Мрії у вирії• 2 часа назад

Підгоріла верхівка паски

Виходили ідеальні, але пекла вночі і поставила під ранок, як зійшли. Заснула( Верхівки підгоріли, низ нормальний....Є щанс щось виправити?
Из Кукуева я• 2 часа назад
Глазури побольше и блёстками засыпать.

175см55кг19лет (она)• 2 часа назад
Глазурь все виправить
автор Мрії у вирії • 2 часа назад
Ответ дляИз Кукуева я
Глазури побольше и блёстками засыпать.
Та смак мабуть буде все одно гіркий..
Бува і таке• 2 часа назад
Мій вариант - потерти теркою пригоріле і замазати глазур´ю.
ЯНаПэПэ• 2 часа назад
Ответ дляМрії у вирії
Та смак мабуть буде все одно гіркий..
Можна обережно ’зачистити’ верхівку за допомогою мілкої терки або ножем.
А я кумедна• 1 час назад
Є шанс. Купити нормальну і не страждати
Зубожиння• 1 час назад
зріжте тонко вершечок, заглазуруйте потовще, ще на маківку якийсь об´ємний декор прилаштувати, щоб наростити висоту і форму, й буде найкраща паска, сусіди заздритимуть, чоловік проситиме добавки, свекруха подружкам хвалитиметься

автор Мрії у вирії • 1 час назад
Ответ дляА я кумедна
Є шанс. Купити нормальну і не страждати
Так я люблю домашні. Вони смачні і тісто вперше ідеальне, от тільки верх
автор Мрії у вирії • 1 час назад
Ответ дляЗубожиння
Дякую, буду щось думати.
Зубожиння• 1 час назад
Ответ дляМрії у вирії
Дякую, буду щось думати.
не переймайтеся занадто сильно, у мене, наприклад, дуже креативна тітонька, то в неї бувало паски взагалі до антрацитового кольору засмагали, і кожного разу все одно презентація була тріумфальною, незабутньою, море овацій і т.ін. - згарище шкреблося, зачищалося, декорувалося, головне вірити в те, що ви по пасках богиня!
Дивне створіння• 1 час назад
Ну яким чином,вже ж спечені.Будете відрізати,якщо геть підгоріла,або і так піде.Ви ж для себе,то ж не смертельно.
автор Мрії у вирії • 1 час назад
Ответ дляЗубожиння
Та я така, просто коли все йшло ідеально то трошки обідно
Дивне створіння• 1 час назад
Ответ дляМрії у вирії
Нічого страшного,відпочивайте,зʼїсте.
автор Мрії у вирії • 1 час назад
Ответ дляДивне створіння
Так, просто люблю саме смак отої верхівки на глазурі з желатину)
автор Мрії у вирії • 1 час назад
Ответ дляДивне створіння
Нічого страшного,відпочивайте,зʼїсте.
Радує що хоч низ нормальний
Зубожиння• 1 час назад
Ответ дляМрії у вирії
так таки й так, в мене мама і паски похресте, й духовку, перш ніж пекти, випікання паски ж - це щось сакральне, таїнство, підгоріла паска - то наче хрест на всій подальшій біографії)
Дивне створіння• 1 час назад
Ответ дляМрії у вирії
Радує що хоч низ нормальний
Готовка для себе це ж на розслабоні і по бажанню,має приносити задоволення.Як зробили все добре.
автор Мрії у вирії • 1 час назад
Ответ дляЗубожиння
Та, якби я не проспала Проблема саме в цьому, треба було сидіти і слідувати. Ні, прилягла на 5 хв....
автор Мрії у вирії • 1 час назад
Ответ дляДивне створіння
Вночі коли ніхто не заважає мені зручно готувати, от тільки не виспалась(

Зубожиння• 1 час назад
Ответ дляМрії у вирії
може, зовсім не в вашій втраті пильності справа, буває духовка вередує, та й напруга скаче, тож перед пасками ніякої вашої провини немає, не сумуйте!
автор Мрії у вирії • 1 час назад
Ответ дляЗубожиння
Дякую! Та не буду, зате рецепт перевірила, пасок більше буде ( другу партію знов пектиму, якщо встигну)
Пффф 100%• 1 час назад
Лайфхак - візьміть терку і мілкою стороною обережно зітріть горіле, а потім глазурью прикриєте.
Крижана бурулька• 1 час назад
Теркой посчищать и глазурью покрыть
Дивне створіння• 54 минуты назад
Ответ дляМрії у вирії
Та ну,ще тільки вночі не готували.
Твоя подружайка• 25 минут назад
Теркой аккуратно затереть и всё, не расстраивайтесь
А я кумедна• 18 минут назад
Ответ дляМрії у вирії
І для кого такі жертви?