Добродійка• 11 апреля в 20:08

Чоловік військовий, бере в банку в борг

Якщо з ним щось станеться, цей борг на мене перейде??
Крижана бурулька• 11 апреля в 20:08
Якщо приймете його спадщину. Можете відмовитися.

неДоПриличий• 11 апреля в 20:08
Нет не перейдёт, если в наследство вам не оставит.
Біток чи ефір?• 11 апреля в 20:10
Він не може взяти кредит без вашої згоди. Хіба що кредитна картка. Тщатєльнєє брешіть.
Говорю-балакаю• 11 апреля в 20:10
Моєму чоловікові (військовий також) банк в борг не дає і кредитний ліміт до 500 грн зробили: щоб якщо щось сталось, то банківські гроші цілі були )
автор Добродійка • 11 апреля в 20:12
Ответ дляГоворю-балакаю
По вашому проханню?
Карма хамелеона• 11 апреля в 20:14
Перекриєте 15 млнами
Говорю-балакаю• 11 апреля в 20:15
Ответ дляДобродійка
По вашому проханню?
Ні, звичайно ж )) Йому навіть у оплаті частинами відмовлено. Ви в банк збираєтесь йти прохати, щоб йому грошей не давали?) У вас фантазія зашкалює.

Я_з_Франека• 11 апреля в 20:20
У моего кредитный лимит в привате 100 к. Оплату частами оформляет нормально в два клика. Долг будет на вас, если не докажите в суде, что деньги долга были потрачены на его личные нужды. Еще вариант не вступать в наследство.
Твоя подружайка• 11 апреля в 20:33
Ответ дляЯ_з_Франека
теж оплату частинами без проблем оформлює ,а до служби відмовляли ,бо нема кредитної історії і хоч офіційно працював але ніколи не користувався карткою і кредитами .А мені ніколи не працюючій без проблем давали дозвіл
Сусановна• 11 апреля в 21:26
Ответ дляКарма хамелеона
Перекриєте 15 млнами
Ну то спробуйте їх отримати