Последний вагон• вчера в 19:21
Дівчата, хочу запитати вашої поради, я в стадії ремонту, що порадите
Ось двері мої старі, натуральне дерево, виглядають вже неактуальними, тай оновити їх потрібно, і я думаю, що зробити.
Замінити лише двері на старі коробки, покрасити двері чи залишити як є?
На другому фото так їх побачив чат.
Последний вагон
• вчера в 19:24
Ответ дляMs. Скромность
Пофарбувати і заміните те страшне скло.
Бо, а я думала, що що, а скло гарне 🤪
Смешнюча• вчера в 19:24
Прекрасные деревянные двери
Ничего не делать. Разве что ручку можно поменять
Последний вагон
• вчера в 19:24
Ответ дляMs. Скромность
Пофарбувати і заміните те страшне скло.
А яке б скло ви сюди поставили? Бо я уявлення немаю
a.ostroverh• вчера в 19:27
Мне нравится второй вариант, даже стекло бы не меняла
Ручка мне не очень, стекло с плавными линиями, ручку я бы более плавную взяла по форме
ДлинноНожка• вчера в 19:29
Я бы покрасила. Но вы умеете подготовить поверхность под покраску? Я на свои только смотрю, боюсь трогать
120-120-120 (не худею)• вчера в 19:33
Ну, не знаю, якби у мене були двері 2, я б їх замінила на двері 1)
Кусюче сонечко• вчера в 19:34
Ответ дляПоследний вагон
Бо, а я думала, що що, а скло гарне 🤪
А мені подобається варіант, як бачить чат джпт. А як ви його просили це побачити, кинули фоточку і попросили зробити ’оновлення’, маю подібний ’запит.’
КаваЗМолоком• вчера в 19:34
Белые хорошо. Сделайте точно также. Черные петли и ручка. Ручку чуть плавнее, непрямую.
Ms. Скромность• вчера в 19:36
Ответ дляПоследний вагон
Звичайне матове, без малюнків. Двері вже достаньо декоровані, тож без всяких кучеряшок буде добре.
Последний вагон
• вчера в 19:41
Ответ дляДлинноНожка
Я ні, а чоловік рукастий, думаю зможе
Последний вагон
• вчера в 19:41
Ответ дляКусюче сонечко
Так, він мені і ландшаф зробив і ремонт, хоч на картинках полюбуюся🤣
Последний вагон
• вчера в 19:43
Ответ дляКусюче сонечко
Я йому і колір фарби написала номер, бо в мене кухня маленька і переходить в зал то хотіла щоб в одному тоні були
празники не помню• вчера в 19:58
Поменяйте стекло. Поменяйте фурнитуру а дерево зашкурте и снова вскройте лаком. У вас такое богатство а вы его под краску? Капец
Радостина• вчера в 20:12
двери не трогайте, сейчас деревян двери очень дорогие, купите какое-то дешевое гав...но..стекло тоже наверное прилично стоить будет, но мне нравится вариант чата, белые двери хорошо освежают дом, но фурнитуру лучше серебро , черное быстро надоест.
Личко Невеличке• вчера в 20:15
Ответ дляПоследний вагон
Бо, а я думала, що що, а скло гарне 🤪
стекло нормальное.