Сиренькая• Изменено 12 апреля в 12:55

Себорейний дерматит на обличчі і Протопік

Зі Святом, дівчатка!
Маю себорейний дерматит по лінії волосся на лобі, при загостренні проявився на крилах носа і шиї.
Лікар назначила мазь Протопік 0,03.
Боюсь, що через 14 днів лікування буде відкат( читала відгуки.
Поділіться, будь ласка, можливо кумусь допоміг чи навпаки, дякую.
So_so• 12 апреля в 12:55
Я использую Элидел ребенку, это похожее, там сначала каждый день, потом 2 раза в неделю, потом отмена.

Золота орда• 12 апреля в 12:55
А як проявляється на крилах носа?
автор Сиренькая • 12 апреля в 12:58
Ответ дляЗолота орда
А як проявляється на крилах носа?
почервоніло, як кірочка, переходило на щіки. Раніше я підмазувала Дермазол кремом, зараз не допомогає(
автор Сиренькая • 12 апреля в 12:57
Ответ дляSo_so
Атопічний дерматит у вас був, мабуть? Повторно застосовували?
So_so• 12 апреля в 12:59
Ответ дляСиренькая
Был и есть, между обострениями использую этот крем, лучше не нашла, а при обострениях по разному, иногда Элидел, иногда Тридерм, потом Элидел.
автор Сиренькая • 12 апреля в 13:00
Ответ дляSo_so
Дякую, зрозуміла.
Княгиня пітьми• 12 апреля в 13:09
Мне врач выписывал гидрокортизоновую мазь, за несколько дней всё проходит. Появляется редко, после стресса или ослабления иммунитета, после болезни.

Золота орда• 12 апреля в 13:16
А якщо Нізоралом помазати? В мене був на голові. Після нізоралу зник на років 15. Потім рецидив
Королева ганделику• 12 апреля в 13:34
Це на все життя. Мені лиш бетаметазон допомагає і похідні його, не допускаю такого стану, мажу зразу
Файна пані• 12 апреля в 15:01
Сину при ад допомогав,зараз не дуже.А як відмінили, взагалі п...ц.Хоча лікар казала можна довго мастити і синдрому відміни нема(
автор Сиренькая • 12 апреля в 15:21
Ответ дляЗолота орда
Нізорал шампунь тільки пробувала, не дуже. А назначили Єлоком лосьйон, то пішов фолікуліт по шиї (стероїдна реакція на препарат) і загострився на цьому фоні і дерматит на обличчі. Я вже просто боюсь циї всіх препаратів.
автор Сиренькая • 12 апреля в 15:23
Ответ дляКоролева ганделику
Я тридермом мазала роками майже, ну підмазувала, коли бачила червоніє. Але вже і він не бере. А на Елоком лосьйон писала вище, пішла страшна алергія -фолікуліт стероїдний...10й день доліковую ще і його( Я просто на ПП багато років, не їм ні випічку, ні хліб, ні молочку, ні цукор...
ФсеСама• 14 апреля в 00:40
Ответ дляСиренькая
Я кремген пользуюсь