АБВГДэшница• 11 апреля в 20:09

А ви пекли паски в цьому році?

Кожен рік пекла, а тут вигоріла. Немає ані сил, ані бажання. Да і на дієті. Небажано їсти тісто солодке.
Ну і дешевше купити 2-3 пасочки, ніж стояти біля плити весь день і витратити не менше, ніж купити готові.
Зробіть вибір:
вже голосів: 96
Так, завжди печу
Так, але зазвичай не печу
Ні, хоча зазвичай печу
Ні, зазвичай завжди купую
Тиц
Завтра не пью• 11 апреля в 20:10
Ага, каждый год пеку

Бритоножка• 11 апреля в 20:11
Испекла, уже половину съели. И ещё буду печь, через неделю.
Майструю крила• 11 апреля в 20:12
На жаль, ні, бо дитина хворіє. А щодо витрат, то домашні паски ніколи не були способом зекономити для мене, а частиною підготовки до свята. Атмосфера, прикрашати з дитиною разом, та і сама люблю з тістом поратися. Ностальгія така за часами, коли пекли з бабунею разом.
На паровозе• 11 апреля в 20:12
Не пекла, не вижу смысла, была потребность самоутвердиться и прошла.
Так точно!• 11 апреля в 20:12
Пекла. Купити не дешевше, якщо більше однієї купувати
З бісиками• 11 апреля в 20:12
Пекла. Тиждень собі клялась не пекти і от, знову. Взагалі приємний процес, заспокійливий.
Луноходик_Ик• 11 апреля в 20:12
Кожен рік печу, хочу , щоб син відчував ВЕликдень з домашньою випічкою , з сімейними традиціями. Можливо це стане початком традицій в його майбутній сім´ї. І чоловік полюбляє це свято

автор АБВГДэшница • 11 апреля в 20:12
Ответ дляМайструю крила
Купила голі і прикрасили з дитиною)
Майструю крила• 11 апреля в 20:13
Ответ дляАБВГДэшница
Купила голі і прикрасили з дитиною)
А такі є?) вперше чую, прикольний варіант)
автор АБВГДэшница • 11 апреля в 20:13
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так свято ж це час в родині, а не стояння біля плити окремо від родини)
Квітка папороті• 11 апреля в 20:14
Первый раз не пекла из-за отключений света(
Позитивна• 11 апреля в 20:15
А якщо спекти, але не іти святити. Буде вважатися святом чи таке...
автор АБВГДэшница • 11 апреля в 20:15
Ответ дляМайструю крила
Так. Можна замовляти без декору.
Також в великих супермаркетах з власною пекарнею, ввечері підходите до пекарів і просите винести вам пасочки без верхівки. Ідеально
Алина-1240• 11 апреля в 20:15
Нет. Купила 6 штучек. 3 обычных(1 уже сьела) и 3 с кремом внутри
Чу Ча• 11 апреля в 20:15
Да, на католическую пасху в прошлую субботу, краффины печем с детьми уже несколько лет обязательно.
Луноходик_Ик• 11 апреля в 20:16
Ответ дляАБВГДэшница
Ми всі робимо щось для столу)) я печу, син робить начинку для пиріжків, чоловік гасає до магазину. Ну кожен при ділі. В ми з чоловіком не 30 річки, любимо так як у наших батьків було.А завтра вже відірвемося - яйця полюпцювати, пасочку скуштувати. Ну в кожній родині свої радощі
Щебетуха• 11 апреля в 20:15
Ответ дляАБВГДэшница
Почему отдельно? И ребенок и муж принимают участие, запах и атмосфера)
Шукаю трусики• 11 апреля в 20:15
Так.
Майструю крила• 11 апреля в 20:16
Ответ дляАБВГДэшница
Так. Можна замовляти без декору.
Клас, дякую! Знала б раніше, то може зробила б так цього року. Дякую за наводку!

автор АБВГДэшница • 11 апреля в 20:17
Ответ дляМайструю крила
Агент Пинкертона• 11 апреля в 20:18
пеку
подружка формы передала из Украины
надо фотоотчет сбросить
автор АБВГДэшница • 11 апреля в 20:19
Ответ дляЩебетуха
Як чоловік допомагає?))
Удальонка• 11 апреля в 20:19
Неделю назад пекла.
nabludatel• 11 апреля в 20:19
Ответ дляУдальонка
Неделю назад пекла.
Ніколи не пекла і не збираюся.
Кукусик• 11 апреля в 20:19
Ще ні разу в житті не пекла. І мама моя не пекла. Бабусі пекли, але я це мало пам´ятаю, вони померли коли я ще була дитиною. Тому традиція якось не збереглась. Але можливо ще колись і я дійду до того щоб пекти. Я просто до солодкого байдужа, паски не смакують, я навіть не купую. Пробувала, але вони у мене просто висихають, бо ніхто не хоче їсти.
Мстящий за Зайца• 11 апреля в 20:21
Нет. Купила 2 штуки. Одну уже сьели. Нет ни сил, ни желания заморачиваться. Я даже яйца не красила. Завтра мама и свекровь пару штук принесут и норм.
Щебетуха• 11 апреля в 20:28
Ответ дляАБВГДэшница
Як чоловік допомагає?))
глазурь делает
Потішаюся• 11 апреля в 20:31
В этом году сделала быстрые, творожные без дрожжей, по сути это украшенный кекс в форме паски. Но мне зуб удалили пару дней назад, до сих пор голова чугунная, плохо переношу такое. А так обычно делаю полноценные. Дважды в год привыкла заморочиться с тестом - на Пасху и к Рождеству штоллен делаю, в другое время если что-то пеку - то исключительно быстрое и ненапряжное на разрыхлителе.
Elena-eedc• 11 апреля в 20:34
Один раз в жизни испекла - все слопали до Пасхи, больше не практикую, всё равно из хлебзавода вкуснее. Я познакомилась с одним кондитером пару лет назад - пенсионерок специально вызывают, чтобы паски печь.
Не за Будка• 11 апреля в 20:36
Ответ дляПотішаюся
О, я теж з олією фарбувала яйця цього року