОноНадось
У нас пів підʼїзд а квартиранти, купа пенсіонерів. Там ремонт може бути як і 30 тис, так і 300. Хто зараз буде скидуватись на такі суми?