aksenuda• 11 апреля в 14:16

Тимошенко светит огромный срок тюрьмы. УЖЕ суды

бабульку украинской коррупции посадятСправу Юлії Тимошенко передають до суду ⚖️
НАБУ і САП завершили досудове розслідування щодо лідерки «Батьківщини». За даними слідства, політикиня намагалася налагодити «сталий механізм співпраці» — простіше кажучи, регулярну виплату хабарів народним депутатам за «правильні» голосування.
Йшлося не про разові домовленості, а про систему виплат наперед за виконання вказівок щодо кадрових призначень в уряді та СБУ.
Це черговий гучний епізод у біографії політикині, де вже є і відпочинок у Дубаї під час війни, і голосування проти незалежності антикорупційних органів. Нова справа про хабарі стала черговим доповненням до її тривалої політичної історії, яку можна переглянути на ПолітХабі.
Reluxe• 11 апреля в 14:22
Так Набу та Сап хороші чі погані, чи це залежить від того до кого вони мають претензії?

автор aksenuda • 11 апреля в 14:22
Удалено администрацией...
Marinamariana• 11 апреля в 15:10
Как же плебс ненавидят умную и красивую женщину