Хотя я редко тут бываю. Это ей всех неугодных теперь банят?
Маска-0b9f• 1 час назад
Быть в блоке у маньки это счастье, которому не каждому дано.Поэтому приходится самому блокировать
Flower Girl23• 1 час назад
Ответ дляШеллар
Тисну руку, я теж у неї в блоці, тому маю припущення, що наші з вами погляди схожі.
Я с вами!))
нинель 1919• 50 минут назад
Ответ дляМанула
Зелебаба працює! Не знаю, на кого впливає ця потужна брехня та маячня
я ж давно пишу, що хазяї даремно їй платять ,на цей бред вже давно ніхто не ведеться