Купи слона• 11 апреля в 09:56
В якому магазині смачні паски?
Щаслива Я• 11 апреля в 10:16
в місцевих: тут не мала кількість приватних пекарень , чуть, продають через магазини, смачні. МиколаІв
Мозговая пилочка• 11 апреля в 10:20
Ответ дляМаргарита и Мастер
Цархліб паска Солодка фантазія та Сирна
Це магазини у вас такі?
Печенюшка• 11 апреля в 10:23
Ответ дляНа привозе
Пізно . Беріть вже які є
Кому пізно? Пасок валом
Тарабарщина• 11 апреля в 10:33
Ответ дляНа привозе
Пізно . Беріть вже які є
Все только начинается
НаБалКоніХодять• 11 апреля в 10:44
Ответ дляЯНаПэПэ
Там кексы. Это не паски.
какая разница. кулич есть кулич
ЯНаПэПэ• 11 апреля в 10:45
Ответ дляНаБалКоніХодять
какая разница. кулич есть кулич
Большая. У паски совершенно другое тесто. А в рошене большой кекс с шоколадом. На нем даже написано, что это кекс.
Джонсонюк• 11 апреля в 12:55
Ответ дляМаргарита и Мастер
Цархліб паска Солодка фантазія та Сирна
Підтримую. Сирна дуже смачна. Всі сирні Цархліб у нас в магазинах ще в четвер розмели.
Дуже смачні сирні паски в Сільпо. Не ті, що із суцільного сиру стоять в холодильниках по 599 та 699 грн. І не паски в целофані на полицях, де хліб. А у відділах з кулінарією. Маленькі, розміром з чайну чашку. Їх дуже швидко розбирають. Теж не дешево. 529 грн кілограм. Три маленькі парочки вийшли на 274 гривні.