Молчунья• 11 апреля в 17:58
Дівчата, в кого немає духовки? Ви норм обходитесь?
Плануємо переїхати в маленьку квартиру, діти виросли, поїхали. З техніки буде мікрохвильова, 2 комф.індукційна плита, мультиварка-скороварка, аерогриль( мультипіч тефаль). Місця на кухні не багато. Або духовка, або 2 великі ящики для кастрюль, кришок,миски
Зараз маю і такі 2 ящики 60см і духовку. Ящиками постійно користуюсь, духовкою ,коли гості ( дуже рідко), випічку не печу. Картоплю з овочами, рибу, м´ясо запікаю. Пару місяць як аерогриль з´явився, то м´ясо там роблю. Звісно, там об´єм менший, картопля в духовці краща, якщо залити вершками, сиром
Хто живе без духовки? Як Вам?
П.с в кафе не ходимо, доставку їжі не замовляємо
Хто живе без духовки? Як Вам?
Молчунья
• 11 апреля в 23:47
Ответ дляЛівий Локіть
1. Не весь посуд підходить.
2. Гуде.
3. Занадто швидко готує, багато страв пригорає навіть на мінімумі.
Ні на газі, ні на електриці такого нема.
Роблю нову кухню, спеціально шукала електричну варочну поверхню, не індукцію.
Не розумію тотального захоплення нею.
2. Гуде.
Не розумію тотального захоплення нею.
Ого, в мене 8 років горен´є вся плита ( не поверхня,не вбудована, а ’старого’ зразка ,що зверху поверхня індукційна, а знизу повноцінна духовка, нижче ніша для сковорідки. Не гуде зовсім, прям ніякого звуку. Так, пригощає в мене все на сковороді, думала, що то я така криворука. Зовсім млинці не можу смажити, мені здається на газу ну зовсім по іншому смажаться. Посуд дивом в нас ще 15річний,то підійшов. Якась пательня не підходила, замінили.
Чи швидко готує? Напевно, в порівнянні з ’ блінами’ плитою, то швидко. Розхід ел.енергії менше,ніж стара була з круглими нагрівальними елементами
Лівий Локіть• 11 апреля в 23:52
Ответ дляМолчунья
Розхід я не рахувала, але мене це пригорання страшно дратувало. На секунду не можна відійти, щоб щось не прилипло.
Тому в кутку кухні поставили б/у електричну.
І зовсім інша справа.
Посуд поливаний підходить, сталь так.
Але легку нержавійки вона в мене не бачила. Довелось ще докупляти.
І зовсім інша справа.
Посуд поливаний підходить, сталь так.
Молчунья
• 11 апреля в 23:52
Таку обрали вбудовану лише через розмір. Я й не зрозуміла, у відгуках багато хто пише лише для розігріву, в декілька людей, що багато функцій. Можливо, можна в ній в скляній формі якусь картоплю з сиром, м´ясом запекти. Хоч там і об´єм невеликий в ній
Буду підлаштовуватися
Всеодно ніхто не написав, що змінили бо ящики на духовку. Таки два ящики 60 см потрібні для кастрюль, кришок, ковшика
Лівий Локіть• 12 апреля в 01:03
Ответ дляМолчунья
Буду підлаштовуватися
Я теж вибрала найпростішу мікрохвильову. В ній лише розвгріваю.
Духовку вже брала кращу трохи.
Ящики , типу в кухні Ви вибрали ? Кутові з тою штукою, що крутиться ?
Духовку вже брала кращу трохи.
90x60x90• 12 апреля в 02:40
Ответ дляМолчунья
Ви її окремо десь підвісили/ поставили? Чи на столешні?
Оце такий варіант я розглядаю, якщо дуже вже мені припече їх мати. Негарно, трохи незручно, але під стіною можна купити окремо тумбу і в неї/ чи на неї невелику духовку купити. Стіл обідній просто задвинути в глибину вітальні, але реально
В коридоре стоит на табуретке. На кухне вообще нет места и по квартире мало розеток. Поэтому поставила в коридор. Но мне не мешает.
Молчунья
• 15 апреля в 19:22
Ответ дляЛівий Локіть
Духовку вже брала кращу трохи.
Ні, ящики я називаю висувні шухляди 60 см в мене будуть. Внизу під плитою в кухонній тумбі. Це єдине місце для зберігання кастрюль. Ще є шухляди 40 см, але незручно. То для мочалок,рушників, пергаменту, лопаток більше
Лівий Локіть• 15 апреля в 19:23
Ответ дляМолчунья
Я зробила в кутовій шафі таке. І таку карусельку, по якій вони крутяться. Дуже вигідно.